PDA

View Full Version : تالارها روی دی وی دی؟؟

manitack
دوشنبه 21 آبان 1386, 02:34 صبح
سلام دوستان
آیا امکانش هست مطالب سایت به تفکیک تالارها و ریزتر تاریخها یا امتیازات یا ...روی یک رسانه
مثل دی وی دی تهیه و در فروشگاه سایت بفروش برسه؟
با تشکر و عرض خدا قوت به مدیران سایت.

ClaimAlireza
دوشنبه 21 آبان 1386, 07:33 صبح
به نظر من هم بسیار پیشنهاد عالی هستش....

هم بخشی از درآمدهای سایت جبران میشه و هم دوستان علاقه مند به آرشیو کاملی دستیابی خواهند داشت.

Hossein Bazyan
دوشنبه 21 آبان 1386, 11:04 صبح
پیشنهاد جالبیه
خیلی جالب

small_programmer
دوشنبه 21 آبان 1386, 15:53 عصر
من هم موافقم

SYNDROME
دوشنبه 21 آبان 1386, 17:05 عصر
اگر مطالب مفید سایت مثل مقاله ها نیز باشد خیلی خوب می شود.
موفق باشید

manitack
شنبه 17 آذر 1386, 19:40 عصر
دیگر بازدید کنندگان هم بصورت نظر سنجی لطفا عقیدشون رو بفر مایند. تا مدیران محترم بهتر تصمیم گیری کنند.:متفکر:
شروع زمان نظر سنجی.....

Bahmany
یک شنبه 18 آذر 1386, 09:17 صبح
بنده هم موافقم
تا بحال بارها این درخواست انجام شده
ولی گویا سیاست سایت این هست که همچین کاری انجلم نشه

ghabil
یک شنبه 18 آذر 1386, 21:16 عصر
اونوقت دیتابیس رو بزارن روی CD شما خودتون یک Vbulletin نصب میکنید ؟ یا کلاینته خاصی برای نشون دادن اطلاعات داخل دیتابیس به شکل قابل خوندن و با امکانات جستجو وجود داره؟

مهدی کرامتی
یک شنبه 18 آذر 1386, 23:26 عصر
درسته.

به لحاظ مشکل مجوز ما نمی تونیم یک نسخه از وی بولتن رو روی DVD به شما ارائه بدیم، توسعه یک سیستم که بتونه محتویات دیتابیس مربوطه رو بصورت Stand-Alone نمایش بده و جستجو کنه کار سخت و زمان گیری است.

ghabil
یک شنبه 18 آذر 1386, 23:40 عصر
جایی هست که بشه Structure جداولش رو گیر آورد؟ چون تا جایی که میدونم توسعه دادنش باتوجه به OpenSource بودنش نباید مشکلی داشته باشه .
شاید نوشتن یک برنامه StandAlone ساده براش اینقدرها هم کار سختی نباشه....

مهدی کرامتی
یک شنبه 18 آذر 1386, 23:54 عصر
خود نرم افزار وی بولتن رو می شه تو گوگل پیدا کرد و ساختار جداول اش رو دید، اما توسعه چنان سیستمی که در بالا عرض شد کار بسیار زمان گیری است.

ghabil
دوشنبه 19 آذر 1386, 01:36 صبح
منظور نوشتن خود سیستم که نیست : مثلا یک طرح ساده پروسس نشده میتونه این باشه :
نوشتن یک Convertor که اطلاعات رو از دیتابیس MySQL به Access منتقل میکنه و فقط هم اطلاعات مورد نیاز رو میاره مثلا از جدول کاربرها : اسم و تعداد پست ، از جدول انجمنها اطلاعات : اسم و رابطه پدریشون از جدول پیامها هم : متن و انجمن ، کاربر و تاریخ (حالا باتوجه به ساختاری که داره سایر اطلاعات) .
نهایتا چیزی که باید نوشته بشه یک جستجوگر ساده روی این اطلاعات هست، نه نرم افزاری که امکانات دیتا انتری داره یا امکانات مدریتی و آماری.
بجاش میشه توی نرم افزار این امکان رو گذاشت که کاربر پیغامها رو دسته بندی کنه (دسته بندیهایی که خودش تعریف کرده) یا روشون کامنتهای شخصی بزاره. و این اطلاعات شخصی رو هم جستجو کنه ، حتی به مرور اضافات رو پاک کنه و خلاصه اطلاعات افزوده با توجه به نظر خودش اضافه کنه .

نمیگم کار راحت یا بی دردسریه ، ولی نشدنی هم نیست. نمیدونم شاید ارزشش رو داشته باشه.
اگر از بچه هایی که با دیتابیسش آشنایی دارند کسی حاضر باشه Convertor رو بنویسه من هم سعی میکنم برای بقیش روش وقت بزارم.

sinpin
دوشنبه 19 آذر 1386, 08:48 صبح
سلام دوستان
آیا امکانش هست مطالب سایت به تفکیک تالارها و ریزتر تاریخها یا امتیازات یا ...روی یک رسانه
مثل دی وی دی تهیه و در فروشگاه سایت بفروش برسه؟
با تشکر و عرض خدا قوت به مدیران سایت.
در اینصورت ممکنه یهو ظرف چند روز، چندین تا سایت با محتوای مشابه barnamenevis (http://barnamenevis.org)با عناوین مختلف آپ بشه...
هرچند به همین صورت هم سایتهایی هستند که کاری جز کپی کردن مطالب از سایت برنامه نویس رو ندارند.

manitack
پنج شنبه 22 آذر 1386, 20:04 عصر
با تشکر از دوستان
البته برای کاربر مهم تنها متن سوال و جواب است.کاربران بعدها هر امکان موردنیاز رو میتونند اضافه کنند. دیگه همه اهل فن هستند.برای فایلها هم میشه فقط URL قرار داد. البته نگرانی من هم بود که مطالب مورد سو استفاده قرار بگیرند. اما فکر میکنم اگر کسی بخواد میتونه از روی سایت هم مطالب رو دانلود کنه.