PDA

View Full Version : تولید تیمی...

مهدی کرامتی
جمعه 30 خرداد 1382, 13:59 عصر
همگی سلام.
من تا چند وقت پیش گاهی کتاب ترجمه میکردم؛ گاهی هم CD آموزشی تولید میکردم. اما جدیدا بدلیل درگیریهای شغلی نتوانسته‌ام به انجام اینکار بپردازم. بنده تجربه لازم و کافی در این زمینه را دارم.
اکنون تصمیم دارم چند عنوان CD جدید آموزشی مرتبط با برنامه‌نویسی تولید کنم و برای آن نیاز به همکار دارم (البته نه همکار مفتی، مزایا در نظر گرفته شده است و به همکاران پروژه اطلاع داده خواهد شد).
تخصصهای مورد نیاز عبارتند از:

1- گوبنده + امکانات ضبط صدا
2- مترجم
3- گرافیست

هر کس که حداقل در کار با کامپیوتر و برنامه‌نویسی حداقل 2 سال تجربه داره، وقت داره، و میتونه تو این کار همکاری کنه تو ادامه این تاپیک تخصصهای خودشو بنویسه و یا به من PM بزنه.

Mohammad_Mnt
جمعه 30 خرداد 1382, 14:41 عصر
آقا مهدی ، من می تونم یه کمک هایی در مورد گرافیک بکنم . البته نمی دونم چقدر کارهای من به درد شما بخوره چون خیلی حرفه ای نیستم :?

vadood
جمعه 30 خرداد 1382, 16:55 عصر
من چند تا نصف کتاب تا به حال ترجمه کرده ام. چاپ هم شده اند. البته برای کسی کار می کردم و به اسن خودم چاپ نشده :cry:

database applications with delphi
#c
hack
windows 2000 registry

تو ترجمه می تونم کمک کنم اما اصولا خر حمالی هست و پولی ازش در نمیاد، نظر شما چیه؟

مهدی کرامتی
جمعه 30 خرداد 1382, 17:05 عصر
تو ترجمه می تونم کمک کنم اما اصولا خر حمالی هست و پولی ازش در نمیاد، نظر شما چیه؟
منظورتون چیه؟

vadood
جمعه 30 خرداد 1382, 18:36 عصر
قیمت یک کتاب = 2500 تومان
حق الزحمه مترجم 10%
تیراژ 2500 جلد
2500 * 0.1 * 2500 می شود 625 هزار تومان، اگه بخواهی درست ترجمه کنی دو ماه وقت می خواهد. تازه این پول چند ماه 5 یا 6 ماه بعد دستت می رسه. البته می تونم 500 صفحه را برات 2 هفته ترجمه کنم. :wink:
نمی دونم اگه آدم خودش سرمایه نشر را بگذاره اوضاع بهتر میشه یا نه.

:?:

مهدی کرامتی
جمعه 30 خرداد 1382, 20:04 عصر
خیلی خوبه.
دیگه نبود؟

vadood
جمعه 30 خرداد 1382, 20:33 عصر
چی؟

خیلی خوبه.

مهدی کرامتی
جمعه 30 خرداد 1382, 22:33 عصر
چی؟
این خیلی خوبه که تا اینجا یک نفر مترجم در تیم داریم :)

hosseinzadeh
شنبه 31 خرداد 1382, 19:04 عصر
با سلام
بنده در امر ترجمه حاضر به همکاری می باشم.
حدود یک سال است با دلفی کار می کنم و هم اکنون مشغول فارسی سازی winamp 2.78 هستم.و تا جایی هم که بتوانم حاضرم با شما همکاری کنم.
با تشکر
حسین زاده

مسعود م
سه شنبه 03 تیر 1382, 12:13 عصر
با سلام
بنده در زمینه های VB ـ Photoshop و 3dstudio max کار کرده ام.

Dracula
سه شنبه 03 تیر 1382, 13:25 عصر
آقا من 3D Studio Max کار کردم ولی در مورد وقت نمیتونم تظمینی بدم . :cry:

Dracula
سه شنبه 03 تیر 1382, 13:29 عصر
آقای کرامتی من یه سوال هم دارم :

فرض کن ما بشینیم خودمونو خفه کنیم و مثلا MCSE رو بطور کامل مثلا روی چند تا سی دی به بازار ارزه کنیم .
بعد چی میشه ؟
ملت بچه با حال میانو سی دی های ما رو کپی میکنن و اون ارزش معنوی کار ما رو زیر پا له میکنن و از طرفی از نظر مالی هم تا حد امکان به ما ضربه میزنند .

برای این مشکل فکری دارید ؟

مهدی کرامتی
سه شنبه 03 تیر 1382, 13:45 عصر
آقای کرامتی من یه سوال هم دارم :

فرض کن ما بشینیم خودمونو خفه کنیم و مثلا MCSE رو بطور کامل مثلا روی چند تا سی دی به بازار ارزه کنیم .
بعد چی میشه ؟
ملت بچه با حال میانو سی دی های ما رو کپی میکنن و اون ارزش معنوی کار ما رو زیر پا له میکنن و از طرفی از نظر مالی هم تا حد امکان به ما ضربه میزنند .

برای این مشکل فکری دارید ؟
حتما یه فکری کرده ام دیگه :wink:
همین الان دارم رو این قسمت سیستم کار میکنم (منظورم Copy Protection System است).

وحید20
سه شنبه 03 تیر 1382, 13:53 عصر
باسلام
آقای کرامتی بیشتر تخصص من روی دیتا بیس و تولید کامپوننت جدید هست اگر به درد بخوره میتونی رو منم روزی 2 الی 3 ساعت حساب کنی ولی توروخدا دیگه نگو که بیشتر توضیح بدم

علیرضا جاوید
سه شنبه 10 تیر 1382, 12:20 عصر
سلام من تا حالا 4 تا برنامه آموزشی تولید کرده ام یعنی یکی از 2 برنامه نویس تولید این سی دی ها بودم . الان هم بدم نمیاد یک پروژه دیگه رو شروع کنم ولی از نظر تجاری دل خوشی از قبلی ها ندارم ...
ولی فکر کنم میتونی روی من حساب کنی!

houshmand
چهارشنبه 18 تیر 1382, 14:39 عصر
:oops:

mahmoodreza
شنبه 18 مرداد 1382, 16:32 عصر
من در ضمینه ترجمه میتونم کمک کنم. و شاید مسایل اصلی دیگه.
الان اگه به من بگید که این پروژه در چه حالی هست و چه مراحلی داره و چه هدف اون موقع شاید بشه بهتر صحبت کرد.

yaas
پنج شنبه 06 شهریور 1382, 13:42 عصر
من تو کارای گرافیکی کی تون کمکتون کنم

پنج شنبه 06 شهریور 1382, 16:54 عصر
منم تشویقتون میکنم :mrgreen:
:تشویق: :تشویق: :تشویق: :تشویق: :تشویق:

m_Khodai
دوشنبه 24 شهریور 1382, 15:30 عصر
سلام
جناب کرامتی
در صورت توافق جنابعالی من می تونم در زمینه های گرافیکی، ضبط و تهیه صدا(البته بصورت مردانه)و ترجمه متون کمکتون بکنم.در این زمینه ها تجربه کافی دارم. اما از لحاظ وقت یه کمی مشکل دارم. آخه یه سربازم :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
گوربان سنه.

said ali
شنبه 05 مهر 1382, 17:17 عصر
با سلام
عشق است فلش :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
فلش طراحی میکنیییییم
کاری هست بگید در خدمتیم
آخ مردیم از بیکاری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نغمه
سه شنبه 22 مهر 1382, 11:34 صبح
سلام
اگر زبانهاى c,c++,c# به دربتون میخوره ما هستیم :?

irani
سه شنبه 22 مهر 1382, 16:50 عصر
از اول گفته باشم که سراغ من نیاید چون هیچ کدوم از تخصصهای خواسته شده رو ندارم
اینم یک نوع اطلاع رسانی است دیگه

SReza1
پنج شنبه 24 مهر 1382, 14:12 عصر
آقای کرامتی عزیز من حاضرم
هم در برنامه نویسی هم در گرافیک هم در ترجمه!!
به شرطیکه یک کار تیمی باشه!
من چند تا cdهام الان بیرونه !! بهر حال من آمادگی دارم و علاقه زیادی به ترجمه کتابهای دلفی دارم!! :shock:

Amin_tus
جمعه 02 آبان 1382, 02:21 صبح
سلام....
بنده محقق در ضمینه حفاظت نرم افزار هستم ... نمیدونم تا چه اندازه به درد شما بخورم..

البته در دات نت و دایرکتور و .... گرافیک های مدرن تبلیغاتی نیز فعالیتهایی داشته ام .. در ضمینه ساخت و انتشار سی دی نیز مهارت لازم را داشته و تاکنون 4 عنوان به بازار عرضه کرده ام....

موفق باشید....

hengam
شنبه 03 آبان 1382, 12:28 عصر
سلام
من مدرک MCSE دارم و کار ترجمه هم میکنم .

xxmohammad
شنبه 12 اردیبهشت 1383, 13:48 عصر
رو من می تونی از ترجمه گرفته تا گوندگی در پروژت حساب کنی . در ضمن دانشجوی کامپیوترم و از سیر تا پیاز کامپیوتر رو چه در برنامه نویسی چه در زمینه های دیگر تجربه کردم . در صورت تمایل بهم ایمیل بزن : xxmohammad@noavar.com

ramin_rp
شنبه 12 اردیبهشت 1383, 23:16 عصر
سلام
من هم می تونم یک کارهایی در گرافیک و صدا انجام بدم(البته یه تجربه هایی هم در امر گرافیک دارم)
به هر حال من می تونم روزانه حدود 3 ساعت برای این کار وقت صرف کنم
اگه کاری بود در خدمتیم :kiss:

said ali
یک شنبه 13 اردیبهشت 1383, 11:04 صبح
با سلام
اقا میشه بگید این تولید تیمی چی هست هر کی میاد یه چیزی مینویسه ولی نتیجه یاخچید!!! :lol: (اینجاش ترکی یعنی نداره.)
یه توضیح در این مورد عنایت بفرمایید ممنون میشم. :wink: