PDA

View Full Version : SvSLS سیستم جلوگیری از کپی غیر مجاز

vesal
جمعه 18 آبان 1386, 16:39 عصر
سلام

بلاخره از مدت ها که نوشتن یک قفل نرم افزاری تو گلوم گیر کرده بود کارم تمام شد و نتیجه نهایی برای استفاده رایگان در اختیار دوستان گذاشته می شه.

توضیحات :

SvSLS یک سیستم صدور و مدیریت مجوز های استفاده از نرم افزار است ( به صورت خودمونی همون قفل تلفنی )

قفل فعلا به صورت فایل Compile شده .DCU ارائه شده - پشتیبانی از سایر زبان ها در آینده امکان پذیر خواهد بود ولی فعلا فقط دلفی!!!

نرم افزار License Manager برای مدیریت مجوزها به صورت کامل و بدون محدودیت ارائه شده

متدهای Antidebug تا حدودی در قفل موجود است اما استفاده از Protector ها برای امنیت بیشتر توصیه می شود!!!

برای اجرا در ویندوز ویستا هم به کلی تست شده

این سیستم به صورت کاملا رایگان عرضه شده و هرگونه استفاده تجاری و یا غیر تجاری بلامانع است.

این سیستم بدون هیچ گونه گارانتی ارائه شده پس هیچ گونه مسئولیتی به عهده من نخواهد بود

نکته آخر مسائل عمومی و مشکلات در همین تاپیک مطرح شوند و برای مسائل خاص لطفا با Email من در تماس باشید
vesal.behroozi@gmail.com

لینک دانلود
http://svsls.com/download/SvSLS_Licens_Manager.rar

پرواز
جمعه 18 آبان 1386, 16:52 عصر
تو این دوره معمولاً کسی نرم افزار مجانی نمیذاره. اونم نرم افزاری که اینقدر روش کار شده.
خیلی لطف کردی داش وصال. مرامتو عشق است.

اگه من جای مسئولای سایت بودم حتماً یه مدال افتخار بهت میدادم. (البته شاید نمیدادم :لبخند:)

من داشتم می رفتم که یکی ازقفلهای موجود در بازار رو بخرم که اومدی و یه کار خیر کردی

ان شاءالله خدا یک در دنیا و صد در آخرت بهت بده یا برعکس (هر کدوم خودت دوست داشتی!)

موفق باشی

Valadi
جمعه 18 آبان 1386, 16:59 عصر
با تشکر
به نظر من باید این امکان اضافه کنی که برنامه نویس امکان تعریف فرمول و محاسبات فرمولی داشته باشد در این صورت شکستن قفل کمی دشوار تر می شود
ضمنا دیگر قفل های نرم افزاری هستند که الگوریتم خیلی پیچیده ای دارند
مانند : Ice License 2.09

من خودم در مدت 6 ماه قفلی کار کردم که در تمامی ویندوزها از 3.1 تا XP ساپورت می کنه و قابلیت تعریف فرمول و محاسبات دارد

پرواز
جمعه 18 آبان 1386, 17:08 عصر
با تشکر
به نظر من باید این امکان اضافه کنی که برنامه نویس امکان تعریف فرمول و محاسبات فرمولی داشته باشد در این صورت شکستن قفل کمی دشوار تر می شود
ضمنا دیگر قفل های نرم افزاری هستند که الگوریتم خیلی پیچیده ای دارند
مانند : Ice License 2.09
دوست عزیزم جناب ولدی
میشه یه کم درباره الگوریتم این قفل (SvSLS) توضیح بدید ما هم مطلع بشیم؟

شما این حرفا رو به چه اطمینانی میزنید؟ از کجا می دونید که سیستم این نرم افزار چیه؟

اصلا می دونید چطور نوشته شده و چه تونلهای امنیتی داره که میگید نرم افزارای دیگه الگوریتم متفاوتی دارن؟

من با وصال در ارتباطم و از مراحل تهیه قفل و دردسرهایی که دوست عزیزمون جناب وصال برا نوشتنش کشید اطلاع دارم. و مطمئنم که خیلی پیچیده تر از اونیه که شما فکرشو بکنی. حالا شما رو چه حسابی بدون اینکه هیچ اطلاعاتی داشته باشی این حرفو زدی؟

Valadi
جمعه 18 آبان 1386, 17:17 عصر
جناب پرواز من چون خودم کار کردم با این طور قفل ها تا حدودی از Base مشترکی دارند اما نوع فرمول و نوع محاسبات و الگوریتم و ... تغییر می کنه مثلا این قفل ها از سریال : Hard - مقدار Ram و نوع Cpu , .... استفاده می کند

Valadi
جمعه 18 آبان 1386, 17:25 عصر
شما قفل نرم افزاری که بصورت یک کامپونت هست را ببین TmxProtector for Delphi 5,6,7,2005 یکی از دوستان که همه اون در این سایت می شناسند و به او ارادت دارند در مجموعه ای از همین قفل استفاده کرده است

پرواز
جمعه 18 آبان 1386, 18:06 عصر
آقای ولدی

اگه همه چیز به همین سادگی بود که شما گفتید که دیگه کسی نمیاد به عنوان مثال برای یه قفل با محدودیت 100 بار استفاده 25000 تومن هزینه کنه.

Valadi
جمعه 18 آبان 1386, 18:15 عصر
نه عزیزم به همین سادگی نیست شما داری ساده برداشت می کنی من Base این قبیل برنامه ها گفتم
ضمنا این جور قفل ها که من با اونا کار کردم اطلاعات را از ریجستری چک و ذخیره می کنند یا بصورت یک فایل

به هر حال جناب آقای وصال هم زحمت کشیدند و باز هم تشکر می کنم

موفق و پایینده باشی

پرواز
جمعه 18 آبان 1386, 18:18 عصر
چه اطلاعاتی منظورتونه؟

Valadi
جمعه 18 آبان 1386, 18:26 عصر
مثلا این قفلها به این صورت که اول سریال اصلی هارد درمیاره (سریال دیگر قطعات یا مقدار رم و ....) بعد یک فرایندی را انجام می دهد به شما یک کد می دهند که ID Machine می نامند بعد شما این کد را به شرکت تولید کننده محصول ارائه می دهی آنها یک کد به شما می دهند و شما با وارد کردن کد برنامه فعال می شود و کد را ریجستری ذخیره می کند

چه اطلاعاتی منظورتونه؟
هر وقت که برنامه می خواهد اجرا شود به ریجستری مراجعه کرده اگر کد درست باشد برنامه اجرا و اگر کد اشتباه باشد برنامه اجرا نمی شود

برای یه قفل با محدودیت 100 بار استفاده
در واقع این قفل محدودیت دارد یک Counter (شمارنده ) درون برنامه است که به 100 رسید برنامه دیگر کد فعالسازی به شما نمی دهد
فکر کنم کامل توضیح داده باشم

Cave_Man
یک شنبه 20 آبان 1386, 16:48 عصر
1027 تا دانلود در دومین روز.آمار بسیار جالبی بود
این تاپیک تا این تاریخ فقط 205 بار دیده شده چطور ممکنه آمار دانلود 1027 باشه احتمالا این صفرو یک رو اشتباه نوشتی یا ممکنه کسی تند تند روی لینک کلیک کرده تا آمار بره بالا:چشمک:

vesal
یک شنبه 20 آبان 1386, 17:19 عصر
این تاپیک تا این تاریخ فقط 205 بار دیده شده چطور ممکنه آمار دانلود 1027 باشه احتمالا این صفرو یک رو اشتباه نوشتی یا ممکنه کسی تند تند روی لینک کلیک کرده تا آمار بره بالا:چشمک:

دوست عزیز این قفل در سایت های دیگه هم ارائه شده

manvaputra
یک شنبه 20 آبان 1386, 19:38 عصر
آقا دستت درد نکنه بسیاد کار مفیدی کردی

nightHunter
دوشنبه 21 آبان 1386, 08:27 صبح
سلام

البته من قصد توحین و یا جسارت ندارم ولی چطور میشه مطمئن شد این ابزار شما BackDoor نداره ؟

با تشکر .

vesal
دوشنبه 21 آبان 1386, 12:51 عصر
چک کردن برنامه با آنتی ویروس براتون خیلی سخته؟

nightHunter
دوشنبه 21 آبان 1386, 13:15 عصر
فقط با آنتی ویروس ؟

پرواز
دوشنبه 21 آبان 1386, 15:21 عصر
فقط با آنتی ویروس ؟
آقا من که تو چندتا پروژه از این قفل استفاده کردم و هیچ مشکلی ندیدم. خیالت راحت.

از اینا گذشته؛ کسی میاد این کارو بکنه و تو برنامه هاش BackDoor بذاره که انگیزه ای داشته باشه. آخه انگیزه دوستمون از این کار چی می تونه باشه؟

من به وصال گفتم قفل رو مجانی نکن. اینجوری ارزش کارت میاد پایین و ممکنه هزارجور فکر بکنن. ولی قبول نکرد و گفت نه بذار بچه ها ازش استفاده کنن. البته منظور من به شما نیست جناب nightHunter ها. در کل گفتم. آخه ما عادت داریم رو یه چیزی که مجانیه عیب بذاریم. ولی اگه همینو با یه هزینه درست و حسابی می خریدیم دیگه مطمئن می شدیم که هیچ مشکلی نداره.

به نظر من همه کسانی که مطمئن نیستن استفاده نکنن و بذارن یکی دوماه بگذره. اونوقت اگه مشکلی داشته باشه مسلماً صداش در میاد و معلوم میشه.

nightHunter
سه شنبه 22 آبان 1386, 09:11 صبح
دوست عزیز من عرض کردم که قصد جسارت ندارم . فقط جهت دریافت اطلاع از اینکه چطوری میشه مطمئن شد پرسیدم . از دوستمون هم سپاسگزارم که محبت کردم و ابزاری که تولید کردن رو رایگان در اختیار دیگران گذاشتند .

پرواز
سه شنبه 22 آبان 1386, 15:04 عصر
دوست عزیز من عرض کردم که قصد جسارت ندارم . فقط جهت دریافت اطلاع از اینکه چطوری میشه مطمئن شد پرسیدم . از دوستمون هم سپاسگزارم که محبت کردم و ابزاری که تولید کردن رو رایگان در اختیار دیگران گذاشتند .
خواهش می کنم عزیزم.

من که گفتم منظورم به شما نیست. این یه چیز طبیعیه. هر کسی جای شما باشه همین فکرو می کنه. این خاصیت جنس مجانیه.
منم اگه حرفی زدم قصد جسارت به شما یا بقیه دوستان نداشتم. سوال شما هم به جا و به حق بوده.

امیدوارم که با استفاده از این نرم افزار بفهمید که چه مزایایی داره.

...مشک آن است که خود ببوید...

Cave_Man
چهارشنبه 23 آبان 1386, 22:31 عصر
آقا یه سری توضیحات باید بدی که این قفل چطوری پیاده میشه و چطوری لایسنس رو ایجاد کنیم .
Help که نداره بنابر این باید اینجا توضیحاتی رو قرار بدید تا خلا موجود پر بشه.

delphi5
پنج شنبه 24 آبان 1386, 12:57 عصر
متدهای Antidebug تا حدودی در قفل موجود است اما استفاده از Protector ها برای امنیت بیشتر توصیه می شود!!!

متدهای antidebug چی هستند ؟

vesal
جمعه 25 آبان 1386, 18:51 عصر
متدهای antidebug چی هستند ؟

متدهایی که باعث مختل شدن روند دیباگ توسط دیباگرها بشه میشن متدهای آنتی دیباگ

szabeh
جمعه 25 آبان 1386, 19:23 عصر
آقا ما هم نتونستیم استفاده کنیم یک هلپی یک مثالی بذارید. ممنون

vesal
جمعه 25 آبان 1386, 22:22 عصر
آقا ما هم نتونستیم استفاده کنیم یک هلپی یک مثالی بذارید. ممنون

در سریع ترین زمان ممکن این کار انجام میشه

vesal
یک شنبه 02 دی 1386, 22:32 عصر
سلام- این مدت به شدت درگیر بودم به خاطر همین Update قفل مدتی عقب افتاد. به هر حال تو این 1 هفته اخیر با کمک چند نفر از دوستان یک سری تغییرات انجام شد که عمدتا شامل برطرف کردن اشکالات کشف شده بود- 4 تا متد Anti Debug جدید اضافه شد که دوست خوبم Daniel زحمتش رو کشید. حجت جان هم با اینکه بسیار گرفتار بود در رابطه با سیستم تلفن گویا خیلی زحمت کشیدن که انشالله در نسخه بعدی ارائه خواهد شد.

برای درافت نسخه جدید از لینک قبلی در اولین پست استفاده کنید
موفق باشید
بهروزی

ho_abedin
پنج شنبه 09 آبان 1387, 21:47 عصر
سلام من برای دانلود کردن قفل مراجعه کردم ولی نتوانستم اون رو دانلود کنم در صفحه لینک هیچ گزینه ای برای دانلود وجود نداره
ضمن تشکر از کار بسیار ارزنده شما در صورت امکان امکان دانلود را مجدداً بگذارید
با تشکر

Nima NT
جمعه 10 آبان 1387, 15:26 عصر
دوست عزیز من هم با لینک مشکل دارم , مثل اینکه مشکلی پیش اومده , لطفا" بررسی کن.

Nima NT
جمعه 10 آبان 1387, 15:30 عصر
دوست عزیز امیدوارم سریعتر لینک رو اصلاح کنید , چون میخوام برای بهبود این برنامه به شما به طور رایگان کمک کنم , بنده و یک سری از دوستانم یه تیم کرکینگ داریم , البته من از همشون بی سواد تر هستم.

qazwsx
یک شنبه 12 آبان 1387, 15:40 عصر
آقا لینک خرابه میشه درستش کنید

vesal
یک شنبه 19 آبان 1387, 21:06 عصر
دوست عزیز من هم با لینک مشکل دارم , مثل اینکه مشکلی پیش اومده , لطفا" بررسی کن.

http://www.torry.net/vcl/security/shareware/Svsls_License_Manager_EN.zip

qazwsx
دوشنبه 20 آبان 1387, 01:33 صبح
http://www.torry.net/vcl/security/shareware/Svsls_License_Manager_EN.zip
من 3 مرتبه دانلود کردم ولی مشکل داشت

mossaferin
سه شنبه 21 آبان 1387, 17:54 عصر
سلام
توی این لینک هیچی نیست ، یا من نمی تونم دانلود کنم
لطفا راهنمایی کنید

http://svsls.com/download/SvSLS_Licens_Manager.rar

Developer Programmer
سه شنبه 21 آبان 1387, 18:56 عصر
لطف کن به تاریخ ایجاد تاپیک هم نگاه کن.

vesal
پنج شنبه 23 آبان 1387, 12:33 عصر
من 3 مرتبه دانلود کردم ولی مشکل داشت

راستش خیلی عجیبه که لینک سایت Torry مشکل داره، متاسفانه من الان از Dialup استفاده می کنم، ولی در اولین فرصت که تونستم نسخه جدید آپلود می کنم.

mohsenmoridy
سه شنبه 29 بهمن 1387, 09:23 صبح
من دانلود كردم اما فايل زيپش ايراد داشت لطف كن بررسيش كن
ممنون

mostafaserial
شنبه 20 تیر 1388, 10:11 صبح
لينك دانلود جواب نميده:ناراحت::ناراحت::ناراح ::ناراحت:

عقاب سیاه
شنبه 20 تیر 1388, 10:49 صبح
من دارم دانلود می کنم.

_abiriamir
یک شنبه 28 تیر 1388, 19:17 عصر
قبل از همه چیز از زحماتتون ممنون

بعدش:
چی شد؟
نتونستین نسخه جدید رو آپلود کنین؟
اگه بکنین ممنون میشم

K.Mohammadreza
جمعه 02 مرداد 1388, 17:17 عصر
با سلام به دوستان عزيز
قصد توهين يا جسارت به کسي را ندارم و بايد بابت زحمات دوست خوبمون جهت تهيه قفل تشکر کرد ولي!!!!
اين قفل يک قفل کاملا مزخرف و بدرد نخوره که نه تنها براحتي کرک ميشه بلکه مشکلات عديده اي هم داره. در مورد کرک اين فقل نياز به هيچ ابزار خاصي نداريد اگر فايل اجراي برنامه اي که با اين قفل ساخته شده بصورت پک شده هم باشد مشکلات برنامه بيشتر هم مي شود. براي کرک اين قفل نياز به دو ابزار داريد يک PEExplorer و دو Hacker View و در صورتي که فايل پک هم باشد يک DEPacker و اگر قبل از اجراي برنامه اي که با اين قفل کار مي کنه يک نرم افزار Security Center نصب کنيد مي توانيد GUID مورد استفاده اين قفل را پيدا کرده و بعد از تمام شدن مدت زمان استفاده ي نرم افزار اين GUID را حذف کنيد و برنامه دوباره برايتان کار مي کند مي توانيد براي اينکه مجبور نباشيد هميشه اينکار را انجام دهيد از يک بچ فايل استفاده کنيد.
اما شيوه درست کردن يک قفل بسيار جامع و عالي!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کافيه کامپوننت هاي TMXProtector را با سورس پيدا کنيد قبل از نصب کامپوننت فايل هاي آن را باز کنيد و تمامي پيغامهاي آن را به فارسي تبديل کنيد و همچنين برنامه themida را دانلود کنيد و با استفاده از مثالهاي ThemidaSDK امنيت و قابليت ضد کرک شدن قفل خود را تضمين کنيد همچنين فرمول ايجاد قفل را نيز به سليقه خود تغيير دهيد. در ThemidaSDK حتي مثال براي شيوه استفاده در دلفي نيز وجود دارد. و اين برنامه بعنوان برترين برنامه ضد کرک و محافظ در تمام دنيا مشهور شده است Themida has been designed with the newest and most powerful technology in software protections, SecureEngine®.

Is Themida the ultimate solution against cracking
Software developers know that there is nothing that is 100% effective to stop software cracking. Many programmers confuse software protection with cryptographic algorithms. Software protectors can use the strongest cryptographic algorithms in its code, but sooner or later that code needs to be decrypted to be able to be executed by the CPU. It is in this phase where an attacker will start his work, dumping the decrypted application from memory to disk and start its reconstruction in order to get the original application without the protection scheme.

With Themida we are aware of those techniques used by crackers and avoid all possible attacks to an application with the latest and newest technology against software cracking.

Themida uses a new technology not used before in traditional software protectors and we can guarantee that it will stop most of the crackers from cracking an application protected with Themida

و مهمتر از همه

.
What programming language Themida was created with
All the internal engines and SecureEngine® itself have been coded in Win32 Assembly language. Themida graphical user interface was developed with Borland Delphi.

skflower
یک شنبه 04 مرداد 1388, 07:55 صبح
سلام دوستان. اگه یه نفر لطف کنه و آپلودش کنه ممنون میشم. آخه من تازه این تاپیک رو دیدم. حالا هم که دیدمش لینکش خرابه.
با تشکر

عقاب سیاه
یک شنبه 04 مرداد 1388, 13:11 عصر
سلام کسی نیست جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!
چرا؟؟؟؟خوابید؟؟؟تو را خدا بیدار شید!!!

arkia
یک شنبه 24 بهمن 1389, 16:50 عصر
از دوستانی که این فایل رو دارند خواهشمندم بزارن واسه دانلود.

hadisalahi2
دوشنبه 25 بهمن 1389, 09:21 صبح
لینک دانلودش خرابه کار نمیکنه

arkia
سه شنبه 26 بهمن 1389, 16:25 عصر
از این لینک (http://www.torry.net/vcl/security/sh...Manager_EN.zip)دانلود میشه اما فایل های زیپ شده خراب شده حتی توسط نرم افزار های تعمیر زیپ تا حدودی درست شد اما جواب نداد.... حتی وقتی کامپایلش کردم آنتی ویروسم فایل اجراییشو خوردش از دوستانی که قبلا دانلود کرده بودند و فایل رو دارند خواهش می کنم آپ کنید. حتی شده نمونه ای کدی چیزی مشابه همین دارید راهنماییم کنید خیلی دنبال همچین چیزی هستم. ممنون