PDA

View Full Version : درخواست برنامه vb

mtronics
جمعه 02 آذر 1386, 02:22 صبح
نیاز به یه برنامه دارم که تعدادی جمله کوچیک(یک سطری) رو بگیره و یک فاصله زمانی رو برای هر جمله بگیره(مثلا هر x روز) و با رسیدن به هر یک از زمان های تعیین شده توی یه textbox جمله+تاریخ+ساعت+و یک تصویر ثابت رو که قبلا به برنامه دادیم نشون بده و به صورت اتوماتیک اون textbox رو چاپ کنه.

بهروز گرجی
جمعه 02 آذر 1386, 02:39 صبح
خسته نباشید.
فکر نمی کنی زیادی زحمت میکشی.
شما شروع به نوشتن کن , دیگران در رفع اشکال شما را یاری می کنند.

mtronics
جمعه 02 آذر 1386, 11:47 صبح
واقعا از راه نمایی خیلی مهمتان تشکر میکنم اگر بلد بودم که از شما کمک نمیخواستم.

بهروز گرجی
جمعه 02 آذر 1386, 14:25 عصر
دوست عزیز
شما ابتدا یک تاریخ مرجع را در نظر بگیر و در یک فایل بنویس. سپس تاریخهای مورد نظر برای هر جمله را نیز تعیین کن و در همان فایل ذخیره کن.
حالا هر وقت برنامه اجرا میشود باید ابتدا فایل مورد نظر را بخوانی و تاریخ مرجع را پیدا کنی, سپس با توجه به تاریخ کنونی و اختلاف آن با تاریخ مرجع , عملیات مورد نظر را انجام دهید.
من پیشنهاد میکنم از توابع محاسباتی تاریخ شمسی استفاده کنی چون بهتر میتونی باهاشون کار کنی.
من یه نمونه از این توابع را در زیر میذارم.
موفق باشید.

بهروز گرجی
جمعه 02 آذر 1386, 14:29 عصر
یکی از مزایای این تابع قدرت محاسبه اختلاف روزها بین 2 تاریخ میباشد که خیلی به کار شما می آید.

ali_habibi1384
شنبه 03 آذر 1386, 06:56 صبح
نیاز به یه برنامه دارم که تعدادی جمله کوچیک(یک سطری) رو بگیره و یک فاصله زمانی رو برای هر جمله بگیره(مثلا هر x روز) و با رسیدن به هر یک از زمان های تعیین شده توی یه textbox جمله+تاریخ+ساعت+و یک تصویر ثابت رو که قبلا به برنامه دادیم نشون بده و به صورت اتوماتیک اون textbox رو چاپ کنه.
من فکر می کنم ای یه تمرین دانش آموزی یا دانشجویی باشه و مطرح کردن اون توی سایت خلاف قوانین شما فقط اینو به زبون نیاوردی که این یه تمرینه! اگه این یه تمرین نبود و شما بلد نبودی انجامش بدی اصلا پروژه رو قبول نمی کردی!
ممنون از دوست عزیزمون آقای بهروز گرجی

mtronics
شنبه 03 آذر 1386, 14:59 عصر
با تشکر از دوستان .این نه تمرینه نه پروژه. من این برنامه را برای کار خودم (سرویس دورهای سیستم های محل کارم) نیاز دارم تا دیگه لازم نباشه هر روز کلی پرونده رو زیر و رو کنم تا بفهمم کا ر امروزم چیه.من برنامه نویس کامپیوتر نیستم اما:
www.mtronics.blogfa.com (http://www.mtronics.blogfa.com)
اگه تو این موارد کمک خواستین در خدمتم.

ali_habibi1384
شنبه 03 آذر 1386, 23:54 عصر
با تشکر از دوستان .این نه تمرینه نه پروژه. من این برنامه را برای کار خودم (سرویس دورهای سیستم های محل کارم) نیاز دارم تا دیگه لازم نباشه هر روز کلی پرونده رو زیر و رو کنم تا بفهمم کا ر امروزم چیه.من برنامه نویس کامپیوتر نیستم اما:
www.mtronics.blogfa.com (http://www.mtronics.blogfa.com)
اگه تو این موارد کمک خواستین در خدمتم.
حتما شما درست می فرمایید . من عذر می خوام اگر با لحن بدی صحبت کردم . حق با شماست.