PDA

View Full Version : ساختن گروه کلی برنامه نویسی

farshad_momtaz
شنبه 03 آذر 1386, 05:23 صبح
سلام
من یه نظر دارم بیایین همه برنامه نویس ها با هم جمع شیم و یه گروه درست کنیم به اسم گروه برنامه نویسی ایرانیان(یا هر چی) که یه گروه کلی باشه که از همه نوع برنامه نویسی توش باشه و به پیشبرد برنامه نویسی ایرانی کمک کنیم یعنی این گروه بیاد برنامه هایی را بنویسه و برنامه های جدید بسازه به جایی این که ما کلی برنامه نویس تو ایران داریم و هر کدوم یه برنامه می نویسن که اگه خیلی هم خوب باشه بازم یه دست صدا نداره
چرا می باید همشه از برنامه های آماده یا از برنامه هایی که شرکت های خارجی و آمریکایی درست می کنن استفاده کنیم اینا همه مخ داریم تو ایران هنوز یه سیستم عامل نداریم اگه کسی هم بره دنبال همچین کاری مسخره می کنیم و فقط برای پول کار می کنیم (سوئه تفاهم نشه همه را نمی گم بعضی ها) آخه چرا کار گروهی نکنیم؟؟؟ چرا از این امکان هوش خودمون استفاده نکنیم؟ چرا باید اون قد به یاهو محتاج باشیم که تا تحریممون کردن می ریم بازم تو یاهو چرا خودمون یه سیستم برای دادن ایمیل درست نمی کنیم؟ چرا باید محتاج دیگران باشیم.
لطفا نظرتون را بگین و اگه مایلین گروه تشکیل بدیم بگین
ممنون

SYNDROME
شنبه 03 آذر 1386, 05:44 صبح
دست گرامی حرفهای شما را بنده واقعاً قبول دارم و حرف دل خیلی ها است ولی مشکلاتی وجود دارد.
1-شما می گویید یک تیم جمع شوند و برنامه نویسی کنند که ما در حال حاضر در کشورمان چنین تیمهایی داریم که البته در شرکتها کار می کنند.
2-اگر بخواهیم که در سایت برنامه نویسان چنین کاری بکنیم دوستان اینقدر سرشان شلوغ است که نمی رسند و کسانی که هم الان می رسند ممکن است در آیند نتوانند چون هیچ گونه تعهدی به این پروژه ها ندارند.
واقعا آرزوی قلبی بنده هم این است که در ایران چنین اتفاقی بیفتد ولی . . .
موفق باشید

farshad_momtaz
شنبه 03 آذر 1386, 06:43 صبح
1-ممکنه گروه هایی هم باشن ولی تا حالا من برنامه های حرفه ای فارسی ندیدم به غیر ا ترجمه شده هاشون
2- اگه با اون هایی که الان می رسند استارت کار را بزنیم بعدا افراد زیاد می شن تازه کی گفته فقط این سایت همه سایت ها همه برنامه نویس های ایرانی
اگر بتونیم کار های خوبی ارائه بدیم(انگلیسی)مشتری برای خریدشون کم نیست اصلا فارسی هم فک نکنم کم باشه
تا می تونین لینک را لطفا پخش کنین تا افراد بیشتری به گروه اضافه شن
راستی SYNDROME عزیز شما می تونین کمکی بکنین؟؟؟
ممنون

SYNDROME
شنبه 03 آذر 1386, 17:50 عصر
1-ممکنه گروه هایی هم باشن ولی تا حالا من برنامه های حرفه ای فارسی ندیدم به غیر ا ترجمه شده هاشون

وست عزیز برنامه های فارسی حرفه ای خیلی کم است ولی بعضی از آنها واقعاً کارهای بزرگی کرده اند.

2- اگه با اون هایی که الان می رسند استارت کار را بزنیم بعدا افراد زیاد می شن تازه کی گفته فقط این سایت همه سایت ها همه برنامه نویس های ایرانی
اگر بتونیم کار های خوبی ارائه بدیم(انگلیسی)مشتری برای خریدشون کم نیست اصلا فارسی هم فکر نکنم کم باشه

من بنده به شخصه موافق ایده شما هستم و واقعا استقبال می کنم.
ولی گفتم که دوستان با تجربه ما اینقدر سرشان شلوغ است که نمی رسند کمک کنند.

راستی SYNDROME عزیز شما می تونین کمکی بکنین؟؟؟

بنده واقعا همیشه وقت کم دارم ولی اگر بخواهید می توانم از نظر فکری و تجربیاتی بسیار ناچیزی که دارم در اختیارتان قرار دهم.
به هر حال امیدارم موفق و سربلند باشید.

farshad_momtaz
شنبه 03 آذر 1386, 22:02 عصر
خوب یکی اومد بالاخره :لبخند:
من نظرم اینه که گروه هایی مثل وب و سیستم عامل و برنامه نویسی برای ویندوز تقسیم کنیم و هر کدوم از گروه ها مدیر های کلی داشته باشن و باز هم این این گروه ها به قسمت های کوچک تری مثلا برای وب پی اچ پی و .. تقسیم شن و هر گروهی 5 تا عضو داشته باشه به عنوان اصلی و اونا بقیه را انتخاب کنن
کی گفته باید از افراد حرفه ای شروع کنیم غیر حرفه ای ها را حرفه ای کنین
راستی چرا این قد بازدید این تاپیک کمه؟؟؟
منون

Alireza Orumand
شنبه 03 آذر 1386, 22:58 عصر
سلام آقا فرشاد.
با یه حساب سر انگشتی 3 تا گروه کلی داریم و با این حساب زیر گروه ها حد اقل 40 یا 50 تا زیر گروه اینطوری که شما میگی و هر گروهی 5 تا عضو میشه 200 - 300 نفر. اول که فکر میکنی برای شروع اینقدر برنامه نویس بیان؟ که اگر نیان شما سرخورده میشی.
تجربه 5 سال دانشجویی و 4 سال کار و بیست و اندی سال زندگی به من ثابت کرده که سنگ بزرگ نشونه ی نزدنه.
پسر خوب بگذار چند نفر بیان، عضو بشن، 4 نفر از اعضا و چند تا از بزرگان نظرشون رو درباره کار بگن و بعد اگر کارها درست پیش رفت شما بشو بیل گیتس ایران. :چشمک::بامزه:

SYNDROME
یک شنبه 04 آذر 1386, 08:08 صبح
به نظر من اگر کسی تمایل به این کار داره همین جا بگه بعد کسانی که اعلام آمادگی کردن با هم یه جلسه بگذارن و بسم الله رو بگن و اگر روزی هم حرفه ای شدن و خواستن از گروه جدا بشن خوب باز هم بچه های جدید میان.

کار شما واقعا جای تشکر و آفرین دارد که برای پیشرفت ایران تلاش می کنید و مطمئن باشید بچه ها هم تا جایی که بتوانند کمکتان می کنند.

پسر خوب بگذار چند نفر بیان، عضو بشن، 4 نفر از اعضا و چند تا از بزرگان نظرشون رو درباره کار بگن و بعد اگر کارها درست پیش رفت شما بشو بیل گیتس ایران. :چشمک::بامزه:
باز هم پیشنهاد جالبی است (برای خودن لقمه بزرگ از قسمتهای کوچک شروع کنید.)
موفق باشید