PDA

View Full Version : ایجاد Connection string برای ASPNETDB.MDf

Artakhshatra
جمعه 09 آذر 1386, 18:58 عصر
من در سایتم از کنترل Login استفاده کرده ام و همان طور که می دانید پس از انجام تنظیمات لازم شما دارای یک Database با نام ASPNETDB.MDf خواهید شد
من تا حدودی با ایجاد CS برای این Database آشنا هستم ولی چه سود که این تا حدودی به درد من نمی خورد و امیدوارم دوستان مراحل کار را برای من تشریح کنند
پیشاپش سپاسگزارم

Artakhshatra
چهارشنبه 05 دی 1386, 11:51 صبح
بالاخره خودم یه راهی پیدا کردم
روش کار ساده است . شما مثل معمول یک cs واسه database تعریف کنید
بعد بایستی Provider رو به sqlprovider تغییر بدید . برای اینکه بهتر درک کنید من فایل web.config رو اینجا می زارم . من نام database رو به Content.mdf تغییر دادم

<connectionStrings>
<add name="ConnectionString" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\Content.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient" />
</connectionStrings>

این هم از تغییرات membership و roleManager

<membership defaultProvider="SqlProvider">
<providers>
<add name="SqlProvider"
connectionStringName="ConnectionString"
enablePasswordRetrieval="false"
passwordStrengthRegularExpression="" />
</providers>
</membership>

من الان وقت نوشتن ندارم برای دیدن تغییرات فایل web.config را ببینید

mp2009
پنج شنبه 06 دی 1386, 00:26 صبح
دوست عزیز ممنون از جوابتان.
ولی فکر نمیکنید که این سوال هزاران بار پرسیده شده است؟ !

در کل ممنون

my_blithe
پنج شنبه 06 دی 1386, 09:17 صبح
ممونون اما باید ببینیم که این روش روی سرور هم کار می کنه یا نه .
جناب کاربر دائمی mp2006 هزاران بار این سوال پرسده شده اما واقعا هر کس اونها رو می بینه به جوابش می رسه .
من هم برای لاگین از ویزارد VWD استفاده کردم و وقتی خواست بارگذاری کنمش با مشکل مواجه شدم و از دیتابیس اکسس و سیستم سفارشی که آمورزش اونم توی فروم گذاشتم استفاده کردم.
پس هر وقت خواستید جواب بنده خدایی رو بدید . اولویت رو جوا طرف قرار بدید و بعد از اون مشکلاتی که ممکنه دیگران هم با اون برخورد کنه مدنظر قرار بدبد.