PDA

View Full Version : بخش تغییر مدیریت بخش توسعه ASP.NET را فعال کنید

ir_programmer
یک شنبه 04 آذر 1386, 08:27 صبح
با سلام
1- آی دی من در سایت برنامه نویس فقط و فقط ir_programmer است.
2- در جاهایی که تهمتی به بنده ایراد میشه خواهشن مجال پاسخگویی هم به من داده بشه!
( همه پرسی: تغییر مدیریت بخش توسعه ASP.NET - پست نهم )
3- پست من پاک بشه. عیبی نداره. اما در هر صورت یک هم پرسی در مورد آقای راد مسئول بخش ASP انجام بگیره، شاید همه هم نظر بعضی دوستان خاص ایشان نباشند!
4- پاک کردن پست توسط مدیر یک بخش توهینی است به کاربران سایت که بخشش آن نیاز به زمان دارد و از درجه علمی مدیر بخش اهمیت بیشتری داره.
5- در ایران برنامه نویسان بهتری هم وجود داره که در ASP.NET نخبه هستند و خیلی کم در سایت برنامه نویس فعالیت دارن و بعضی هم اصلا ندارند و این دلیل نمی شه که اینقدر درجه علمی مدیران بخش ها به رخ دیگر کاربران کشیده بشه!

پس خواهشا هم پرسی تغییر مدیریت بخش فعال بشه تا همه برنامه نویسان حق رای داشته باشن.

delphi77
یک شنبه 04 آذر 1386, 10:25 صبح
من هم فکر می کنم مدیر نبایستی سلیقه ای عمل کنه بلیکه بایستی کاملا منطقی و اصولی کار کنه

ClaimAlireza
یک شنبه 04 آذر 1386, 10:59 صبح
بخش asp.net از شلوغترین بخش های سایت برنامه نویس هست.

مدیریت این بخش بسیار مشکل بوده و به مدیریت سخت گیرانه ای نیاز دارد.

با اینکه جناب راد این همه پست پاک میکنن، گاها شده که باز هم پستی تکراری بوده و یا فاقد ارزش فنی و محتوا رو بنده وسایرین مشاهده کرده ایم...

تا به حال ایشون چندین پست بنده رو نیز پاک کرده اند حالا درست یا غلط (در 90 درصد موارد درست) ولی این دلیل نمیشه که من به خاطر این 10 درصد بیام و این جنجال رو به پا کنم.

گیریم که حق با شما باشه بالاخره مدیریت این همه تاپیک در روز، ممکن اشکالاتی هم به همراه داشته باشه.

از شما خواهش میکنم که فعالیت و وقتتون رو جهت ارتقای سطح علمی سایت و سایرین متمرکز کنین.

ir_programmer
یک شنبه 04 آذر 1386, 12:49 عصر
گیریم که حق با شما باشه بالاخره مدیریت این همه تاپیک در روز، ممکن اشکالاتی هم به همراه داشته باشه.

حق و رعایت ادب بسیار مهم است. به سادگی نباید از آن گذشت.
مدیر یک بخش اشتباه در این مورد را باید در راس کارهای خود قرار دهد.

mahdi_negahi
یک شنبه 04 آذر 1386, 13:30 عصر
دوست عزیز من دلیل این همه جنجال را نمی دانم
ولی بنده از سال 84 عضو بودم .
بخش ASP.net این سایت خیلی فعال است . و جناب راد هم با وجود مشکلات خاص خود همیشه به این بخش توجه کردند
پس بهتر کدورات را کنار گذاشته و گذشت داشته باشید و به بهتر شدن این بخش کمک کنید و بهتر با بهروز بطور خصوصی مشکل خود را حل کنید .

بهروز هم شاید در بعضی مواقع اشتباه میکند
ولی بودن بهروز خیلی ارزشمند است

abadanboy
یک شنبه 04 آذر 1386, 13:39 عصر
من نمیدونم ما ایرانی ها چرا همیشه تو حاشیه بسر می بریم هرجا میریم اونجا باید حاشیه درست کنیم بابا ول کنید این حرف ها رو اگه پستت پاک میشه حتماً دلیلی داره سعی کن کاری کنی که پستت پاک نشه من تا حالا 220 تا پست دادم حتی 1 دونه از اون هم پاک نشده
درضمن مدیر سایت بغیر از اینکه مدیریت می کنه باید از لحاظ سطح علمی هم در سطح عالی باشه که آقای راد هست
البته من تا حدودی با شما موافقم ولی در این مورد ها نه در مورد اینکه من چند تا مقاله تو همین بخش پیدا کردم که ارزش اینو داره که بیاد تو اعلان ها ولی نیومده مثل پست ارسال ایمیل
که خیلی کامله و اگه بیاد اکثر پست های تکراری درباره ایمیل دیگه زده نمیشه
من فکر می کنم عنوان پستت باید می شد
آقای راد انتقاد پذیر باش در جهت بهتر شدن تالار
یا
انتقاد و پیشنهاد ها به مدیر بخش
و از این جور حرفا

ضمناً من اگه مدیر بودم این پست رو همین جا قفل می کردم چون فاقد ارزش فنی هست و پست فاقد ارزش فنی تو برنامه نویس جایی نداره

اینجا چت روم یاهو مسنجر نیست

mahdi_negahi
یک شنبه 04 آذر 1386, 13:49 عصر
منم با نظر دوشستمون کملا موافقم

ولی دوست عزیز اگر تمام پستهای بدرد بخور را الان عمومی کنیم که اعلان عمومی خودش میشه 20 صفحه
میشه این کارو کرد یک تاپیک الان عمومی درست بشه و تمام تاپیک هایی که بدرد میخورد را آونجا معرفی کنیم و بنویسیم که چه چیز را توضیح داده است

ir_programmer
یک شنبه 04 آذر 1386, 14:16 عصر
پایان پست:

مطمئن باش که امروز آقای راد مرخصی بودن مگر نه پست رو از بیخ پاک میکرد.
منتظر ما نمی نشست.
مهم نیست . دیگه راجب به تغییر مدیریت مطلبی نمی گم.
تمام