PDA

View Full Version : لیست تمامی وقفه ها و توابعشون و ...

Reza_Shamayel
شنبه 26 آبان 1386, 18:09 عصر
با سلام خدمت همه عزیزان ...

بنده لیست تمامی وقفه ها با توابع و زیرتوابعشون رو دارم. هر کی خواست میتونه استفاده کنه. ضمنا لیست پورتها هم هستش و همچنین تقسیم بندی حافظه تحت سیستم عامل Dos.

موفق باشید.

hoax3r
دوشنبه 28 آبان 1386, 10:57 صبح
لیست کاملی بود.
دستت درد نکنه

Reza_Shamayel
دوشنبه 28 آبان 1386, 19:32 عصر
ممنون از لطف دوستان ...

ضمنا هر کی سوالی در زمینه وقفه داشته باشه بپرسه. تا اونجایی که سوادم برسه جواب میدم.

mahshid_glna
شنبه 25 اسفند 1386, 01:03 صبح
سلام
میشه راهنماییم کنید از چه اینتراپتی برای نوشتن یه برنامه که مشخصات سخت افزاری رو بده باید استفاده کنم.

mohebbi_en
شنبه 25 اسفند 1386, 15:22 عصر
از یک وقفه خاص نمی تونید استفاده کنید.بسته به سخت افزار مورد نظر برنامه نویسی متفاوته.مثلا در مورد پردازنده به این لینک توجه کنید.
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=51292&highlight=%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA+%D8 %B3%D8%AE%D8%AA+%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1

mohebbi_en
شنبه 25 اسفند 1386, 15:26 عصر
سلام

اگر توی زباهای ویژوال بخواهی این کار را بکنی با WMI میتونی راهنمایی هم اگر بخواهی توی سایت ماکروسافت جستجو کن.

mahshid_glna
دوشنبه 27 اسفند 1386, 11:52 صبح
سلام خوبید
من می خوام مشخصات سخت افزاری رو بگیرم اما زمانی که اصلا سیستم عاملی وجود نداشته باشه تو این لینک که گفتین با دلفی این کارو انجام داده اما من یک بوت لودر نوشتم که کرنلش باید یک برنامه با اسمبلی باشه که مشخصات سخت افزاری رو بده یعنی وقتی فلاپی داخل سیستم هست و سیستم میاد بالا بدون اینکه وارد سیستم عاملی بشه باید با این فلاپی بوت بشه و مشخصات سخت افزاری رو چاپ کنه!!! مثل مدل سی پی یو و رم و گرافیک .من کرنلش رو نوشتم ولی نمی دونم چطور باید مشخصات سخت افزاری رو بگیرم . اینتراپت 12 فکر می کنم برای رم باشه ولی اونو هم امتحان کردم انجام نشد دستور cpuid رو می دونم واسه مدل سی پی یو هستش اما وقتی ازش استفاده می کنم اصلا این دستور رو نمی شناسه . اگه شما کمکم کنید ممنون می شم

rabbitwatcher
پنج شنبه 02 خرداد 1387, 02:38 صبح
با سلام
من مي خواهم به پرينتر بفهمونم كه يه فايل متني رو از يه صفحه اي تا يه صفحه اي چاپ كنه بايد از كدوم اينتراپت ها استفاده كنم؟مثلاْ از صفحه 3 تا 5 رو چاپ كن.

مائده 100
یک شنبه 08 آذر 1388, 14:43 عصر

بنده لیست تمامی وقفه ها با توابع و زیرتوابعشون رو دارم. هر کی خواست میتونه استفاده کنه. ضمنا لیست پورتها هم هستش و همچنین تقسیم بندی حافظه تحت سیستم عامل Dos.

موفق باشید.
سلام بعد از اینکه دانلود کردیم چی کار کنیم باز نمی شه با چه بر نامه ای باز کنیم

مائده 100
سه شنبه 17 آذر 1388, 10:07 صبح

موفق باشید.
سلام اگه می شه به صورت یه مقاله یا اسلاید همراه با کاربردها و توابعشون به زبان فارسی برام بفرستید.
با تشکر

kamharf
چهارشنبه 16 دی 1388, 21:02 عصر
سلام دوستان کسی لیست توابع ووقفه های h0hرو نداره البته به زبان فارسی اگه کمکم کنید ممنون میشم
اگه به ایمیلم بفرستید ممنون میشم
hamidlove09@gmail.com

نغمه ذ
پنج شنبه 14 مهر 1390, 08:58 صبح
سلام
من می خوام راجع به نحوه وقفه گردانی (interrupt handling) تو سیستم عامل های متخلف اطلاعاتی بدست بیارم.
می تونید تو این زمینه کمکم کنید؟
ممنون

Ehsanmf13691369
شنبه 21 مرداد 1402, 12:49 عصر
سلام.لینک فایل باز نمیشه