PDA

View Full Version : دانلود برنامه گرفتن آی پی در چت

مبین رنجبر
پنج شنبه 08 آذر 1386, 15:28 عصر
سلام دوستان .... امروز یه برنامه خفن نوشتم که خیلی ها در این سایت درخواست اون رو کرده بودند ....

برنامه ای که بتونه آی پی یه نفر رو از طریق چت بدست بیاره

منم تصمیم گرفتم این برنامه رو بنویسم که بدرد خیلی کارا میخوره ...امید وارم مفید باشه ......
در ضمن این نرم افزار به صورت رایگان است و از میشه از لینک زیر دانلود کرد ..

در ضمن سورس این برنامه که به زبان VB6 هست به فروش میرسد ... قیمت : 50000 ریال
( در ضمن اگر درخواست زیاد باشه سورس این برنامه رو رایگان میکنم )

لینک دانلود : http://lordvb.persiangig.com/iPChAT.zip

لینک آموزش کامل این برنامه :http://lordvb.persiangig.com/Learning-iPChAT.zip

روش بدست آوردن آی پی در این برنامه :

در این برنامه یه گذینه داره به نام Find IP این گذینه رو که بزنید ( اگر موارد گفته شده در توضیحات برنامه رو رعایت کرده باشید ) آی پی شخص مقابل به صورت زیر در کادر لیست آی پی های پیدا شده نمایش داده می شود :

XXX.XX.XX.XX:304078.200.60.78

که آی پی اول آی پی شما یعنی این : XXX.XX.XX.XX:3040 و آی پی طرف مقابل این هست : 78.200.60.78 ( که در مثال بالا با حروف درشت نوشته شده است و زیر آن خط کشیده شده است )

آموزش کامل این برنامه :
http://lordvb.persiangig.com/Learning-iPChAT.zip

مبین رنجبر
جمعه 09 آذر 1386, 10:14 صبح
هر سوالی داشتید مطرح کنید

meisambandari
جمعه 09 آذر 1386, 16:33 عصر
سلام. اگه امکانش هست سورسش رو هم بزارید ممنون میشم

meisambandari
جمعه 09 آذر 1386, 16:54 عصر
راستی اگه میشه طرز کارشم بزارین ممنونتون میشم

meisambandari
جمعه 09 آذر 1386, 17:00 عصر
سلام در مورد این یک تیکه یه توضیحی بدین ممنون میشم این : >> برای دریافت آی پی درست شخص مورد نظرعنوان صفحه پی ام شما و طرف مقابل باید حاوی 2 خط تیر باشد << یعنی چی ؟

مبین رنجبر
جمعه 09 آذر 1386, 20:04 عصر
سلام دوست عزیز ... گفتم اگر درخواست زیاد بود سورس میزارم ... در ضمن من دارم یه آموزش واسش مینویسم .. اگر آماده شده اینجا میزارم ..........

این که گفتین : برای دریافت آی پی درست شخص مورد نظرعنوان صفحه پی ام شما و طرف مقابل باید حاوی 2 خط تیر باشد << یعنی چی ؟

یعنی : برای گرفتن آی پی شخص مقابل بعد از باز کردن صفحه پی ام آن شخص و چند لحظه صبر کردن باید عنوانی شبیه عنوان زیر داشته باشد :

DJmobin_dancer_xx -- Instant Message

در این مثال مثلا آی دی من DJmobin_dancer_xx هست و میخواهین آی پی منو بگیرین ... باید در صفحه پی ام باز شده عنوان بالا دیده بشه و اگر بینشون 1 خط بود نمیشه آی پی طرف رو گرفت ( با رنگ قرمز خط تیره مشخص شده است )

منتظر آموزش کامل این برنامه باشید

مبین رنجبر
جمعه 09 آذر 1386, 22:12 عصر
سلام دوستان ........... اینم از آموزش کامل این برنامه :

لینک دانلود :

http://lordvb.persiangig.com/Learning-iPChAT.zip

مبین رنجبر
شنبه 10 آذر 1386, 18:16 عصر
اگر سوالی داشتین اول آموزش برنامه رو بخونین اگر به جواب نرسیدین اینجا میتونین مطرح کنین

demon_da
شنبه 10 آذر 1386, 19:07 عصر
ممنون، دستت درد نکنه.
آره مبین جان لطفا" سرسش رو هم بزار. نیکی و پرسش؟!

موفق باشی.

مبین رنجبر
شنبه 10 آذر 1386, 19:25 عصر
جناب demon_da من کی گفتم که سورس میخوام بزارم .. گفتم که اگر درخواست زیاد بود سورسشو میزارم .. فعلا که 2 نفر درخواست سورس کردن .....

در ضمن شما اسم منو از کجا میدونی ؟

demon_da
شنبه 10 آذر 1386, 19:42 عصر
منم درخواست دادم فقط، نگفتم که قول دادین! پس شدیم 3 تا.
اسم شریفتون رو از ته مقالتون خوندم، درست گفتم که؟ مبین رنجبر.
در ضمن یه درخواست دارم که اگه میشه یکم در مورد تکنیک بکار رفته تو این برنامت برامون توضیح بده.

ممنون 2باره، موفق بای.

مبین رنجبر
شنبه 10 آذر 1386, 21:21 عصر
بله اسم منو درست گفتین .... شما دومین نفر هستین که درخواست سورس کردین نه سومی ........

من از یه تکنیک قدیمی برای این کار استفاده کردم .. من اگر بخوام تکنیک استفاده شده در این برنامه رو بگم که با سورس هیچ تفاوتی نمیکنه ... اما من از دستور NetStat در CMD استفاده کردم و یه کم جزعیات بیشتر ..... در ضمن قبلا هم یکی از کاربران همین سایت درباره همین موضوع تاپیک زده بود و من هم توضیح کامل بهش دادم که چجوری میتونی آی پی طرف رو بگیری ولی به نتیجه نرسید و متاسفانه برنامشو نتونست بنویسه و من تصمیم گرفتم بنویسمش .. اگه سرچ کنی به تکنیک این برنامه دست پیدا خواهی کرد

demon_da
شنبه 10 آذر 1386, 21:39 عصر
زمانی که یاهومسنجر 5 بود هم همچین روشی بود که با دستور netstat -n دنبال آی پی ها مرتبط با می گشت و اونایی که پرت هاشون 5050 بود رو می گفت IP دوستمونه! ولی از یاهو مسنجر ورژن 6 به بعد این راه رو بست و آی پی هایی که برمی گردوند همه مال سرور های خودش بودن.
حتما" الان می رم تستش می کنم. چون الان نوت بوک به همین مودم ADSL وصله و همش آی پی اشتباه برمی گردونه، برم اون رو از یه جای دیگه کانکت کنمش.
دستت درد نکنه.

Mbt925
یک شنبه 11 آذر 1386, 09:56 صبح
سلام در مورد این یک تیکه یه توضیحی بدین ممنون میشم این : >> برای دریافت آی پی درست شخص مورد نظرعنوان صفحه پی ام شما و طرف مقابل باید حاوی 2 خط تیر باشد << یعنی چی ؟

یعنی اینکه طرف مقابل باید توی لیست دوستان شما قرار داشته باشه.

اگه طرفی که باهاش چت می کنین توی لیست دوستاتون باشه ، مسنجر بین آیدی شما و آیدی طرف مقابل 2 تا خط تیره قرار میده.

مبین رنجبر
یک شنبه 11 آذر 1386, 10:54 صبح
demon_da جان دقیقا کاری رو که روی یاهو مسنجر 5 این کارارو میکردی الان این برنامه هم همون کارارو انجام میده و لی با این تفاوت که پورت آی دی طرف مقابل دیگه 5050 نیست ........ این برنامه بر روی نسخه های 6 به بعد یاهو مسنجر کار میکنه ( ولی راستش من یاهو مسنجر 9 رو امتحان نکردم )

demon_da
یک شنبه 11 آذر 1386, 22:22 عصر
من الان با مسنجر 9 تستش کردم و دیگه از اون -- خبری نیست ولی یه سری آی پی بر می گردونه بهم که مال آمریکا هستن، با 8 رو تست نکردم ولی به گفته شما مشکلی نباید داشته باشه. خیلی جالبه! یاهو بازم مشکل امنیتی داره پس!

ممنون.

majjjj
دوشنبه 12 آذر 1386, 10:10 صبح
من الان با مسنجر 9 تستش کردم و دیگه از اون -- خبری نیست ولی یه سری آی پی بر می گردونه بهم که مال آمریکا هستن، با 8 رو تست نکردم ولی به گفته شما مشکلی نباید داشته باشه. خیلی جالبه! یاهو بازم مشکل امنیتی داره پس!

ممنون.

با سلام
خسته نباشید من از اول تا اخر همه رو خوندم جالب بود من هم درخواست سورس برنامه رو دارم

مبین رنجبر
دوشنبه 12 آذر 1386, 13:18 عصر
دوستانی که این برنامه رو دانلود کردند لطفا روی یاهو 9 تست کنند و ببینند که توی لیست آی پی های پیدا شده آی پی ای نشان میدهد یا نه ( در یاهو مسنجر نسخه 9 خط تیره -- مهم نیست ) ....

demon_da جان .... این شرکت یاهو همیشه محصولاتی که داده مشکل امنیتی و باگ نرم افزاری داشته .. این باز اولش نیست ... همین مسنجر 9 ای که داده من تاحالا 4 تا باگ توی پیدا کردم ....... در ضمن این برنامه بر روی نسخه های یاهو مسنجر 6 - 6.5 - 7 - 7.5 - 8 - 8.5 تست کامل شده است و 100 % جواب میدهد ... بر روی مسنجر 9 باید دوستان تست کنند

Payman62
دوشنبه 12 آذر 1386, 13:49 عصر
سلام.
اگه این برنامه از دستور netstat -n تحت داس استفاده میکنه خیلی محدودیت داره. چون اول از همه لازمه دو طرف تو یاهو add همدیگر باشند. یعنی شما نمیتونی آیپی هر کسی که تو روم میبینی رو در بیاری. بعد باید دو طرف با هم چت کنن. بعد گاهی اوقات دستور netstat -n روی پورت 5101 نه 5050 آیپی طرف رو میده. گاهی اوقات نمیده. اگه نداد باید یاهو رو ببندی دوباره باز کنی و pm بدی تا آیپی رو بده.

مبین جان آیپی رو که تو CMD هم میشه در اورد. سعی کن برنامه هایی بنویسی که امکانات خود ویندوز توانایی انجامشو نداشته باشه.

مبین رنجبر
دوشنبه 12 آذر 1386, 14:05 عصر
Payman62 جان همه اوی کارایی که برای گرفتن آی پی لازمه رو گفتی باید رعایت بشه و منم توی آموزش گفتم .. نیاز به گفتن نبود ....

خودمم میدونستم که این کارو میشه از CMD انجام داد و منم قبلا اینجوری آی پی در میووردم
اما خوساتم واسه کسایی که بلد نیستن آی پی دقیق یه نفر رو در بیارن برنامه نوشته باشم که واسشون این کارو انجام بده .... در ضمن چند وقت پیش یکی از کاربرا یه تاپیک زده بود که چطور میشه برنامه ساخت که آی پی یه طرف توی چت رو در بیاره .. اونجا هم که همه گفتیم ( هم من بودم و هم خودت ) چطور میشه از طریق داس آی پی رو گرفت و از نوشتن اون برنامه خبری نشد ........ من با این دلایل اینو ساختم

demon_da
دوشنبه 12 آذر 1386, 15:48 عصر
من رو 9 تستش کردم و حدود 10 مورد هم تستش کردم ولی همیشه به من این فقط 2 تا IP رو بر می گردونه که اشتباه هستن. تمام نکات رو هم رعایت کردم.

89.165.62.136
85.185.7.18

مبین رنجبر
دوشنبه 12 آذر 1386, 19:42 عصر
پس باید بیخیال مسنجر 9 شیم ... روی مسنجر 9 جواب نمیده .... من تصمیم گرفتم سورس اینو بزارم ... پس در اولین فرصت سورس اینو میزارم .... منتظر سورس باشید ....

مبین رنجبر
دوشنبه 12 آذر 1386, 20:37 عصر
اینم از سورس برنامه که تصمیم گرفته بودم بزارم