PDA

View Full Version : سیستم فروش online

dr_csharp
شنبه 10 آذر 1386, 13:02 عصر
سلام. دوستان اهل فن اگه ممکنه یه قیمت حدودی برای طراحی یک سیستم فروش online که پرداخت مبلغ به 2 صورت تحویل در محل و پرداخت با کارت اعتباری ممکنه بدن ..

maxpayn2
شنبه 10 آذر 1386, 13:43 عصر
سلام
بستگی به روابطت با کسی که میخوای براش طراحی کنی داره ، ولی اگه فروشگاه کامل باشه با طراحی گرافیکی فکر کنم 1500000 تا 2000000 تومن خوب باشه البته اشتباه نشه من اهل فن نیستما

hamed_bostan
شنبه 10 آذر 1386, 16:48 عصر
بستگی به سیستمت و مشتریت داره
ضمنا پرداخت از طریق کدوم بانکه؟

dr_csharp
شنبه 10 آذر 1386, 17:02 عصر
بستگی به سیستمت و مشتریت داره
ضمنا پرداخت از طریق کدوم بانکه؟

سیستم فقط فروش غذا هست . پرداخت به 2 صورت تحویل در محل و پرداخت با کارت اعتباری انجام میشه . حالا اینکه کدوم بانک ... تا اونجا که اطلاع دارم واسه من اصلا مهم نیست چون فقط سیگنالی که برای تایید برای من فرستاده میشه مهمه و دیگه من کاری ندارم . البته نسبت به عملکرد این سیستم ها خیلی اطلاعات ندارم .. اگه دوستان تجربه ای .. لینکی مطلبی چیزی دارن ممنون میشم اجازه بدن منهم استفاده کنم

mg_parsa
یک شنبه 11 آذر 1386, 00:07 صبح
امیدوارم اشتباه نکنم ولی فکر می کنم با کارت اعتباری (به معنی واقعی اون که پرداخت داخل سایت خودت انجام بشه و مشتری نخواد برای پرداخت به سایت بانک بره و برگرده به سایت شما) در مملکت ما امکان پذیر نباشه
ولی بانک هایی مثل بانک سامان هستند که همون طوری که گفتی پس از اتمام خرید جهت پرداخت به سایت بانک redirect می شیم و پس از پرداخت در سایت بانک به سایت فروشنده بازمی گردیم و ok میگیریم که مشتری مبلغ مورد نظر رو پرداخت کرده
برای اطلاعات بیشتر از جزوه زیر استفاده کنید