PDA

View Full Version : تفاوت publish با setup

ice007
دوشنبه 21 آبان 1386, 15:53 عصر
تفاوت publish با setup project تو چیه هر دو ظاهرا setup برای برنامه می سازند.
با تشکر

ice007
چهارشنبه 23 آبان 1386, 08:57 صبح
هیچ کس چیزی در این مورد نمیدونه؟؟؟؟

steghlalt
چهارشنبه 21 آذر 1386, 14:48 عصر
فکر می کنم publish تو نسخه ی 2003 به بعد وجود داشته باشه و تو نسخه ی 2003 و قبل publish نباشه
کاربا Setup راحت تره ولی من نتونستن فایل EXE مثلا Frame net work و موتور Crystalreport و .... رو توش اضافه کنم ولی تو publish خودش پیدا می کنه و EXE رو برات تو مسیر مشخص شده ایجاد می کنه و راحت می تونی استفاده کنی

davood-ahmadi
چهارشنبه 21 آذر 1386, 22:09 عصر
تا اونجایی که من می دونم با استفاده است ست کردن پروپرتی های Publish می توان یک فایل نصب همراه با متعلقات آن به همراه یک وب پیج داده که بعنوان مثال آنرا می توان بر روی وب سایت گذاشت تا از طریق آن بتوانند آنرا دانلود و یا کپی و یا حتی نصب کنند. البته از مزایای این کار این است که اگر از هر رفرنسی و یا کامپوننتی در برنامه خود استفاده کرده باشید را خود به برنامه اضافه می کند و در نصب و یا کپی کاربر را هدایت و راهنمایی کند

شاپرک
یک شنبه 05 اسفند 1386, 13:33 عصر
هیچ کس اطلاعات دقیقی در این مورد نداره ؟

Dariuosh
یک شنبه 05 اسفند 1386, 14:20 عصر
خوب شما وقتی Setup درست میکنی که قبل از نصب باید یه سری کارها رو بکنی یا احتیاج به یه سری اطلاعات داشته باشی ( مثلاً نصب یه برنامه که پیش نیاز باشه "SQL" )
ولی تو Publish خبری از این مسائل نیست
یا شما نمیتونی Encriypt کنی برنامتو
در کل Publish زیاد به درد خور نیست به نظر من

شاپرک
یک شنبه 05 اسفند 1386, 15:12 عصر
چرا نمیشه !!!! از طریق Prerequest میشه SQL رو اضافه کرد!!!!

علیرضا مداح
یک شنبه 05 اسفند 1386, 16:56 عصر
سلام .
Publish به منظور بهره گیری از تکنولوژی ClickOnce Deployment میباشد که امکان delploy کردن برنامه های کاربردی Windows-Based بر روی یک وب سرور یا UNC را می دهد و هنگامی که تغییری در برنامه ایجاد میگردد ، نیازی به نصب مجدد و یا Update برنامه بر روی کلاینت ها نمیباشد و تمام prerequisite ها قبل از اجرای برنامه در صورت عدم وجود بر روی کلاینت به طور خودکار نصب میگردد :

http://www.codeproject.com/KB/install/QuickClickOnceArticle.aspx
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/t71a733d(VS.80).aspx

MORTEZA66
دوشنبه 06 اسفند 1386, 22:50 عصر
اتفاقا بر خلاف نظر دوستان قسمت publish بسیار مفید و جالب است که کارایی بسیاری دارد از جمله اینکه می تونی از قسمت Prerequisites تمام متعلقات برنامه تو ببینی و برای تمام اونها فایل نصب بسازی که در این صورت کارت بسیار راحت می شه به عنوان مثال اگه در برنامتون از کریستال ریپورت استفاده شده باشه حتی با InstallSheild هم نمی تونید موتور کریستال رو درست کنید که همین باعث می شه خطا موقع مشاهده چاپ رخ بده اما در قسمت Publish تنها با زدن یک تیک می تونید این کار رو به راحتی انجام بدید. من 24 ساعت تمام الاف همین موتور کریستال بودم اما تو هیج جا پیدا نکردم که چطوری حل می شه!! حتی در بعضی پروژه های بزرگ هم می یان کل کریستال ریپورت رو نصب می کنن که کار خنده داریه! و یا می تونید با زدن تیک دیگه ای خیلی سریع یک فایل نصب کوچیک اما پر کاربرد از SQLServer بسازید که خیلی بدرد می خوره و خیلی چیزای دیگه.... البته این قسمت کاربردهای زیادی داره و اینا کوچک ترین هاش بود

شاپرک
سه شنبه 07 اسفند 1386, 07:54 صبح
درسته ...من Publish کردم .. ولی یک سوال :
وقتی Setup رو اجرا کردم نصب هم شد منتها در یک مسیر پر پیچ و خم !!!! چطور میتونم مسیر نصب رو عوض کنم و در یک مسیر دلخواه نصب کنم ؟ و یا اینکه Shortcut اون رو به Desktop اضافه کنم ؟ یا AllPrograms

علیرضا مداح
سه شنبه 07 اسفند 1386, 17:07 عصر
هنگام اجرای برنامه ی publish شده ، یک نسخه از برنامه در پوشه ای مشابه مسیر زیر به عنوان کش نگهداری میشود :

x:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Apps\2.0

شاپرک
چهارشنبه 08 اسفند 1386, 08:46 صبح
بله میدونم .. منتها چطور میتونم توی مسیر دلخواه publish کنم ؟

صالح سعیدی
یک شنبه 19 اسفند 1386, 10:58 صبح
سلام دوستان
من برای اینکه در سیستم دیگه برنامه ی exe ای که ساختم بدون نیاز به نصب sqlserver اجرا شود در Prerequisites تیک زدم ولی خطا داد چکار باید کنم لطفا راهنماییم کنید

علیرضا مداح
دوشنبه 20 اسفند 1386, 19:20 عصر
http://download.microsoft.com/download/4/5/c/45c93c98-c096-432f-943e-8dfe951d37a8/WinVideo-Winforms-UseClickOnceDeployment.zip