PDA

View Full Version : مشکل در IIS

ar_monti@
شنبه 26 آبان 1386, 14:55 عصر
با سلام
ببخشید دوستان مشکلی در IIS داشتم ، نمیدانستم کجا بنویسم به همین خاطر با عرض پوزش آنرا در این تاپیک نوشتم.
مشکل از این قرار است که من یک سرور HP دارم که برروی آن ویندوز 2003 نصب است . IIS را برروی آن نصب کردم، اما هر Virutual Directory یا Web Site یی برروی آن ایجاد می کنم مشکل دارد و برنامه ام را که شامل چندین Page با ASP.NET است را نیز در آنجا Publish می کنم با خطای اینکه صفحه را نمیتواند پیدا کند مواجه میشوم . قبلآ برروی کامپیوتر دیگری همین کارها را انجام داده بودم درست عمل میکرد اما نمیدانم برروی این سرور باید چه کاری انجام دهم تا صحیح کار کند . لطفا راهنمائی فرمائید.

mahdi_negahi
شنبه 26 آبان 1386, 23:43 عصر
.net framework نصب شده

ar_monti@
یک شنبه 27 آبان 1386, 07:09 صبح
بله نصب شده.

ar_monti@
یک شنبه 27 آبان 1386, 07:30 صبح
دوست عزیز هنگام Browse کردن صفحه در IIS پیغام زیر ظاهر میگردد:

.HTTP Error 403.1 - Forbidden: Execute access is denied
(Internet Information Services (IIS

Behrouz_Rad
یک شنبه 27 آبان 1386, 18:48 عصر
با خطای اینکه صفحه را نمیتواند پیدا کند مواجه میشوم

دوست عزیز هنگام Browse کردن صفحه در IIS پیغام زیر ظاهر میگردد:

.HTTP Error 403.1 - Forbidden: Execute access is denied
(Internet Information Services (IIS
آخر کدام یک؟

به Virtual Directory در IIS مجوز Execute بده.

ar_monti@
دوشنبه 28 آبان 1386, 07:15 صبح
ممنون از پاسخ شما
دوست عزیز پیغام آخر را میدهد . من به Virtual Directory هم مجوز Execute دادم باز هم نشد. به نظرم شایداز تنظیمات سیستم عامل باشد اما من نمیدانم چه جور تنظیماتی . چون عین همین برنامه را در یک سرور دیگه ای با سیستم عامل 2003 اجرا میکنم اما مشکلی ندارد.

Behrouz_Rad
دوشنبه 28 آبان 1386, 08:40 صبح
مجوز رو به چه شکل دادی؟ بر روی Scripts Only تنظیم کن.
Virtual Directory رو برای ASP.NET 2.0 تنظیم کردی؟ آیا پسوند aspx رو میشناسه؟ در لیست پسوندها این مورد رو چک کن.

موفق باشید.

ar_monti@
دوشنبه 28 آبان 1386, 09:53 صبح
دوست عزیز من همه این کارها را کردم وباز هم همان مورد وجود داشت فقط یک نکته را اشاره کنم و آن اینکه سرور من HP است و شاید Setting برروی آن متفاوت با سرور های دیگر باشد.
بنظر IIS روی سرور اجازه دسترسی به صفحات را نمیدهد.

Behrouz_Rad
دوشنبه 28 آبان 1386, 10:38 صبح
1) آیا Firewall داری؟ اگر پاسخ مثبته موقتا اون رو غیر فعال کن.
2) با مجوز Administrator لوگین کردی؟
3) به اکانت ASPNET مجوز دسترسی کامل به مسیر ذیل رو بده:

C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\Temp orary ASP.NET Files

ar_monti@
دوشنبه 28 آبان 1386, 11:42 صبح
فابروال از ابتدا غیر فعال بود و با مجوز Administrator هم لوگین کردم. اما در مورد سومی لطفا بگید این مسیر را در چه قسمتی از IIS بایستی وارد کنم.

Behrouz_Rad
دوشنبه 28 آبان 1386, 20:36 عصر
کاری به IIS نداره.
به مسیری که گفتم برو و بر روی پوشه ی Temp orary ASP.NET Files راست کلیک کن، گزینه ی Properties رو انتخاب کن و ....

ar_monti@
سه شنبه 29 آبان 1386, 08:56 صبح
من این کار را هم کردم باز هم تغییری در نمایش صفحات صورت نگرفت و کماکان صفحات را نمایش نمیدهد و پیغام 403 را میدهد.

Behrouz_Rad
سه شنبه 29 آبان 1386, 10:17 صبح
روی Virtual Directory راست کلیک کن، گزینه ی Properties رو انتخاب کن، به تب Directory Security برو، دکمه ی Edit رو کلیک کن و با گزینه های دیالوگ Authentication Methods کار کن.
ابتدا روی Anonymous access قرار بده، سپس Integrated Windows authentication رو انتخاب کن و در آخر Basic Authentication رو امتحان کن.

موفق باشید.

ar_monti@
پنج شنبه 01 آذر 1386, 10:28 صبح
دوست عزیز متاسفانه درست نشد . تصمیم دارم ویندوز را مجددا نصب کنم بلکه فرجی شود. در هر صورت از کمک های جنابعالی بسیار سپاسگزارم

taheri-ali
سه شنبه 06 آذر 1386, 13:00 عصر
دوست من در قسمت home directory در iis قسمت execute permission رو روی script & executables قرار بده