PDA

View Full Version : مشکل در password و export

مرتضی حمزه ئی
چهارشنبه 16 آبان 1386, 11:22 صبح
1-من یک فایلی را از یک دیتابیس اکسس به یک دیتابیس دیگر export کردم حالا میخوام برگردم به حالت قبل از export آیا راهی داره هیچ backup نیز از دیتابیس ندارم
2- من برای access یک پسورد گذاشتم ولی توی vb که connection به همین دیتابیس را میسازم
error میده واجازه باز کردن داخل application را نمیده
خواهش میکنم کمک کنید

daskar
چهارشنبه 16 آبان 1386, 11:57 صبح
سلام
1- سئوالی که مطرح کردی شفاف نیست
2- ببین یک فایلی را از یک دیتا بیس اکسس یعنی چه ؟
3- منظور شما از یک فایل اکسس یک جدول یا ماژول یا کوری به یک فایل اکسس دیگر ؟
4- نمونه بزار

amir5670
چهارشنبه 16 آبان 1386, 13:59 عصر
دوست گرامی سلام

لطفاً نمونه فایل را بزار برات ردیفش کنم من متوجه نشدم .

یا علی

مرتضی حمزه ئی
چهارشنبه 16 آبان 1386, 15:28 عصر
1-عزیزم من یک table از یک دیتابیس مثل perso را به یک دیتابیس دیگه مثل tamin , اکسپورت کردم ولی حالا پشیمان شدم دیدم اشتباه کردم وجایگزینی این فایل در دیتابیس tamin اشتباه انجام شده حالا میخوام برگردم به حالت قبل از اکسپورت در دیتابیس tamin آیا راهی داره که اون table قبل از اکسپورت را داشته باشم و پشتیبان هم ندارم
2- واسه ساختن connectionstring به یک دیتابیس access از داخل vb موقع ساختن ودادن پسورد error میده که connect به database مقدور نیست

مرتضی حمزه ئی
چهارشنبه 16 آبان 1386, 15:34 عصر
1-عزیزم من یک table از یک دیتابیس مثل perso را به یک دیتابیس دیگه مثل tamin , اکسپورت کردم ولی حالا پشیمان شدم دیدم اشتباه کردم وجایگزینی این فایل در دیتابیس tamin اشتباه انجام شده حالا میخوام برگردم به حالت قبل از اکسپورت در دیتابیس tamin آیا راهی داره که اون table قبل از اکسپورت را داشته باشم و پشتیبان هم ندارم
2- واسه ساختن connectionstring به یک دیتابیس access از داخل vb موقع ساختن ودادن پسورد error میده که connect به database مقدور نیست

مهدی قربانی
چهارشنبه 16 آبان 1386, 15:53 عصر
سلام
در مورد سوال اول :
1 . آیا هر دو فایل الان موجودن ؟
2. بعد از عملیات Export دیتابیسها رو Compact & Repair کردید یا خیر ؟

مرتضی حمزه ئی
پنج شنبه 17 آبان 1386, 10:35 صبح
من هنوز repair and compact را انجام نداده ام آیا راهی برای برگرداندن حالت به قبل از export وجودداره ممنون میشم کمک کنید
اگر لطف کنید یک link برای استفاده از پسورد روی دیتابیس واستفاده از اون توی vb نیز معرفی کنید

مرتضی حمزه ئی
پنج شنبه 17 آبان 1386, 11:05 صبح
من دیتابیسم را پسورد گذاشتم ولی براحتی میشه پسورد را پیدا کرد بجای پسورد خود دیتابیس که به ما اجازه میده واسه اش بذاریم پیشنهاد شما برای امنیت بالاتر چیه

مهدی قربانی
پنج شنبه 17 آبان 1386, 14:23 عصر
من هنوز repair and compact را انجام نداده ام آیا راهی برای برگرداندن حالت به قبل از export وجودداره ممنون میشم کمک کنید
اگر لطف کنید یک link برای استفاده از پسورد روی دیتابیس واستفاده از اون توی vb نیز معرفی کنید
اگر compact & repair نکرده باشید در قسمت اعلانات تاپیک آموزش زبان VBA دو سه نمونه کد برای recover کردن تیبلهای پاک شده گذاشته شده که فکر میکنم مشکل شما رو حل میکنه .

من دیتابیسم را پسورد گذاشتم ولی براحتی میشه پسورد را پیدا کرد بجای پسورد خود دیتابیس که به ما اجازه میده واسه اش بذاریم پیشنهاد شما برای امنیت بالاتر چیهدوست عزیز اگه یه نگاهی به مباحثی که در همین بخش درباره مبحث امنیت رد و بدل شده بندازید می بینید نهایتاً به این نتیجه ختم شده که امکان برقراری امنیت در بانک اکسس باضریب بالا با توجه به در دسترس بودن ابزارهایی مثل Office Password Recover و MDE Unlocker‌ یا VBA Password Recover دور از دسترسه اما بنظر حقیر بواسطه کد کردن اطلاعات موجود در جداول ( نه با استفاده از ابزار Encode‌ خود اکسس ) با استفاده از یک روال VBA که در اصل اطلاعات رو به یکسری کارکترهای نامفهوم تبدیل می کنه میشه از دسترسی به اطلاعات جلوگیری کرد . البته باز هم بصورت تقریبی .