PDA

View Full Version : مشکل فرام vBulletin با مرورگر FireFox و اخراج من.

Rocker
چهارشنبه 23 آبان 1386, 12:04 عصر
سلام دوستان:
شاید این تاپیک در اینجا و عنوان اون به نظرتون عجیب برسه اما لازم دیدم همچین تاپیکی را ایجاد کنم تا یک مسئله را به دوستان اعلام کنم.
بنده چندین روز بن بودم بنا به دلیل تشکرهای بی جا که این مسئله را من قبول ندارم.وقتی خودم پستهایی غیر مفیدی را میدیدم که اسم من به عنوان متشکر پای آن است تعجب میکردم و این مسئله را نیز به مدیران فرام نیز گزارش کردم ولی در عوض بنده فقط اخطار میگرفتم و باز هم تشکرهای بی مورد ادامه داشت در ابتدا تصور کردم که رمز عبورم را کسی فهمیده و قصد خرابکاری دارد ,رمز عبور را هم تغییر دادم.
اما سرانجام مدیران لطف کردند و بنده را بن فرمودند.من پیگیر این مسئله بودم تا اینکه با بررسی این مسئله در چندین فرام دیگر که نرم افزار آنها نیز vBulletin بوده است به این نکته پی بردم که هنگامی که من از مرورگر FireFox ورژن 1.5.0.1.2 استفاده میکنم و از یک پست نقل قول میگیرم پای آن پست نام من به عنوان متشکر قرار داده میشود.
نمی دونم واقعا این چه مشکلی است ولی اگر مدیران دقت کنند متوجه خواهند شد که تمام پستهای که بی دلیل نام من به عنوان متشکر پای آنهاست بنده از آنها نقل قول گرفته ام.
این در حالی است که بنده خود روی استفاده از دکمه تشکر حساس بوده و به مطالب دقت میکنم.
با تشکر فراوان.

Valadi
چهارشنبه 23 آبان 1386, 12:54 عصر
من هم چند وقتی مشکل دارم اما نه به این شکل که جناب Rocker گفتند
به عکس نگاه زیر کنید متوجه می شوید

Hossein Bazyan
چهارشنبه 23 آبان 1386, 15:13 عصر
سلام
دیروز هم یکی از دوستان برای من پیغام خصوصی فرستاده با مضمون ای کلک .
که در این پیغام کلی حرفهای بی ربط برای ما نوشتنه اند و ذکر کرده اند که من قصد اخاذی نرم افزار ار ایشان را داشته ام . در حالیکه من چنین پیغامی را ارسال نکرده ام و اصلا نرم افزاری را که به قول ایشان ، ایشان نوشته اند به درد من نمیخورد.
ایشان ذکر کرده اند که از آی دی من ارسال شده. پس نگو مشکل از اینه .
از این ببعد باید بیشتر مواظب باشیم هر چند نمیدانم باید مواظب چی باشم!

vcldeveloper
چهارشنبه 23 آبان 1386, 15:18 عصر
من از مرورگر FireFox ورژن 1.5.0.1.2 استفاده میکنم
خدا بیامرزه ورژن 1.5 رو!! الان آخرین ورژن 2.0.0.9 هست، البته نسخه 3.0 Alpha هم موجود است. توصیه می کنم Firefox خود را آپدیت کنید.

oxygenws
چهارشنبه 23 آبان 1386, 19:39 عصر
سلام دوستان:
شاید این تاپیک در اینجا و عنوان اون به نظرتون عجیب برسه اما لازم دیدم همچین تاپیکی را ایجاد کنم تا یک مسئله را به دوستان اعلام کنم.
بنده چندین روز بن بودم بنا به دلیل تشکرهای بی جا که این مسئله را من قبول ندارم.وقتی خودم پستهایی غیر مفیدی را میدیدم که اسم من به عنوان متشکر پای آن است تعجب میکردم و این مسئله را نیز به مدیران فرام نیز گزارش کردم ولی در عوض بنده فقط اخطار میگرفتم و باز هم تشکرهای بی مورد ادامه داشت در ابتدا تصور کردم که رمز عبورم را کسی فهمیده و قصد خرابکاری دارد ,رمز عبور را هم تغییر دادم.
اما سرانجام مدیران لطف کردند و بنده را بن فرمودند.من پیگیر این مسئله بودم تا اینکه با بررسی این مسئله در چندین فرام دیگر که نرم افزار آنها نیز vBulletin بوده است به این نکته پی بردم که هنگامی که من از مرورگر FireFox ورژن 1.5.0.1.2 استفاده میکنم و از یک پست نقل قول میگیرم پای آن پست نام من به عنوان متشکر قرار داده میشود.
نمی دونم واقعا این چه مشکلی است ولی اگر مدیران دقت کنند متوجه خواهند شد که تمام پستهای که بی دلیل نام من به عنوان متشکر پای آنهاست بنده از آنها نقل قول گرفته ام.
این در حالی است که بنده خود روی استفاده از دکمه تشکر حساس بوده و به مطالب دقت میکنم.
با تشکر فراوان.
۱. خیلی از کاربران این انجمن از فایرفاکس استفاده می کنند و این اتفاق فقط برای شما میافته!!!
۲. شما مسئول امنیت کامپیوتر و هویت خودتون هستید و در صورت کرک شدن و سوء استفاده از هویت شما، مسلما مسدود خواهید شد :)

من هم چند وقتی مشکل دارم اما نه به این شکل که جناب Rocker گفتند
به عکس نگاه زیر کنید متوجه می شوید
هیچ ربطی به هیچی نداره.