PDA

View Full Version : کد گذاری خودکار

blacky
جمعه 18 آبان 1386, 00:38 صبح
سلام

من این پروژه رو تا اینجا نوشتم

فقط موندم در صفحه اشتراک تازه کدی داشته باشم که از یه عدد خاص مثل 200 شروع کنه و بعد یکی یکی بره بالا و بعد از کامل کردن فرم موقع ذخیره کردن اون عدد اشتراک هم ذخیره بشه

ممنون :چشمک:

ali_habibi1384
جمعه 18 آبان 1386, 07:11 صبح
میتونی توی بانکت یه فیلد کلید تعریف کنی که autonumber باشه و خودش بره بالا استارتش هم صد بزاری .
می تونی خودت هم ای کارو دستی بکنی وقتی فرم لود شد پایگاه داده ات رو مرتب کنی sort بعدش آخریش رو ببینی چنده و یکی بهش اضافه کنی.

ali_habibi1384
جمعه 18 آبان 1386, 07:13 صبح
شما پروژه ات رو گذاشتی اینجا من نگاه کردم ولی چیزی سر در نیاودم! توضیحاتت کافی نبود باید یک سند هم باهاش آپلود می کردی.
بهر حال من راه حلم رو گفتم اگه بازم سوال داری سند پروژه ات رو هم بزار.

blacky
شنبه 19 آبان 1386, 09:33 صبح
میشه بگی سند یعنی چی؟

mf_engineer
یک شنبه 20 آبان 1386, 00:00 صبح
منظورشون از سند یعنی اینکه یا فایل ورد که توش اطلاعات کافی در مورد برنامه ات رو قرار بدین

blacky
یک شنبه 20 آبان 1386, 14:44 عصر
ببین این یه نرم افزار تاکسی تلفنیه

یه قسمت داره برای ورود و بعد یه قسمت برای ثبت مشترکین و یکی هم ثبت راننده

دیگه نمیدونم چیز یشتری هم باید بگم یا نه

ali_habibi1384
یک شنبه 20 آبان 1386, 16:16 عصر
همون راهی رو که من توی تاپیک اول گفتم پیشنهاد می کنم . در ثانی شما تمام فیلدهایی رو که توی بانکت تعریف کردی از نوع text هستند این از نظر برنامه نویسی مردود هستش و سوما شما فیلد کلید هم واسه هیچکدوم تعریف نکردی!
من برنامه ات رو اجرا کردم رمز به برنامه ندادم ولی برنامه باز شد! اینو یه نگاه بنداز و اینکه رمز در بانک ذخیره نشده و امکان تغییرش نیست.وقتی تموم کردی پروژت رو بزار ببینم به کجا رسیدی. موفق باشی.

mosab_vb
یک شنبه 20 آبان 1386, 22:58 عصر
درسته از فیلد کلید استفاده کن.

blacky
سه شنبه 22 آبان 1386, 23:35 عصر
سلام دوستان

من یه سورس گیر آوردم خیلی جالب بود

برنامه رو تغییر دادم از یه فرم واسه چند تا کار استفاده کرده بود

فعلا دارم اطلاعات وارد میکنم تا برسم به جایی که باز سوال واسم پیدا بشه

فقط هر جاشو که خوندم نفهمیدم کجاش باید تغییر داده بشه که از 200 شروع بشه خودم رکورد به رکورد زدم تا رسیدم به 200

ممنون که نظر میدین

سند:
قسمت ثبت اشتراک تکمیل شده