PDA

View Full Version : مشکل در macros

elahe akbarypoor
یک شنبه 11 آذر 1386, 14:41 عصر
سلام
من در قسمت visul basic در access یک کدی نوشتم ولی متاسفانه وقتی می خوام اجراش کنم ازم می خواد که یک ماکرو براش تعریف کنم ولی بعد از انجام این کار پیغام زیر را می دهد:
the macros in the project are disabled

مهدی قربانی
یک شنبه 11 آذر 1386, 14:58 عصر
سلام
احتمالاً در برنامه اکسس شما Security Level ماکرو روی High تنظیم شده بنابراین اجازه اجرا نمی ده .برای بررسی شما باید از طریق منوی Tools\Macro\Sequrity اقدام کنید و در صورتیکه مورد یاد شده روی High ست شده بود اونرو به Medium تغییر بدید .

elahe akbarypoor
یک شنبه 11 آذر 1386, 15:20 عصر
من در office 2007 به این مشکل برخوردم اگه میشه یک راه حلی در این محیط به من بدید چون این محیط این آیکن ها رو نداره!

مهدی قربانی
یک شنبه 11 آذر 1386, 18:02 عصر
خوب در اینصورت از این مسیر اقدام کنید : اول روی آیکون Office Button که موقعیتش در بالا و گوشه سمت چپ پنجره اکسس قرار داره کلیک کنید و بعد از منوی باز شده کلید Access Options رو کلیک کنید و از لیست باز شده گزینه Trust Center و بعد Trust Center Setting و انتخاب یکی از 5 گزینه موجود (Enable all macros برای شما پیشنهاد میشه) رو فعال کنید
اینم لینک Reference خود مایکروسافت در این مورد :
http://office.microsoft.com/en-us/access/HA100310711033.aspx

در ضمن اینکه در اکسس برای اجرای کد از شما ساخت ماکرو درخواست شده عجیب بنظر میرسه این کد رو کجا نوشتید و کارش چیه ، بیشتر توضیح بدید .

من در قسمت visul basic در access یک کدی نوشتم ولی متاسفانه وقتی می خوام اجراش کنم ازم می خواد که یک ماکرو براش تعریف کنم

mehdihamedali
یک شنبه 11 آذر 1386, 22:05 عصر
سلام
من در قسمت visul basic در access یک کدی نوشتم ولی متاسفانه وقتی می خوام اجراش کنم ازم می خواد که یک ماکرو براش تعریف کنم

دوست عزیز
وقتی شما بخش VBA برنامه Access یک ماژول می نویسید برای اجرا باید نباید دکمه اجرای برنامه VBA رو بزنید که اگه این کار رو بکنید چون از شما مجری واسط می خواد و شما اونو از طریق یک رویداد انجام نمی دید از شما در خواست ماکرو می کنه
اگه توضیح بیشتر خواستید بگید

elahe akbarypoor
سه شنبه 13 آذر 1386, 09:23 صبح
اگه میشه بیشتر توضیح بدید چون من با محیط access زیاد آشنا نیستم یا اگر در این زمینه مطلبی دارید ممنون می شم برام بذارید.