PDA

View Full Version : فارسی کردن عنوان کادر password

انگوران
پنج شنبه 15 آذر 1386, 13:02 عصر
دوستان سلام - زمانی که روی فایل اکسس پسورد میذاریم موقع باز کردن فایل یه کادری با عنوان enter database password باز میشه . میشه این پیغام رو فارسی کرد .

انگوران
دوشنبه 19 آذر 1386, 07:25 صبح
اساتید راه حلی پیدا نکردن .

saeed razaee
دوشنبه 19 آذر 1386, 08:11 صبح
با سلام
جناب انگوران موضوع خوبی است اما من شخصا هیچ موقع از این طریق روی بانک پسورد نمی گذارم چون به راحتی توسط پسورد ریکاوری آفیس قابل بازیابی می باشد .

Ali_Fallah
چهارشنبه 21 آذر 1386, 08:50 صبح
با سلام شما این صفحه (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=73148) را ببینید و جواب شما احتمالاً همینجاست

moustafa
چهارشنبه 21 آذر 1386, 13:27 عصر
با سلام شما این صفحه (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=73148) را ببینید و جواب شما احتمالاً همینجاست
کاملا درست ء پیغام فارسی ظاهر میشه اما وقتی رمز غلط داده میشه پیغام انگیلسی ظاهر میشه
خودمونیم معرکه ای علی جان

انگوران
چهارشنبه 21 آذر 1386, 16:09 عصر
از عنایت دوست خوبمون ممنونم هر چند که با تست موارد فوق الاشاره نتیجه نگرفتم که خب مطمئناً مشکل از سیستم بنده است .
1- برای نصب فارسی ساز مسیر پیش فرض c هست و غیر قابل تغییر ( شاید بخاطر اینکه admin نیستم ) در صورتی که مسیر فایل اکسس روی سیستم بنده درایو d هستش .
2- فایل dll مذکور در مسیری که فرمودین نبود و با کپی فایل پیشنهادی در اون مسیر نیز اتفاقی نیفتاد .

moustafa
چهارشنبه 21 آذر 1386, 20:12 عصر
آفیس من هم در درایو d هستش همون فایل را کپی کنید پیام مبنی بر جایگزین شدن فایل فعلی بر قبلی میشه اوکی کنید

انگوران
پنج شنبه 22 آذر 1386, 08:11 صبح
آقا مصطفی من هم همین کارو کردم ولی پیغامو نداد یعنی همچین فایلی قبلاً تو این مسیر نبود .

moustafa
پنج شنبه 22 آذر 1386, 09:54 صبح
نمی تونی مجددا آفیس رو نصب کنی یا مجوز وسطح دسترسی نداری ؟

انگوران
پنج شنبه 22 آذر 1386, 10:41 صبح
مجوز وسطح دسترسی ندارم

saeed razaee
شنبه 24 آذر 1386, 07:32 صبح
با سلام
این کار فقط در آپشن گزینه ها را فارسی می کند و آن چیزی که جناب انگوران می خواهند فارسی نمودن پیغام پسورد است که با این کار درست نمی شود . من فایلهای شما را نصب کردم و فقط گزینه های آپشن فارسی شده است که دست شما درد نکند.