PDA

View Full Version : تغییر مدیریت بخش توسعه ASP.NET

ir_programmer
شنبه 03 آذر 1386, 15:05 عصر
قبل از ارائه این مطلب از زحمات آقای بهروز راد در گذشته تشکر می کنیم.

با توجه به پاک کردن سلیقه ای و عدم رعایت قوانین سایت و استفاده شخصی جناب آقای راد از مطالب سایت تقاضای تغییر مدیریت این بخش را دارم.
در بسیاری از پاک کردن های خارج از اخلاق این کاربر به علت آنلاین بودن جناب راد ، کاربران متوجه آن نشده و از آن بی اطلاع می مانند.
آیا انتخابات صورت گیرد؟

ashkan12345
شنبه 03 آذر 1386, 15:15 عصر
من هم موافق تغییرات در مدیریت هستم.
البته اگر این پست توسط مدیریت کنونی پاک نشود خوب.
حداقل یه نتیجه گیری میشه کرد.
جناب راد هم باید صدای مخالفان رو بشنون.

ashkan12345
شنبه 03 آذر 1386, 15:21 عصر
با اجازه ir_programmer
من در بخش های دیگر هم این پست رو معرفی کردم.
تا سایر دوستان هم در این همه پرسی شرکت کنن!

vcldeveloper
شنبه 03 آذر 1386, 15:29 عصر
از جو سازی بی مورد خودداری کنید. لزومی نداره در بخش های مختلف همه پرسی راه بندازید. این مطلب به بخش گفتگو با مسئولان سایت مربوط میشه.
یادم نمیاد در سایت برنامه نویس جایی ذکر شده باشه که کاربران خودشون مختار هستند که برای بخش های سایت مدیر انتخاب کنند!
انتخاب مدیر توسط مدیر کل سایت صورت میگیره و بصورت رای گیری نیست. البته ممکنه از کاربران نظرخواهی بشه، ولی تصمیم نهایی را مدیر کل سایت می گیرند، حتی اگر کاربران با نظر نهایی ایشان مخالف باشند.
اگر درخواستی دارید، در بخش گفتگو با مسئولان مطرح کنید یا با یکی از مدیران ارشد سایت تماس بگیرید.

arsalansalar
شنبه 03 آذر 1386, 15:31 عصر
با تشکر از دوستان
من هم با این کار موافقم چون فکر می کنم ایشون خیلی سلیقه ای کار میکنند و از نظرات بقیه استفاده نمی کنند.

ir_programmer
شنبه 03 آذر 1386, 15:41 عصر
این یک همه پرسی است.
پاک نشود تا همه شرکت کنن.

mahdi_negahi
شنبه 03 آذر 1386, 15:42 عصر
اصلا با این کار موافق نیستم جناب راد اگر در ASP.net نباشد این بخش اصلا کار نمیکند
بهروز وزنه ای است انکار ناپذیر

ir_programmer
شنبه 03 آذر 1386, 15:57 عصر
اصلا با این کار موافق نیستم جناب راد اگر در ASP.net نباشد این بخش اصلا کار نمیکند
بهروز وزنه ای است انکار ناپذیر

این مسئله نمی تونه باعث بشه حق کاربران دیگر خورده بشه. تنبیهاتی هم لازمه.
مثلا معلق کردن تا تعیین مدیریت جدید.

mzjahromi
یک شنبه 04 آذر 1386, 07:17 صبح
قبل از ارائه این مطلب از زحمات آقای بهروز راد در گذشته تشکر می کنیم.
با توجه به پاک کردن سلیقه ای و عدم رعایت قوانین سایت و استفاده شخصی جناب آقای راد از مطالب سایت تقاضای تغییر مدیریت این بخش را دارم.
در بسیاری از پاک کردن های خارج از اخلاق این کاربر به علت آنلاین بودن جناب راد ، کاربران متوجه آن نشده و از آن بی اطلاع می مانند.
آیا انتخابات صورت گیرد؟

فکر میکنم یه کم(یه کم که چه عرض کنم) کم لطفی میکنید.

به تعداد پستهای ایشون یه نگاهی بیندازید.
تشکر ها
خود پستها...
درصد سوالاتی که جواب دادن
و نظم بخش(البته اگه انصاف داشته باشید.

میدونید برای انجام یه همچین کارهائی متوسط چقدر از وقت روزانه مصرف میشه؟؟؟؟
می دونید در قبال این وقتی که صرف میشه هیچ منفعتی برای ایشون نداره و تنها لطف ایشونه که این کارها رو انجام میدن؟
اگر پست شما بی دلیل پاک میشه یا از نظر شما توجیه نداره چرا با مدیرای ارشد مطرح نمیکنید.
اگر همچین موردی بود با من در نظر بگذارید. ولی مطمئن باشید هیچ غرض شخصی در این کار نیست.
به فرض هم اگر به فرض پستی اشتباها پاک شده باشه آیا راه حل اینه؟

از یه فرد به عنوان برنامه نویس انتظاری خیلی بیشتر از این میره.

ضمن اینکه :
سعی کنید با یک ای دی توی سایت فعالیت کنید