PDA

View Full Version : مشکل در گزارش گیری با crystal report در vb

روستا
شنبه 26 آبان 1386, 19:05 عصر
من با crystal report تو ویژوال گزارش می گیرم.ولی کریستال ریپورت فقط این کامپیوتر که توش گزارش ها رو درست کردم می شناسه و وقتی تو یه کامپیوتر دیگه می خوام گزارش بگیرم می گه سرور وجود ندارد .اگه می تونید کمکم کنید ممنون

parnian.H
یک شنبه 27 آبان 1386, 08:40 صبح
شما در (administrator---> data sources(ODBC کامپیوتر مقصد تنضیمات را انجام داده اید؟باید نام سرور و نام پایگاه داده را اینجا تنظیم کنید.

sm
دوشنبه 28 آبان 1386, 07:33 صبح
دوست عزیز اگه شما از ODBC Connection اشتفاده می کنین باید تنظیماتی رو که دوستمون در پست قبلی گفتن رو انجام بدین ولی بصورت کلی وقتی میخواین برنامه رو روی یه سیستم دیگه اجرا کنین باید Merged Module های کریستال بر روی اون سیستم نصب شده باشه.
بهتره از برنامه تون یه Setup آماده کنین و توی اون این فایلها رو اضافه کنین یا اینکه کریستال رو روی سیستم مقصد نصب کنین که منطقی تر روش اول هستش.
در مورد این موضوع هم چندین بار توی سایت صحبت شده.

موفق باشید

روستا
پنج شنبه 01 آذر 1386, 23:02 عصر
شما در (administrator---> data sources(ODBC کامپیوتر مقصد تنضیمات را انجام داده اید؟باید نام سرور و نام پایگاه داده را اینجا تنظیم کنید....................................

میشه بیشتر توضیح بدید که باید چه کار کنم؟ممنون میشم

parnian.H
یک شنبه 04 آذر 1386, 09:09 صبح
شما باید در
control panel--->Administrative Tools-->datasources(ODBC-->add-->SQL SERVER-->finish
نام server تون را وارد کنید
سپس تنظیمات دیگر از جمله نام پایگاه داده تون را وارد کنید

sm
یک شنبه 04 آذر 1386, 13:00 عصر
دوست عزیز... شما ابتدا مشخص کنین که با ODBC Connection کار میکنین یا نه؟ بعد.
ضمن اینکه همونجور که توی پست دوم گفتم باید فایلهای موردنیاز برای اجرای کریستال نیز روی سیستم مقصد نصب کنین.

موفق باشید

aryana_p30
پنج شنبه 08 آذر 1386, 21:30 عصر
سلام
من خیلی عجله دارم و باید پروژه ترممو به استاد بدم.
همه کارشو کردم فقط گازارش گیری(پرینت روی کاغذ) رو اصلا یاد ندارم چی کار کنم دوستان درضمن لیست داده های من بصورت تعدادی سطر میباشد.
اگه میشه یه راه که از اول همه چیزو به من بگه بهم نشون بدین و یا منبع کامل در این مورد.
مرســـــی

sm
پنج شنبه 08 آذر 1386, 23:15 عصر
دوست عزیز خوش اومدین
شما شروع به ساخت گزارش بکنین و هرکجا کع سوال داشتین مطرح کنین.
البته قبل از مطرح کردن جستجو فراموش نشه.
این لینک هک برای شروع خوبه :

***نحوه اتصال به بانک*** (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=64328)

موفق باشید