PDA

View Full Version : مشکل در load شدن چند صفحه به صورت همزمان

Batman
شنبه 26 آبان 1386, 18:31 عصر
با سلام
دوستان در قسمت ضمیمه یه برنامه هستش لطفا دانلود کنید و اجراش کنید
زمانیکه چند تا صفحه با هم باز میکنید تو caption تمام صفحه ها میزان load شدن تمام صفحه ها رو نشون میده
خوب حالا من میخوام توی caption فعال میزان load شدن همون صفحه رو نشون بده و بقیه صفحه ها توی caption های مربوط به خودشون میزان load شدنشون نشون داده بشه خوب من میزان load شدن هر صفحه رو توی onprogresschange مربوط به webbrowser نوشتم حالا تمام صفحه ها به صورت جداگانه load میشن اما نمایش میزان load شدن تمام صفحه ها توی تمام caption ها هستش
مثلا اگر 5 تا صفحه داشته باشیم هر کدوم به صورت جداگانه load میشه اما مثلا صفحه 1 غیر از اینکه میزان load شدن خودش رو توی caption خودش داره میزان load شدن بقیه صفحه ها رو هم نشون میده. و برای بقیه صفحه ها هم چنین حالتی وجود داره
خوب حالا با این هم توصیف راه حل برای حل این مشکل که هر صفحه به صورت جداگانه میزان load ش نشون داده بشه (حتی اگر فعال نباشه) چیه؟
متشکرم

Batman
یک شنبه 27 آبان 1386, 08:55 صبح
دوستان واقعا کسی هیچ نظری نداره بابا لااقل برنامه رو دانلود کنید و یه چیزی بگید خیلی مهمه
ممنون از همه دوستان

پرواز
یک شنبه 04 آذر 1386, 20:23 عصر
اگه صفحه هاتون pageControl باشه که می تونید Caption هر تب رو جداگونه مقدار دهی کنید.
در ضمن با دونستن اینکه کدوم صفحه الان اکتیوه می تونید Caption همون رو به صفحه اصلی هم نسبت بدید. حالا من نمی دونم مشکل چیه و شما با کدوم Event کار می کنید.

aserfg
دوشنبه 05 آذر 1386, 17:29 عصر
دوست گرامی میشه بگین کامپوننت فرم برنامتون رو از کجا می تونم دانلود کنم ممنون می شم

ghabil
دوشنبه 05 آذر 1386, 20:10 عصر
توکه سورسش رو نزاشتی ، چطوری بگیم اشکالت کجاست ؟

sara_np
دوشنبه 05 آذر 1386, 23:20 عصر
سلام
جناب batman میشه لطف کنید سورسه برنامتونو بزارید

gbg
سه شنبه 06 آذر 1386, 01:49 صبح
سلام
خوب وقتی که داری caption رو تغییر می دی باید بدونی که مال کدوم رو داری تغییر میدی
شاید تو برنامه تو قسمت تغییر caption از حلقه استفاده کردی
چک کن ببین شاید رویداد onprogresschange همه صفحات اجرا میشه و یا این رویداد مشترک هست
البته من چند اشکال دیگه هم تو برنامتون دیدم
امیدوارم مشکلتون حل بشه

پرواز
سه شنبه 06 آذر 1386, 02:59 صبح
توکه سورسش رو نزاشتی ، چطوری بگیم اشکالت کجاست ؟
----------