PDA

View Full Version : انواع گزارش گیری در سی شارپ

babak23
سه شنبه 13 آذر 1386, 13:44 عصر
سلام
به چند طریق میشه در سی شارپ گزارش گیری کرد ؟

من یک برنامه تحت شبکه دارم که در این برنامه نیاز به گزارش گیری هست فعلا با کریستال ریپورت به نتیجه نرسیدم ( هنوز باهاش مشکل دارم )....

به غیر از کریستال ریپورت چه ابزار دیگه ای برای گزارش گیری تو سی شارپ هست ؟

من فعلا برای گزارش گیری تحت شبکه از DataGridViewPrinter.cs که از دیتاگرید ویو پرینت میگیره استفاده میکنم فعلا کار ها را راه می اندازه و تا حلا هم ازش راضی هستم

اما محدودیت داره!

babak23
چهارشنبه 14 آذر 1386, 09:54 صبح
:متفکر:یعنی غیر از کریستال ریپورت دیگه کامپوننت دیگه ای برای گزارش گیری نیست؟:متفکر:

iman_s52
چهارشنبه 14 آذر 1386, 10:10 صبح
Active Report هم هست .

babak23
چهارشنبه 14 آذر 1386, 10:14 صبح
Active Report هم هست .

کارش چه طور هست مثل کریستال ریپورت گیر نیست!!!؟تو برنامه های نصبی مشکلی براش پیش نمیاد؟

iman_s52
چهارشنبه 14 آذر 1386, 10:39 صبح
http://www.datadynamics.com/Products/ProductOverview.aspx?Product=ARNET3

SabaSabouhi
چهارشنبه 14 آذر 1386, 10:58 صبح
با سلام
اگه بتونید براى Active Reports فایل LicensePro2.exe رو پیدا کنید، نه تنها مشکل نداره بلکه از Crystal خیلى هم به‌تره. من که نتونستم اینوپیدا کنم و به همین دلیل گیر کردم تو DotNet 1.1

و اگه پیدا نکردین یه متنى رو زیر تمام صفحات چاپ مى‌کنه که خوش‌آیند نیست.

صبا صبوحى

babak23
چهارشنبه 14 آذر 1386, 12:37 عصر
نظرتون در مورد Report veiwver خو ویژوال استادیو چی هست؟

SabaSabouhi
چهارشنبه 14 آذر 1386, 16:41 عصر

با سلام
VS2008 رو ندیدم هنوز اما تو VS2005 چیز خیلى ضعیفى هست. اصلاً بهش فکر نکنید.

صبا صبوحى

Exception
چهارشنبه 14 آذر 1386, 17:48 عصر

Report veiwer خو ویژوال استادیو از نظر diagram هاش خیلی قویتر و سازگارتر از crystal Report هست اما جداولش چندان فرقی نداره!
میشه دقبقا بگید چه امکاناتی میخواهید که با gridView نتونستید گزارش تهیه کنید؟:متفکر:

mohammadkhan
چهارشنبه 14 آذر 1386, 18:06 عصر
میگم چرا کریستال ریپورت این قدر سه پیچه؟

babak23
پنج شنبه 15 آذر 1386, 08:03 صبح
Report veiwer خو ویژوال استادیو از نظر diagram هاش خیلی قویتر و سازگارتر از crystal Report هست اما جداولش چندان فرقی نداره!
میشه دقبقا بگید چه امکاناتی میخواهید که با gridView نتونستید گزارش تهیه کنید؟:متفکر:

در کل فعلا بامشکلی برنخوردم اما به در گزارش گیری های که نیاز به نمودار داریم دیگه نمیشه از این مورد استفاده کرد .یا با محدودیت مواجه میشیم
crystal Report چون یک نرم افزار جانبی در ویژوال استادیو هست ممکنه همخوانی کاملی را با برنامه های نصبی نداشته باشه از سرعت کمی برخورداره . حجم برنامه نصبی را افزایش می ده در گزراش سازی به صورت پویا ضعیف عمل میکنه و ... ممکنه معایب دیگه ای را هم داشته باشه که بنده ندونم.
جالب اینجاست یادگیری این مبحث ( گزارش گیری crystal Report )وقت من را حسابی گرفت !!!؟