PDA

View Full Version : تغییر Advanced در regional ویندوز درموقع نصب نرم افزار

javad_1349
چهارشنبه 14 آذر 1386, 08:24 صبح
من میخواهم زمانیکه نرم افزار در حال نصب میباشد از طریق setup که در installshield تهیه شده است بطور اتوماتیک advanced در regional and language ویندوز به
arabic saudi arabia تغییر پیدا نماید چون درغیر اینصورت منوی اصلی برنامه درقسمت راست مانیتور قرار نمیگیرد البته regional options را ازطریق ریجستری درست کردم ولی از
حالتی را که گفتم باید حتما دستی درست کنیم با سیستم restart بشه لطفا راهنمایی کنید
متشکرم :اشتباه:

binyaz2003
چهارشنبه 14 آذر 1386, 09:29 صبح
لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید حتما قبلش یک کم جستجو کنید.باور کنید اینطوری زودتر به جواب میرسید.
مخصوصا صفحه آخر تاپیک زیر رو مطالعه کنید.
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=21014

mehran_337
چهارشنبه 14 آذر 1386, 09:55 صبح
من میخواهم زمانیکه نرم افزار در حال نصب میباشد از طریق setup که در installshield تهیه شده است بطور اتوماتیک advanced در regional and language ویندوز به
arabic saudi arabia تغییر پیدا نماید چون درغیر اینصورت منوی اصلی برنامه درقسمت راست مانیتور قرار نمیگیرد البته regional options را ازطریق ریجستری درست کردم ولی از
حالتی را که گفتم باید حتما دستی درست کنیم با سیستم restart بشه لطفا راهنمایی کنید
متشکرم :اشتباه:

دوست گرامی !
اگر شما تمایل به عضویت در این سایت پیدا کرده اید ،
اگر اینجا را محل امنی برای پاسخ به سوالات خود یافته اید ،
اگر برای موضوعات مختلف به راحتی به دنبال جواب می گردید ،
همه اینها به دلیل نظم سایت می باشد و این نظم هم خودمان باید ایجاد کنیم . در هیمن مورد قبلا بحثهای خوبی شده بود .
بله خیلی راحت است برای هر سوالی تاپیک زده شود و دوباره دیگران جوابگو باشند اما به نظر شما اگر خودتان برای یک سوال دهها تاپیک مختلف ببینید رقبتی به ادامه فعالیت در این سایت خواهید شد؟؟
شما ابتدا باید باور داشته باشید سوالتان حتما مشکل دهها نفر قبلی هم بود . سرچ کنید و اگر آن تاپیک بدون جواب ماند در ادامه همان مجددا مطرح کنید .
به قوانین سایت احترام بگذارید تا افراد تازه وارد هم بتوانند بهره لازم را ببرند.
این سایت متعلق به همه ماست . خودمان باید ...

javad_1349
چهارشنبه 14 آذر 1386, 10:54 صبح
دوست گرامی !
اگر شما تمایل به عضویت در این سایت پیدا کرده اید ،
اگر اینجا را محل امنی برای پاسخ به سوالات خود یافته اید ،
اگر برای موضوعات مختلف به راحتی به دنبال جواب می گردید ،
همه اینها به دلیل نظم سایت می باشد و این نظم هم خودمان باید ایجاد کنیم . در هیمن مورد قبلا بحثهای خوبی شده بود .
بله خیلی راحت است برای هر سوالی تاپیک زده شود و دوباره دیگران جوابگو باشند اما به نظر شما اگر خودتان برای یک سوال دهها تاپیک مختلف ببینید رقبتی به ادامه فعالیت در این سایت خواهید شد؟؟
شما ابتدا باید باور داشته باشید سوالتان حتما مشکل دهها نفر قبلی هم بود . سرچ کنید و اگر آن تاپیک بدون جواب ماند در ادامه همان مجددا مطرح کنید .
به قوانین سایت احترام بگذارید تا افراد تازه وارد هم بتوانند بهره لازم را ببرند.
این سایت متعلق به همه ماست . خودمان باید ...
متشکرازهردوشماعزیزبزرگوار ولی متاسفانه جستجو تاپیک را بلد نیستم راهنمایی فرمایید

rahro
چهارشنبه 14 آذر 1386, 11:20 صبح
متشکرازهردوشماعزیزبزرگوار ولی متاسفانه جستجو تاپیک را بلد نیستم راهنمایی فرمایید
سلام
یه سر اینجا بزن
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=21014&highlight=%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8% AA+%D9%86%D8%B5%D8%A8
در ضمن در بالای همین تاپیک گزینه ای است بنام جستجو , قسمت پیشرفته رو انتخاب کن
مورد انتخابی خود را درج کن و در بین انجمنها , انجمن فاکس رو انتخاب کن و بعد تائید.:چشمک: