PDA

View Full Version : ارتباط گوشی با کامپیوتر

@AM!R!
پنج شنبه 15 آذر 1386, 16:49 عصر
دوستان سلام
من گوشی موبایل با کابل Usb به کامپیوتر وصل کردم
و می خام با برنامه Hyper به اون AT بفرسم ولی پورت رو نمی شناسه؟
کسی از دوستان اطلاعی داره؟

مبین رنجبر
پنج شنبه 15 آذر 1386, 17:23 عصر
خوب الان ما چیکار کنیم واست ؟ ... اینجا فروم برنامه نویسی vb6 هست .. فروم رفع مشکلات ویندوز نیست که ....

اگر برنامه ای میخوای بنویسی ما درخدمتیم

@AM!R!
پنج شنبه 15 آذر 1386, 17:47 عصر
مسئله همین جاست که اگه با برنامه Hyper موفق به این کار بشم.
بعدش با vb از gsm موبایل برای ارسال sms استفاده کنم.
ok

kasmaii61
پنج شنبه 15 آذر 1386, 23:35 عصر
دوست عزیز سوالی که کردی ربطی به این فروم نداره . سعی کن در انتخاب مکان طرح سوالت بیشتر دقت کنی که بحثهای نامربوط به این بخش ایجاد نشه
ولی برای اینکه مشکل شما و تمام دوستایی که می خوان از مودم گوشی در برنامه هاشون استفاده کنن حل بشه :
برای استفاده از مودم GSM گوشی (چه توسط Hyper چه برای استفاده در برنامه های نوشته شده با VB و ...) اول باید مودم گوشیت رو نصب کنی.(توجه داشته باش که باید مودم رو نصب کنی و فقط اتصال از طریق پورت USB کافی نیست) . بعد از نصب مودم پس از اتصال گوشی باید حالت Phone Mode (یا "حالت تلفن") رو انتخاب کنی. اگر مودم به درستی و به طور کامل نصب شده باشه پس از اتصال ، یک پورت Com به گوشی شما اختصاص داده میشه که با مراجعه به قسمت Device Manager ->Ports می تونی از شماره پورت اختصاص داده شده به مودم گوشی اطلاع پیدا کنی. از این به بعد هرجا خواستی (مثلا در Hyper) از مودم گوشی استفاده کنی باید به جای شماره پورت Device این شماره رو وارد کنی

در ضمن برای اینکه بفهمی گوشیت دارای مودم GSM هست یا نه می تونی به سایت :
WWW.GSM.IR (http://www.GSM.IR)
مراجعه کنی که اطلاعات نسبتا کاملی در مورد انواع گوشی های موجود در بازار ایران داره

mahdi_farhani
جمعه 16 آذر 1386, 00:49 صبح
در ضمن میتونی به سایت گوشیت بری و از اونجا دستورات که گوشیت ساپورت میکنه را بگیری ، من خودم با W810 سونی اریکسون اینکارو کردم . و با استفاده از دستورات AT هم Sms ها رو خوندم و هم فرستادن .

ali_habibi1384
شنبه 17 آذر 1386, 07:34 صبح
دوستان سلام
من گوشی موبایل با کابل Usb به کامپیوتر وصل کردم
و می خام با برنامه Hyper به اون AT بفرسم ولی پورت رو نمی شناسه؟
کسی از دوستان اطلاعی داره؟
سلام دوست عزیز
فکر میکنم اگه تاپیکت رو در قسمت برنامه نویسی موبایل مطرح کنی زودتر به نتیجه برسی. موفق باشید

مبین رنجبر
شنبه 17 آذر 1386, 09:52 صبح
جناب ali_habibi1384 آین دوستمون میخواد توی وی بی این ویژگی رو پیاده کنه

@AM!R!
یک شنبه 18 آذر 1386, 08:52 صبح
دوستان از همگی شما ممنونم
درسته شاید جای این تاپیک خیلی درست انتخاب نشده. ولی من به این امید اینجا رو انتخاب کردم که راه حل های vb بگیرم.
به هر حال ممنونم