PDA

View Full Version : کریستال ریپورت کجاست

nazeri
پنج شنبه 29 خرداد 1382, 17:11 عصر
سلام
بر همه برنامه نویسان با vb

تازگی ها هر جا که د راین سایت نگاه می کنم صحبت از cristall report است می خواستم برای استفاده از این کریستال ریپورت در کزارشهایی که می گیرم استفاده کنم
سئوالاتی هم که در این زمینه پرسیدم در نهایت به کریستا ل ریپورت ختم شد
آخرش ما نفهمیدیم این کریستال ریپورت کجاست و چگونه می توان از ان در برنامه هایم از ان استفاده کنم ایا این کریستا ریپورت سی دی جدایی دارد و نام ان همین است یا چیزی دیگر
اگر در برنامه در گزارش آن ( هر رکورد حدود 2 صفحه اطلاعات داشته باشد ) از کریستال ریپورت استفاده شود این مشکل را می توان رفع کرد

با تشکر
ناظری
:)

jannati
شنبه 31 خرداد 1382, 10:36 صبح
دوست عزیز سلام
شما میتوانید crystal report 8.5را روی دستگاه خود نصب کنید.بعد در پنجره projectروی یکی از پروژه ها کلیک راست کنید و مسیر زیر را طی کنید تا به آن دسترسی پیدا کنید.
add/more activex designer
امیدوارم پاسختان را گرفته باشید.
جنتی

jannati
شنبه 31 خرداد 1382, 10:37 صبح
دوست عزیز سلام
شما میتوانید crystal report 8.5را روی دستگاه خود نصب کنید.بعد در پنجره projectروی یکی از پروژه ها کلیک راست کنید و مسیر زیر را طی کنید تا به آن دسترسی پیدا کنید.
add/more activex designer
امیدوارم پاسختان را گرفته باشید.
جنتی

Vahid_Nasiri
شنبه 31 خرداد 1382, 19:25 عصر
اگر اشتباده نکنم الان آخرین ورژن کریستال ریپورت نه و دو دهم است که سی دی آنرا از بازار رضا می توانید تهیه کنید. :wink:

nazeri
جمعه 06 تیر 1382, 21:04 عصر
دوستان سلام
از جواب شما بسیار منونم چون تا حالا نمی دونستم که کریستال ریپورت یک سی دی جدا است
همیشه در داخل vb دنبالش می گشتم
فقط اگر نصب شود مثل datareport می توانیم گزارش بگیریم

آیا از datareport ساده تر است یا سخت تر
با تشکر ناظری

rsalimian
سه شنبه 10 تیر 1382, 12:36 عصر
سلام

من که از خیلی کریستال راضی ام :wink:

بهترین برنامه برای گرفتن هر نوع گزارش. گزارش معمولی پیشرفته ، گزارش دینامیک گزارشهای گرافیکی و.....کار کردن باهاشم راحته.

چون راهنمای کامل و sample های خوبی داره.

با اکثر بانکها کار می کنه access و sql-server , oracle.......

صد البته که از datareport بهتره. الکی نیست که NET. کریستال را یکی از partner های

خودش کرده.

saeid taheri
پنج شنبه 02 خرداد 1387, 22:04 عصر
سلام
اگر کسی یک نمونه کد یا یک پروژه ساده با vb.net و کریستال ریپورت اینجا ضمیمه کنه خیلی بدرد می خوره
با تشکر از همگی

saeid taheri
پنج شنبه 02 خرداد 1387, 22:07 عصر
سلام
من هرجور با این کریستال ریپورت ور رفتم نتونستم با اون کار کنم
اگر کسی یک نمونه کد یا یک پروژه ساده با vb.net و کریستال ریپورت اینجا ضمیمه کنه خیلی بدرد می خوره
با تشکر از همگی