PDA

View Full Version : سیستم تلفن برای تماس گیری

persia boy
پنج شنبه 08 آذر 1386, 19:49 عصر
سلام می خواهم برنامه ای بنویسم که شماره از کاربر گرفته و یک صدای ظبط شده را بعد از بر داشتن تلفن پخش و بعد از اتمام قطع کند البته این قسمتی از کار است لطفا کمک کنید؟

mjelecom
پنج شنبه 08 آذر 1386, 21:09 عصر
اگر بگردی هم پروژه تکمیل شده پیدا می کنی هم Activex

persia boy
جمعه 09 آذر 1386, 07:27 صبح
از بسگی گشتم خسه شدم لطفا آدرس بدین یا جواب

ali_habibi1384
جمعه 09 آذر 1386, 10:37 صبح
اگر بگردی هم پروژه تکمیل شده پیدا می کنی هم Activex
نه نیستش.
من خودم در حال طراحی یک تلفن گویا هستم که هنوز به نتیجه نرسیدم. برای برداشتن و گذاشتن گوشی از دستور "ATH1" و "ATH0" استفاده کنید . برای پخش صدا شرمنده فقط میتونم بگم از مودم zoltrix با قابلیت voice استفاده کنید . در کل بهتون بگم کار آسونی نیست!

persia boy
جمعه 09 آذر 1386, 17:29 عصر
مرسی من مودم ام مدل v92 است میشه یا نه می دونم هم کار مشکلیه لطفا اگه به نتیجه رسیدید من در این تاپیک چشم انتظارم و یا پیغام شخصی بذار اگه میشه

persia boy
جمعه 09 آذر 1386, 17:33 عصر
HEEEEEEEEEEEEELP MEEEEEEE PLEEEEEEEEEASEEEEEEEE,VEEEEEERY FASR,HARRY Up

kasmaii61
جمعه 09 آذر 1386, 19:30 عصر
دوستان برای نوشتن برنامه هایی که بر روی خطوط تلفن کار کنند از توابع Telephony API استفاده میشه که کار با این توابع تا حدودی سخت و پیچیدست. با وجود Component هایی که امروزه در این رابطه وجود داره کمتر کسی دیگه مستقیما به سراغ این توابع میره. اگه یه Search تو اینترنت بکنید ActiveX و Component های زیادی در این زمینه پیدا میکنید ولی من امروز می خوام ابزاری رو بهتون معرفی کنم که به جرات میشه گفت قوی ترین در این زمینه هستش :
TAPIEx ActiveX Control

این ActiveX دارای امکانات فوق العاده ای هستش که مطمئنا هرگونه نیازی که داشته باشید رو برطرف میکنه و حتی خیلی خیلی فراتر از نیازهای شماست
امکانات متنوعی مثل Caller ID ، Voice Recording ، منشی تلفنی ، کنفرانس تلفنی ، ایجاد سیستم تلفن گویا و... فقط بخشی از امکانات این ابزار فوق العادست
دوست عزیز Persia boy ، من برای یک پروژه از این ActiveX استفاده کردم و اتفاقا بخشی از پروژه هم همین پخش صدای ضبط شده بعد از برداشتن گوشی بود که این ابزار کارم رو به راحتی راه انداخت .
همراه خود ابزار علاوه بر راهنمای آن ، Sample هایی به زبانهای برنامه نویسی مختلف و از جمله VB وجود داره که کمک زیادی به شما خواهد کرد ولی حتما راهنما رو به طور کامل مطالعه کنید
کافی ابزار رو Download کنید و به پروژتون اضافه کنید و از امکانات فوق العادش لذت ببرید حتما مثل من از قدرت این ابزار تعجب خواهید کرد
لینک Download ابزار :
http://www.tapiex.com/product.htm

امیدوارم با استفاده از این ابزار مشکلتون حل بشه

kasmaii61
جمعه 09 آذر 1386, 19:38 عصر
نه نیستش.

در جواب عزیزی هم که گفتن " نه نیستش " باید بگم که این بحث کاملا در مورد منشی تلفنی هستش و مطالب جالب و متنوعی هم در این رابطه توش بحث شده

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=42402&page=1

بحث های مشابه دیگری هم تو سایت در این رابطه موجوده

persia boy
جمعه 09 آذر 1386, 21:55 عصر
kasmaii61 برای راهنمایی که کردی مچکرم اما میشه یکمی بیشتر کمک کنی البته اگه میشه من کاری به دیگه امکانات این اکتویکس ندارم فقط می خواهم شماره ار که گرفت زنگ و بعد صدای پخش شده را اجرا و بعد قطع کند همین لطفا کمکم کن اگه سورسی داری یا کدی ممنون میشم

persia boy
جمعه 09 آذر 1386, 21:58 عصر
در ضمن Kasmaii61 جان این Activix که Trial است برای نسخه کامل باید چیکار کنم کرکی برای آن سراغ نداری که بتونه کمک من بکنه چون پروژه کاملا مهم می باشد و باید سریع کارهای آن را انجام بدم لطفا کمک

persia boy
جمعه 09 آذر 1386, 22:00 عصر
در ضمن Kasmaii61 جان این Activix که Trial است برای نسخه کامل باید چیکار کنم کرکی برای آن سراغ نداری که بتونه کمک من بکنه چون پروژه کاملا مهم می باشد و باید سریع کارهای آن را انجام بدم لطفا کمک راستی وقتی رو دانلود میزنی چیزهای دیگر مانند Wave & Speach می یاره اون ها را هم باید همش را دانلود کنم لطفا اگه میشه کمک

kasmaii61
دوشنبه 12 آذر 1386, 01:30 صبح
دوست عزیز اگر می بینی دیر به دیر جواب می دم به خاطر اینه که به علت کمی وقت خیلی کم به اینجا سر می زنم و اما جواب سوالات :
تا اونجایی که من یادمه دقیقا تو یکی از Sample هایی که همراه کامپوننت ارائه شده همین امکانی که شما می خواین ارائه شده . دوست عزیز اگه یه ذره صبوری کنی با مطالعه خود راهنما و Sample ها به جواب همه سوالات میرسی .
من الان دوباره کامپوننت رو نصب کردم و یه نگاهی به Sample هاش انداختم دقیقا تو Sample ای با نام Answering Machine به طور دقیق و کامل همین چیزی که شما خواستین رو تحت یک پروژه پیاده کرده . یعنی لقمه کاملا آمادست کافی شما قورتش بدی. این Sample رو هم برات می گذارم ولی بعد از این خودتم بیشتر تلاش کن و اگه واقعا به نتیجه نرسیدی بیا سوالت رو مطرح کن
در مورد کرک هم طبق قوانین سایت درخواست هر گونه کرک در این سایت ممنوعه. ولی برای اینکه کارت راه بیفته توصیه می کنم یه سری به سایت زیر بزنی اونجا حتما به چیزی که میخوای می رسی
WWW.shabgard.org (http://www.shabgard.org)
از این به بعد اگه سوالی در مورد کرک داشتی خصوصی پیام بگذار

امیدوارم با این فایل ضمیمه به جوابت برسی