PDA

View Full Version : eBOOK

mahan2112
سه شنبه 19 خرداد 1383, 07:23 صبح
با سلام به تمامی دوستان

من یک مقداری eBOOK دارم که میخواستم در اختیار دوستان بگذارم تا از آن استفاده بکنند.
( این eBOOK ها شامل VB, VB.NET,JAVA, JAVA SCRIPT,UNIX,LINUX,ASP, C,FORTON, ASMBLI, NETWORKING, ....)
بدین خاطر سایتی را تهیه کرده ام و این eBOOK ها را کم کم در این سایت میگذارم.
میگویم کم کم بدین خاطر است که همه سایت گنجایش هم eBOOK ها را ندارد و هم سرعت انترنت ام به آن اندازه نیست که به راحتی همه آنها را UPLOAD بکنم. بدین خاطر اگر دوستان نیازهای فوری دارند میتوانند با امیل به من اطلاع بدهند تا در دسترس دوستان قرار دهم.

دوستانی که نیاز به این eBOOK ها دارند میتوانند از این سایت دانلود کنند.

آدرس سایت این است: WWW.MAHAN.250FREE.COM

موفق باشید.

منصور بزرگمهر
چهارشنبه 20 خرداد 1383, 03:37 صبح
دوست عزیز با سلام
ابتدا که به تقریباً کلیه لینکهای شما مراجعه کردم، تقریباً همه ان قطع بود مگر یکی که داشتم ناامید می شدم، که لینک مربوطه بدادم رسید. همچنین بدلیل کمک شما به سایرین در جمع اوری اطلاعات بسیار متشکر هستم.
حال دوست عزیز با توجه به قطع بودن اکثر لینکها، می توانید کپی سی دی کتابهای خود را برایمان بفرستید. در صورت تمایل به ادرس زیر :
MANSOOR_BOZORGMEHR@HOTMAIL.COM ایمیل زده و ابراز علاقه (و مبلغ لازم برای کپی و پست مربوطه و شماره حساب جنابعالی) خود را اعلام نمائید، تا پس از حواله مبلغ سی دی مورد نطر را ارسال تا اینجانب نیز استفاده نمایم.
(در صورت علاقه برای باقی دوستان نیز در همین مکان طریق کپی سی دی را اعلام نمائید)
پیشاپیش از همکاری و مساعدت جنابعالی کمال تشکر و سپاس را دارم.
متشکرم منصور بزرگمهر 1383/3/20 ساعت 2:46 بامداد