PDA

View Full Version : لطفا کمکم کنید زیاد وقت ندارم

majid67110
چهارشنبه 07 آذر 1386, 13:37 عصر
با سلام
من دانشجوی رشته الکترونیک هستم و یکی از استادام به من گفته که در مورد تمام انواع پروژه هایی که میشود در vb6
ساخت مطلب جمع کنم و برایش ببرم .از شما دوستانی که اهل کامپیوتر هستید تقاضا دارمj تا در مورد انواع پروژه های vb حداقل 6 خط توضیحاتی بدهید تا من نمره این پروژه را بگیرم.
انواع پروژه vb6 از جمله :

standard exe
activeX exe
activeX dll
activeX control
vb aplication wizard
vb wizard manager
activeXl document dll
activeX document Exe
addin
data project
DHTML application
iis application
vb enterprise eddition controls

اوبالیت به بو
چهارشنبه 07 آذر 1386, 13:55 عصر
Standard EXE : این امکان رو بهت می ده که برنامه ی اجرایی استانداردی رو ایجاد بکنی یعنی بتونی از تمام خاصیت های ویژوال بیسیک تو برنامت استفاده کنی.
VB Aplication Wizard : یه سری ابزار آماده و مفید بهت می ده که از قبل طراحی شده و تو فقط اونها رو انتخاب می کنی. یعنی اینکه برای ایجاد یه برنامه کاربردی که دارای ویژگی ها و خصوصیات استاندارد باشه.
ActiveX DLL : اگر یه فایلی تویه پروژه داشته باشی کلاسی رو که ایجاد کردی رو فقط تویه همون پروژه اجرا می کنه ولی اگر تو بخوای این کلاس رو تو تمام برنامه ها و پروژه ها استفاده کنی باید اون رو به صورت یه DLL در بیاری و و می تونی با این کار یک کلاس ActiveX DLL انجام بدی.
ActiveX Control: بوسیله این محیط می تونی ActiveX هایی رو بسازی که بشه تو همه جا ازش استفاده کرد حتی تو برنامه هایی که خارج از محیط vb هستن مثل Delphi و C++ و... مثلا اگه واسه اینترنت برنامه نویسی می کنی کنترل های ActiveX وظیفه جدیدی رو بر عهده می گیرن و خودشون رو با وب سازگار می کنن یا وقف می دن.

ali_habibi1384
جمعه 09 آذر 1386, 11:42 صبح
wizard در باره پروژه های آماده در خود vb هستش با ادامه دادن یکی از آنها (زدن next ) نمونه اونو می بینید .
در ضمن دوست عزیز دادن تمرین دانشجویی در سایت خلاف قوانین سایته!