PDA

View Full Version : مشکل با کامپایلر

as13851365
پنج شنبه 01 آذر 1386, 11:55 صبح
من برنامه ای را با کامپیوتر خودم و با دلفی 7 کامپایلر می کنم و یک فایل اجرائی درست می کنم
تا این جا که مشکلی ندارم اما وقتی که این فایل اجرائی را برای دیگران ارسال می کنم همه می گن که برنامه شما یک ویروس است یعنی آنتی ویروس برنامه های من را ویروس شناسائی می کنه .
وقتی که سورس برنامه را در کامپیوتر دیگری کامپایل می کنم و فایل اجرائی را به دوستانم می دم مشکل حل می شه .

علت این کار می تونه از چی باشه ؟

mohammad-j
پنج شنبه 01 آذر 1386, 16:28 عصر
احتمالا در برنامه یه جایی داری رجیستری رو تغییر می دی یا سیستم فایل رو که آنتی ویروس اونو به عنوان تروجان می شناسد :اشتباه:

as13851365
جمعه 02 آذر 1386, 07:19 صبح
دو نوع ویروس با نام های W32/jeefo و Vtool/av5 وجود دارد که اگر کامپیوتر آلوده به این ویروس ها باشد هر فایل اجرائی که ساخته بشه و یا اجرا بشه آلوده به این ویروس می شه

این ویروس با Mcafee ورژن 10 قابل ردیابی می باشد(نسخه های دیگر را نمی دانم!!)
بیچاره کامپایلر دلفی تمام تقصیر ها را از چشم اون می دیدم!!!

dkhatibi
جمعه 02 آذر 1386, 09:19 صبح
البته برنامه هایی که با پورتها و تحت شبکه هم کار می کنن ممکنه توسط ویروسیابها به عنوان کرم شناخته شن. من با INDY و نورتن این مشکل را داشتم.

SYNDROME
جمعه 02 آذر 1386, 09:59 صبح
وقتی که سورس برنامه را در کامپیوتر دیگری کامپایل می کنم و فایل اجرائی را به دوستانم می دم مشکل حل می شه .

علت این کار می تونه از چی باشه ؟
کمی در رابطه با برنامه و کامپونتهای مورد استفاده توضیح دهید.(ممکن است برنامه کار هایی را انجام می دهد که موجب فعال شدن ویروس کشها و فایروال ویندوز شود)
موفق باشید