PDA

View Full Version : پیشنهاد برای آمار بازدید صفحات

maxpayn2
پنج شنبه 15 آذر 1386, 11:49 صبح
سلام
برای گرفتن آمار بازدید صفحات یک راه به ذهنم رسید اونم اینکه در دیتا بیس یک جدول داشته باشم که هر رکورد اون مربوط به یک صفحه باشه و هر رکورد یک فیلد داشته باشه که تعداد مشاهده اون صفحه رو ذخیره کنه ، با هر بار مشاهده صفحه مقدار اون فیلد خونده بشه و یکی بهش اضافه بشه و update بشه ، ولی به نظرم روش جالبی نیومد ، راه بهتری هم هست ؟

shahab_ksh
پنج شنبه 15 آذر 1386, 12:04 عصر
همین راه که گفتید خوبه ذخیره در دیتابیس منظورتون از

هر رکورد یک فیلد داشته باشه

داشته باشه چیه؟!

maxpayn2
پنج شنبه 15 آذر 1386, 12:24 عصر
ببخشید من اصطلاحات دیتا بیسی رو درست نمیدونم برا همین منظورم رو در عکس ضمیمه نشون دادم ، هر دفعه از دیتا بیس خوندن و update کردن سرعت بیشتری داره یا استفاده از یک فایل مثلا text ؟

mahdi_negahi
پنج شنبه 15 آذر 1386, 12:35 عصر
http://www.google.com/analytics/urchin_software.html

اینم یک نگاه بندازید

maxpayn2
پنج شنبه 15 آذر 1386, 13:08 عصر
سلام آقای نگاهی ، ممنون از لینکتون ، من دانلودش کردم ولی هنگام نصب میگه سرویس Urchin Webservice رو نمیتونه استارت کنه ، رفتم دستی استارت کنم میگه تو لوکال کامپیوتر نمیتونه استارت بشه ، چی کار کنم ؟ راستی غیر از این راه دیگری پیشنهاد نمیدید ؟

hamedgh
پنج شنبه 15 آذر 1386, 17:17 عصر
من یک مقاله کامل در این زمینه دیدم که با دیتا تیبل پیاده سازی کرده بود که سرعت هم پایین نیایید شرمنده یادم نیست کجا بود و گرنه حتما برات لینکش را می گذاشتم
در یکی از همین فروم های رایج دات نت بود ............

mahdi_negahi
پنج شنبه 15 آذر 1386, 17:51 عصر
سلام آقای نگاهی ، ممنون از لینکتون ، من دانلودش کردم ولی هنگام نصب میگه سرویس Urchin Webservice رو نمیتونه استارت کنه ، رفتم دستی استارت کنم میگه تو لوکال کامپیوتر نمیتونه استارت بشه ، چی کار کنم ؟ راستی غیر از این راه دیگری پیشنهاد نمیدید ؟

منم باهاش کار نکردم ولی میدانم سایت های معتبری با این کار میکنن مثل افتاب

miladr
جمعه 16 آذر 1386, 16:04 عصر
پیشنهاد می کنم استفاده نکنید
تو لینک که دادین این خط رو نگاه بندازین

Urchin 6 software will not be free when it is released

SabaSabouhi
شنبه 17 آذر 1386, 13:03 عصر
ببخشید من اصطلاحات دیتا بیسی رو درست نمیدونم برا همین منظورم رو در عکس ضمیمه نشون دادم ، هر دفعه از دیتا بیس خوندن و update کردن سرعت بیشتری داره یا استفاده از یک فایل مثلا text ؟

با سلام
چون گفتین که اصطلاحات رو نمى‌دونید، «رکورد» و «فیلد» اصطلاح‌هاى برنامه نویسى هستن ولى در بحث پایگاه‌داده‌ها بجاى اون‌ها از «سطر» و «ستون» استفاده مى‌شه.

صبا صبوحى