PDA

View Full Version : نوشتن در ریجستری و یوزر لیمیت

UpgradeVB6Code
پنج شنبه 24 آبان 1386, 12:45 عصر
سلام به همه
من برای نوشتن در ریجستری از توابع API استفاده میکنم و در یوزر Admin مشکلی ندارم اما در یوز لیمیت با استفاده از همون توابع نمیتونم بنویسم !!؟؟؟؟
چرا ؟

Bahram0110
پنج شنبه 24 آبان 1386, 17:34 عصر
توی HKEY_Local_Machine فقط با کاربر ادمین می تونی بنویسی

اگه می خوای با کاربر محدود توی رجیستری بنویسی از Hkey_Current_User استفاده کن

UpgradeVB6Code
پنج شنبه 24 آبان 1386, 18:08 عصر
توی HKEY_Local_Machine فقط با کاربر ادمین می تونی بنویسی

اگه می خوای با کاربر محدود توی رجیستری بنویسی از Hkey_Current_User استفاده کن
سلام
اما من توی HKEY_CURRENT_USER هم نمیتونم بنویسم
حتی خودم دستی هم نمیتونم بنویسم و اررور میده
توی این مسیر میخوام بنویسم !

RetVal = RegCreateKey(HKEY_CURRENT_USER, "Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies \System", hwnd)

Payman62
پنج شنبه 24 آبان 1386, 20:18 عصر
سلام.
در حالت عادی در یوزر لیمیت اجازه نوشتن در HKEY_CURRENT_USER رو داری. ولی تغییرات فقط برای همون یوزر اعمال میشه.
احتمالا یوزر شما شامل تنظیمات خاصیه که اجازه نوشتن دستی رو هم نمیده. چه اروری میده؟

UpgradeVB6Code
پنج شنبه 24 آبان 1386, 22:42 عصر
من یه یوزر لیمیت معمولی درست کردم بعد میخوام یه کی به اسم System درست کنم که این ارور رو میده !
با کد نویسی که این کارو میکنم ارروری نمیده و کلید هم ساخته نمیشه !!!

ali_habibi1384
جمعه 25 آبان 1386, 15:42 عصر
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=83751
توی این تاپیک رو بگرد جوابت رو پیدا می کنی

UpgradeVB6Code
جمعه 25 آبان 1386, 16:57 عصر
من توی صفحه 5 این تاپیک چند تا پست مربوط به ریجستری پیدا کردم اما اونا تو یوزر ادمین کار میکنند
در مورد یوزر لیمیت میخوام ببینم چه جوری توش بنویسم ؟

Payman62
شنبه 26 آبان 1386, 16:11 عصر
سلام.
میخوای تسک منجر و رجیستری رو غیر فعال کنی؟ من برای اطمینان چک کردم و تونستم این کلید رو بسازم. از group policy چک کن ببین میتونی غیر فعال کنی.

Bahram0110
شنبه 26 آبان 1386, 17:35 عصر
مشکل نه از کده و نه از برنامه
مشکل از ویندوزه . . . (البته اگه اسمشو مشکل بزاریم)

UpgradeVB6Code
شنبه 26 آبان 1386, 20:51 عصر
سلام.
میخوای تسک منجر و رجیستری رو غیر فعال کنی؟ من برای اطمینان چک کردم و تونستم این کلید رو بسازم. از group policy چک کن ببین میتونی غیر فعال کنی.
آره میخوام همین کارا رو بکنم منتها فقط تسک منیجر نیست که از تو GroupPolicy این کارو بکنم
راستش من میرم تو کافی نت وقتی کانکت میشم به اینترنت بعد از دیسکانکت شدن UserName میمونه و نمیشه اونو پاک کرد مگر اینکه با یه اکانت دیگه کانت شد !!!
من برای رفع این مشکل خواستم این تو این مسیر این کدها رو بنویس که نمیشد چون اون جا یوزرش لیمیت بود

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\RasMan\Parameters
DisableSavePassword

Payman62
شنبه 26 آبان 1386, 23:37 عصر
سلام.
منظورت از کانکت شدن به اینترنت چیه؟ مگه کافی نت خودش به نت وصل نیست؟ این چه جور کافی نتیه دیگه.

بعد هم چرا از ابتدا مشکل رو کامل بیان نمیکنی که بشه درست راهنماییت کرد؟
کافی نت ها از برنامه های محافظت کننده استفاده میکنن که جلوی این قبیل کارها رو میگیره.

UpgradeVB6Code
یک شنبه 27 آبان 1386, 09:11 صبح
این کافی نت کافی نت دانشگاه هستش که به اینترنت وصل نیست بعد میریم UserName پسورد رو میزنیم و کانکت میشیم ( فکر کنم دانشگاهمون خودش ISP داره )
بعد من دارم از اکانتی استفده میکنم که یوزر نیمش تابلو هستش یعنی از یکی از مسولین کش رفتم پس الان اگه من باهاش کانکت بشم نفر بعدی از روی یوزرنیم میفهمه که این اکانت کش رفته شده چون اون فرد هیچ وقت نمیتونه بیاد تو کافی نت دانشگاه !!!