PDA

View Full Version : چگونه می توان در vb.net از پروژه فایل Exe ساخت؟

farshadvl
شنبه 03 آذر 1386, 07:59 صبح
با سلام من می خواهم پروژه ای که در vb.net 2005 ساخته ام را به یک فایل Exe تبدیل کنم لطفا مرا راهنمایی کنید

morteza_261
شنبه 03 آذر 1386, 10:47 صبح
با سلام
دوست من فکر میکنم vb.net خودش این کار و میکنه
کافیه بری تو پوشه ای که پروژه ات رو سیو کردی داخل پوشه ی bin فایل اجرایی برنامه اونجا هست.

maryam_vb
یک شنبه 04 آذر 1386, 14:48 عصر
سلام
bin\debug

saeed2rele
دوشنبه 05 آذر 1386, 21:18 عصر
حالا چطوری میشه یه کاری کرد که فایل exe نیازی دات نت فریم ورک و ... برای اجرا نداشته باشه؟

maryam_vb
سه شنبه 06 آذر 1386, 09:22 صبح
باید از پروژه ت پکیج درست کنی.

morteza_261
سه شنبه 06 آذر 1386, 10:29 صبح
میشه درباره درست کردن پکیج یه کم توضیح بیشتر بدید
ممنون میشم

mohammadjavad
سه شنبه 06 آذر 1386, 19:18 عصر
میشه درباره درست کردن پکیج یه کم توضیح بیشتر بدید
ممنون میشم
با sfx خود winrar میشه خیلی راحت پک درست کرد

ir_programmer
چهارشنبه 07 آذر 1386, 07:25 صبح
حالا چطوری میشه یه کاری کرد که فایل exe نیازی دات نت فریم ورک و ... برای اجرا نداشته باشه؟

اینجا بحث شده :
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=41559

MH2538
چهارشنبه 07 آذر 1386, 07:26 صبح
با sfx خود winrar میشه خیلی راحت پک درست کرد

پک یا پکیج درست درست کردن به معنی فراهم کردن ابزاری است که کاربر بوسیله آن بتواند با کمترین اطلاعات لازمه سیستم مورد نظر را راه اندازی نماید.
در مثال فوق ابتدایی‌ترین آیتم مورد نیاز برای راه‌انداری برنامه نوشته روی سیستم کاربر، نصب دات‌نت فریم (مطابق با نگارش برنامه) است. در برنامه‌های کاربردی‌تر و بزرگتر به منظور راه‌اندازی اولیه برنامه ، معمولاً‌ به تنطیم پارامترهای سیستمی، نوشتن اطلاعات روی سیستم کاربر یا در رجیستری ویندوز ، نصب DLL،ActiveX و اسمبلی فایل‌های متعدد و بسیاری موارد متعدد دیگر نیاز می‌باشد.
winrar تنها فایل یا فایل‌های شما را در قالب یک فایل فشرده به همراه یک extrcator (که فایل فشرده شما را در دل خود جای می‌دهد تا در زمان مناسب آن را استخراج نماید) به شما می دهد،

mohammadjavad
چهارشنبه 07 آذر 1386, 11:57 صبح
سلام
اگه فقط نسب dot net frame workباشه اون رو به همراه مخلفات برنامه داخل شکم یه فایل exe میزاریم ویه راحتی بعد run کردن فایل exe بعدش dot net frame workنصب میشه البته این ابتدای ترین راه برایه پروژه هایه کوچیک