PDA

View Full Version : مشکل در نمایش صفحه

el_abdollahi
سه شنبه 29 آبان 1386, 11:47 صبح
من یه صفحه دارم که توش چند تا باکس و فیلد دارم . و فونتش را هم با css بهش دادم . بار اول که صفحه باز میشه , همه چیز مرتبه . بعد من یه دکمه رو میزنم که به یه صفحه دیگه برم . با این کد :

Response.Write("<script language='javascript' type='text/javascript' > window.open('show_report.aspx','_blank')</script>")

بعد از کلیک دکمه فرم مورد نظرم باز میشه ولی فرم اصلی من از هم میپاشه . یعنی فونت ها بزرگ میشن و جای دکمه هم عوض میشه . کد های صفحه رو هم کنترل کردم . به نظر خودم همه چیز مرتبه و هیچ اروری هم نداره . DOCTYPE صفحه رو هم عوض کردم ولی هیچ فرقی نکرد .
لطفا کمک کنید .
اینجا هم خیلی سرچ کردم ولی چیزی که به درد من بخوره پیدا نکردم . (قابل توجه آقای راد "لطفا تایپیک رو پاک نکنید ")

el_abdollahi
سه شنبه 29 آبان 1386, 13:49 عصر
بابا هیچ کی نیست جواب منو بده . خانم ها و آقایون مهندس یه کمکی بدین دیگه!!!

mahdi_negahi
سه شنبه 29 آبان 1386, 13:56 عصر
Response.Write("<div style=display:none><script language='javascript' type='text/javascript' > window.open('show_report.aspx','_blank')</script></div>");

برای من اتفاق افتاده در بعضی مواقع

el_abdollahi
سه شنبه 29 آبان 1386, 14:28 عصر
:عصبانی++::گریه:باز هم درست نشد . در ضمن یه نکته ای که هست اینکه کنترل هایی مثل drop down و یا دکمه یا تکست ها که با cssclass استایل گرفتن خراب نمیشن . حالا چه جوری میشه به فرم یا جدول یا div یا یه چیز دیگه ای با cssclass استایل داد . یعنی باید سرور سایدش بکنم . ولی جدول رو سرور ساید کردن اذیت میکنه. چه طوره متن هام رو توی لیبل بذارم . ؟؟:متفکر:برم امتحان کنم.

el_abdollahi
سه شنبه 29 آبان 1386, 14:34 عصر
درست شد .
ولی آیا این کار درسته ؟؟؟:متفکر:
الان من باید حدود 30 یا 40 تا عنوان تکست باکس رو تو لیبل بزارم. این که کار نشد . خواهش میکنم کمک کنید راه حل اصلی رو پیدا کنیم .:لبخندساده:
از آقای نگاهی هم به علت توجهشون مچکرم.

ClaimAlireza
سه شنبه 29 آبان 1386, 14:51 عصر
به جای کد خودت از این کد استفاده کن ببین باز هم مشکلت پابرجاست یا نه؟

<aonclick='javascript:window.open("show_report.aspx"); return false;'href='javascript:Void(0)'target="_blank"/>

el_abdollahi
سه شنبه 29 آبان 1386, 14:59 عصر
درست نشد.:عصبانی++::گریه::عصبانی++:

abadanboy
سه شنبه 29 آبان 1386, 17:02 عصر
الان من باید حدود 30 یا 40 تا عنوان تکست باکس رو تو لیبل بزارم. این که کار نشد . خواهش میکنم کمک کنید راه حل اصلی رو پیدا کنیم

این یه مشکل دیگه هست ؟ یا اولی هنوز درست نشده ?

سوال رو واضح تر بیان کن تا زودتر به نتیجه برسی

el_abdollahi
سه شنبه 29 آبان 1386, 23:29 عصر
الان من باید حدود 30 یا 40 تا عنوان تکست باکس رو تو لیبل بزارم. این که کار نشد . خواهش میکنم کمک کنید راه حل اصلی رو پیدا کنیم
این یه راه حل غیر منطقی برای مشکل اولی است و در واقع من یه مشکل بیشتر ندارم .
و اون بزرگ شدن فونت هام است که با کلیک روی دکمه ای که کاربر رو به صفحه دیگری میبره ، به وجود میاد . در ضمن این دکمه تنها کار باز کردن یه صفحه رو انجام نمیده بلکه اول یه کار هایی رو میکنه و بعد کد زیر اجرا میشه :

Response.Write("<script language='javascript' type='text/javascript' > window.open('show_report.aspx','_blank')</script>")

el_abdollahi
چهارشنبه 30 آبان 1386, 14:04 عصر
کسی راه حل دیگه ای نداره؟؟ لطفا کمک کنید.

abadanboy
چهارشنبه 30 آبان 1386, 17:35 عصر
در ضمن یه نکته ای که هست اینکه کنترل هایی مثل drop down و یا دکمه یا تکست ها که با cssclass استایل گرفتن خراب نمیشن . حالا چه جوری میشه به فرم یا جدول یا div یا یه چیز دیگه ای با cssclass استایل داد

خوب همه رو با css بده مشکلت رفع می شه دیگه خودت گفتی با css مورد نداره
تگهای html به جای cssclass از class استفاده می کنن

تو یه css کلاس با نقطه تعریف میشه مثل

.hypera
{
border-color:Green;
border-style:solid;
border:1px;
text-decoration:none;
}
پس تگ div میشه

<div class="hypera">
و وقتی تو css کلمه # بزاریم یعنی ایدی تعریف کردیم مثل

#hypera
{
border-color:Green;
border-style:solid;
border:1px;
text-decoration:none;
}
پس تگ div میشه

<div id="hypera">

el_abdollahi
چهارشنبه 30 آبان 1386, 19:58 عصر
کنترل هایی مثل drop down و یا دکمه یا تکست ها که با cssclass استایل گرفتن خراب نمیشن .
ببینید من نمیدونم مشکل از کجاست . اگر توجه کرده باشید من گفتم با cssclass . من با class امتحان کردم . باز هم خراب میشه . ولی با cssclass نمیشه . برای همینه که فکر کردم متن هام رو بزارم توی لیبل ، برای اینکه با cssclass بهش استایل بدم.

mp2009
چهارشنبه 30 آبان 1386, 23:48 عصر
منظورتون از cssclass و class چیه؟
مگه این دوتا با هم فرق دارند؟
منظور جناب abadanboy هم cssclass بود

el_abdollahi
پنج شنبه 01 آذر 1386, 08:31 صبح
1)کنترل های کلاینت ساید cssclass ندارند که . اونا فقط class دارند .
2)با تشکر از همگی مشکل من حل شد . یعنی ناگزیر همه رو توی تگ div با کلاس کردم .
قبلا من مثلا همین تگ div را قبل از جدولم میگذاشتم. یعنی table رو داخل div می گذاشتم . ولی این بار هر کدوم از متن هام رو دونه دونه به تنهایی داخل div گذاشتم . و درست شد.:لبخندساده:

el_abdollahi
شنبه 03 آذر 1386, 12:10 عصر
یه نکته اینکه آیا نباید دکمه "حذف اعلان گفتگوی مفید " هم وجود داشته باشه.
و نکته دیگر اینکه :کمککککککککککککککککککککک
توی هر فرمی که من با کد جاوااسکریپت به صفحه دیگری رفته باشم . باید دونه دونه متن هام رو توی div بذارم . این خیلی بده . کمک کنید .:گریه::گریه::عصبانی++::افسرده :