PDA

View Full Version : profile

fatemeh rahimi
سه شنبه 22 آبان 1386, 09:16 صبح
سلام.من چیز زیادی در مورد profile نمی دونم .اگه می شه یه کم در موردش و نحوه پیاده سازیش توضیح بدین.ضمنا میخواستم بدونم که profile ای که می سازم مربوط به اطلاعات کارمندان یک سازمان(نام کاربری و کلمه عبور و سطح دسترسی و...)
ایا همه کارمندان باید بتونند اونو ببینند یا فقط admin باید اونو ببینه؟

el_abdollahi
سه شنبه 22 آبان 1386, 11:36 صبح
profile شامل اطلاعات مورد نیاز سیستم در مورد کاربره . کاربر ادمین باید قادر به مشاهده و تغییر پروفایل ها باشه ولی کاربران دیگه تنها قادر به مشاهده و تغییر تعدادی از فیلدها باشند . البته همه اینها با توجه به نیاز و خواست سفارش دهنده است .

hamedgh
سه شنبه 22 آبان 1386, 13:40 عصر
اگر قسمت کنترل پنل کاربر همین سایت را بادقت نگاه کنی بیشتر متوجه می شوی
که با پروفایل چه کارهای عالی میشود کرد

fatemeh rahimi
سه شنبه 22 آبان 1386, 15:10 عصر
ممنون از لطفتون.برای اینکه برای کاربرهام سطح دسترسی مشخص کنم باید یه فرم جدا در نظر بگیرم یا اگه تو همون پروفایل بذارم خوبه؟!

fatemeh rahimi
سه شنبه 22 آبان 1386, 15:20 عصر
راستی ببخشید من یه سوال دیگه هم دارم:
برای پروفایل تو databaseام یه table جدا در نظر بگیرم یا می تونم از table پرسنل(مشخصات کارمندان سازمان که امکان ورود به سیستم را دارند) استفاده کنم؟

mp2009
چهارشنبه 23 آبان 1386, 00:10 صبح
این سوال قبلا هم پرسیده شده بود
S E A R C H

fatemeh rahimi
چهارشنبه 23 آبان 1386, 12:10 عصر
تشکر از راهنماییتون ...

سار
چهارشنبه 23 آبان 1386, 13:18 عصر
اگر منظور Profile خود ASP.Net هست خیر نیازی به جدول نیست، کمی بگردید خودم یه چیزهایی در موردش گفتم.بگرد و اگر پرسشی بود بگو.

fatemeh rahimi
چهارشنبه 23 آبان 1386, 15:22 عصر
نه می دونید سیستم من مربوط به یه سازمان هست که کارمندان مختلف با سطوح دسترسی مختلف به اون دسترسی دارن و هر کس وظایف خودش رو با توجه به سمت و سطح دسترسیش انجام می ده.حالا من می خوام وقتی کاربر log in شد سیستم بررسی کنه ببینه این کاربر با این نام کاربری و کلمه عبور مجاز به ورود به قسمتی که درخواست کرده هست یا نه؟
برای این منظور یه جدول مستقل برای پروفایل بگیرم یا از همون کلی پرسنل استفاده کنم؟