PDA

View Full Version : غیر فعال کردن گزینه های فایر وال ویندوز

majjjj
دوشنبه 21 آبان 1386, 12:27 عصر
کسی میدونه چجوری باید فایر وال رو جوری تنظیم کرد که همیشه روشن باشه و کاربر ها
نتونند اونو غیر فعال کنند

مبین رنجبر
دوشنبه 21 آبان 1386, 14:02 عصر
HKLM\Software\Microsoft\Security Center\
>> FirewallDisableNotify = 1

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Services\S haredAccess\Parameters\FirewallPolicy\StandardProf ile
>>> EnableFirewall = 0
>>> DisableNotifications = 1

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet002\Services\S haredAccess\Parameters\FirewallPolicy\StandardProf ile
>>> EnableFirewall = 0

------------------------------------------ Asli ---------------------------------------------------------------------------------------------
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\Standard Profile
>>> EnableFirewall = 0
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این آدرس های رجیستری و داده هایی که در بالا گفتم مهم ترین آدرس های کنترل فایروال هستن و اگر دقت کنی می تونی با مقادیر بالا هر بلایی سر فایروال می خوای دربیاری .... اگه متوجه نشده بگو تا توضیح بیشتر بدم ....

majjjj
سه شنبه 22 آبان 1386, 09:22 صبح
سلام
یوزر من لیمیت هست و اجازه نوشتین تو این مسیر ها رو نمیده در ضمن کلیدهایی که گفتین هم تو این مسیر ها نبود
چیز دیگری سراغ دارین؟

مبین رنجبر
سه شنبه 22 آبان 1386, 11:58 صبح
دوست من اگر ویندوز شما WINDOWS XP SP2 باشه 100 % این گذینه ها وجود داره مگر اینکه شما اصلا به این گذینه ها دست نزده باشی ... اگر خودت تو این مسیر این کلید هارو بسازی دقیقا همون کارایی می کننن که می خوای .... در ضمن شما میگین یوزرتون از نوع لیمیت هستش ازش انتظار دارین واستون مثله Administrator کار کنه ؟ توی لیمیت حداقل امکانات هست .. تازه کاری که شما می خوای انجام بدی یه کار مدیریتی میوندوز هست محاله توی لیمیت این کار شدنی باشه

majjjj
چهارشنبه 23 آبان 1386, 09:04 صبح
دوست گرامی سلام
چیزهایی که فرمودین رو من هم میدونم منظور من هم این بود که بدونم کجای رجیستری
فایروال من تنظیم شده در صورتی که در مسیرهایی که شما فرمودین هیچ کدام از کلیدی هایی که فرمودین نبود

مبین رنجبر
چهارشنبه 23 آبان 1386, 19:14 عصر
خیلی عجیبه .... من این مسیر های رجیستری رو توی هزاران سیستم دیدم ( البته ویندوز : WINDOWS XP SP2 ) .. حتما ویندوزتون غیره اینه .... اگرم نباشه یه یار این کلید ها رو بساز ببین تغییراتشو اعمال می کنه ؟

majjjj
پنج شنبه 24 آبان 1386, 10:01 صبح
شما که خودتون قبلا گفتین تو یوزر لیمیت نمیشه اینجا تغییر ایجاد کرد ویندوز من هم
WINDOWS XP SP2 است احتمالا جای دیگری تغیرات انجام شده