PDA

View Full Version : عدم قبول پارامتر توسط crosstab query

MeMasoole
چهارشنبه 14 آذر 1386, 22:35 عصر
سلام
دوستان عزیز چرا کوئری های از نوع crosstab پارامتر قبول نمی کنند .یعنی نمی توان به انها گفت که مورد خواسته شده توسط کاربر که از طریق شرطی مثل [ شماره مورد نظر را وارد نمائید] که در خود کوئری تعبیه می شود را انجام دهد. آیا راه حلی دارد که کاربر بتواند موارد مورد نظر خودش را بدون ورود به حالت طراحی کوئری بدست آورد
هیچگاه به خاطر صلح و آرامش تجربه یا باورهای خودرا زیر پا نگزارید. داگ هامر شولد

karmand
پنج شنبه 15 آذر 1386, 08:35 صبح
این نوع کواری معمولا برای گزارش است پس می توانید در زمان openشدن گزارش با دستور filter on خواسته خود را اجرا کنی

MeMasoole
پنج شنبه 15 آذر 1386, 22:02 عصر
دوست عزیز در مورد نحوه استفاده از این filter on را برایم توضیح بدهید .لطفا
یعنی کجا هست و چگونه مشخصات انرا تنطیم کنم

hamed2661
شنبه 17 آذر 1386, 07:10 صبح
با فیلتر هم نمی شه . بهتره اطلاعات جدول قبل از کراس تب رو با یه کوئری make table با پارامتر دلخواه تو یه تیبل بریزی و اون تیبل پایه کوئری کراس تبتون بشه

karmand
شنبه 17 آذر 1386, 07:26 صبح
coDE]me.filter="name fo filed"='"shart'"
me.folte on=true[/CODE]
در نوشتن کد علامتها جا بجا شد
در help کلمه filter بنویس پیدا می کنی

mehdihamedali
شنبه 17 آذر 1386, 09:11 صبح
با فیلتر هم نمی شه . بهتره اطلاعات جدول قبل از کراس تب رو با یه کوئری make table با پارامتر دلخواه تو یه تیبل بریزی و اون تیبل پایه کوئری کراس تبتون بشه

این جواب بهترین راه چون من حتی پرکردن سورس کروستب رو از خارج امتحان کردم ولی جواب نمیده کتی وقتی از فیلتر استفاده میکنی بالا می یاد ولی جواب اشتباهه
موفق باشی

karmand
یک شنبه 18 آذر 1386, 08:47 صبح
filter on=true
را اول بنویس
من مشکلی ندارم !!!!!!

MeMasoole
دوشنبه 19 آذر 1386, 21:30 عصر
دوست عزیزkarmand (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=19755) vbmenu_register("postmenu_430926", true); لطفا بفرمائید ویک فایل نمونه ساده برای کاربران مبتدی مثل من ارسال فرمائید با تشکر

karmand
سه شنبه 20 آذر 1386, 08:13 صبح
چشم
بفرمایید