PDA

View Full Version : درخواست مشخصات کتاب

razavi_university
شنبه 17 آذر 1386, 12:54 عصر
سلام
چند وقت کتابی در مورد #C دیدم که آموزشی نداشت بلکه نحوه انجام کارهای مختلف رو توش نوشته بودچیزای ساده مثله تغییر عکس زمینه ویندوز یا تغییر ساعت و .... و چیزای پیشرفته تر
الان به اون کتاب نیاز دارم ولی مشخصات دقیقشو نمیدونم
کسی میتونه مشخصات دقیق اون کتاب رو بهم بده

sinpin
شنبه 17 آذر 1386, 14:17 عصر
سلام
چند وقت کتابی در مورد #C دیدم که آموزشی نداشت بلکه نحوه انجام کارهای مختلف رو توش نوشته بودچیزای ساده مثله تغییر عکس زمینه ویندوز یا تغییر ساعت و .... و چیزای پیشرفته تر
الان به اون کتاب نیاز دارم ولی مشخصات دقیقشو نمیدونم
کسی میتونه مشخصات دقیق اون کتاب رو بهم بده

ممکنه این باشه :

http://g.bookpool.com/covers/890/1590595890_500.gif

Visual C# 2005 Recipes: A Problem-Solution Approach

Mastering .NET development is as much about understanding the functionality of the .NET Framework as it is about the syntax and grammar of your chosen language. Visual C# 2005 Recipes: A Problem-Solution Approach recognizes this fine balance. This book meets your need for fast, effective solutions to the difficulties you encounter in your coding projects.
The recipes included in this book have been chosen and written with emerging pros in mind. The book features an equal balance of code and text. The supplied code gives you everything you need to solve the problem at hand, while the accompanying text provides supporting information.
This is a fully up-to-date reference for .NET 2.0 programmers. All code comes as a stand-alone Visual Studio 2005 solution. The book even covers advanced concepts that take you past basic recipe solutionsyoull be able to distill entire concepts and theories.

newgoldenman
شنبه 17 آذر 1386, 14:57 عصر
sinpin (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=6235) جان، ممکنه لینک دانلود این کتاب رو هم قرار بدین؟! ممنون میشم :)

sinpin
یک شنبه 18 آذر 1386, 07:54 صبح
sinpin (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=6235) جان، ممکنه لینک دانلود این کتاب رو هم قرار بدین؟! ممنون میشم :)

از اونجا که اینجور فعالیتها تو سایت ممنوع است لطفا بنده رو عفو بفرمایید :لبخندساده:

ir_programmer
یک شنبه 18 آذر 1386, 08:34 صبح
فکر نکنم معرفی و دانلود کتاب ممنوع باشه.
من این کتاب رو دارم.
هر کدوم از دوستان میخاد میل بم بده واسش بفرستم.

omid_Ahmadi
یک شنبه 18 آذر 1386, 08:47 صبح
معرفی و ارسال لینک با استفاده از پیام خصوصی ممنوع نیست، اما قرار دادن لینک مستقیم دانلود حتماً مطلع هستید که ممنوعه!

razavi_university
دوشنبه 26 آذر 1386, 10:17 صبح
منون اون رو گرفتم
ولی کتابی که من دیدم شبیه همین ولی فارسی بود(چاپی)

mamali_programer
دوشنبه 26 آذر 1386, 12:03 عصر
" آموزش گام به گام C#.net " انتشارات موسسه فرهنگی هنری نقش سیمرغ
خیلی کتاب خوبیه .

dr_csharp
دوشنبه 26 آذر 1386, 12:31 عصر
دوستان اگر براشون ممکن بود لینک دانلود کتاب رو برای من هم بفرستن . ممنون

mamali_programer
دوشنبه 26 آذر 1386, 12:34 عصر
من چند تا Ebook در مورد #C دارم ولی نمی دونم باید چط.ری برای داونلود توی این قسمت قرار بدم . میشه کمک کنید

sinpin
دوشنبه 26 آذر 1386, 13:11 عصر
من چند تا Ebook در مورد #C دارم ولی نمی دونم باید چط.ری برای داونلود توی این قسمت قرار بدم . میشه کمک کنید

دوست عزیز فقط از طریق پیغام خصوصی و یا ایمیل میتونید اینکار رو انجام بدید وگرنه هرگونه ارسال و درج لینک مستقیم در پست شما توسط مدیر تالار پاک میشه.

معرفی و ارسال لینک با استفاده از پیام خصوصی ممنوع نیست، اما قرار دادن لینک مستقیم دانلود حتماً مطلع هستید که ممنوعه!

mamali_programer
دوشنبه 26 آذر 1386, 13:17 عصر
Ok پس هر کسی این Ebook ها رو خواست به من e-mail بزنه تا براش بفرستم

ممنون از راهنماییتون

razavi_university
جمعه 30 آذر 1386, 10:26 صبح
" آموزش گام به گام C#.net " انتشارات موسسه فرهنگی هنری نقش سیمرغ
خیلی کتاب خوبیه .
ممنون از لطفتون
ولی من گفتم که کتاب آموزشی واسه سی شارپ نمی خوام بلکه کتابی می خوام که روش انجام کار های خاص توش باشه (تقریبا Tips & tricks)

sinpin
جمعه 30 آذر 1386, 13:56 عصر
ممنون از لطفتون
ولی من گفتم که کتاب آموزشی واسه سی شارپ نمی خوام بلکه کتابی می خوام که روش انجام کار های خاص توش باشه (تقریبا Tips & tricks)

کتابی که در پست شماره 2 معرفی کردم تقریبا همون چیزی بود که شما میخواین. مشکل رو حل نکرد ؟

razavi_university
یک شنبه 02 دی 1386, 14:39 عصر
بله اون کتاب رو گرفتم خیلی هم خوب بود
ولی مشکل اینه که من میخوام اون کتاب رو به کسایی که تازه کارند معرفی کنم
و مسلما اونها زبانشون لنگ میزنه