PDA

View Full Version : رویا روبوت یاهو

atefeh 652
یک شنبه 18 آذر 1386, 09:01 صبح
با رویا روبوت میخوام روبوت برای یاهو بسازم به کمک vb اگر کسی طرز کار رویا رو میدونه برام توضیح بده. کمکم کنید لطفا

مبین رنجبر
یک شنبه 18 آذر 1386, 10:18 صبح
ارسال پیام در یاهو مسنجر خیلی راحته ولی خوندن پیامی که طرف مقابل داده رو فکر نکنم به همین راحتیا باشه ... ولی به نظر من پیشنهاد می کنم روی برنامه نوشتن واسه یاهو مسنجر کار نکنید چون نسخه های متعددی وجود داره که هر کروم واسه خودشون متد ها و روش های مخصوص به خودشونو دارند .. اگر شما مثلا یه روبوت واسه یاهو 9 درست کنید اگر یاهو 10 بیاد ، دیگه هیچ کدوم از متد ها و روش هایی که برای ساخت روبوت در نسخه قبلی به کار بردید دیگه کار نمیکنند .. دیقیقا مثل ساخت بوترها

majjjj
چهارشنبه 21 آذر 1386, 11:28 صبح
یک نمونه لطفا بزارین

meisambandari
چهارشنبه 21 آذر 1386, 12:06 عصر
دوستان اگه میشه یه نمونه سورس از روبات یاهو بزارین ممنون

majjjj
پنج شنبه 22 آذر 1386, 14:11 عصر
ارسال پیام در یاهو مسنجر خیلی راحته ولی خوندن پیامی که طرف مقابل داده رو فکر نکنم به همین راحتیا باشه ... ولی به نظر من پیشنهاد می کنم روی برنامه نوشتن واسه یاهو مسنجر کار نکنید چون نسخه های متعددی وجود داره که هر کروم واسه خودشون متد ها و روش های مخصوص به خودشونو دارند .. اگر شما مثلا یه روبوت واسه یاهو 9 درست کنید اگر یاهو 10 بیاد ، دیگه هیچ کدوم از متد ها و روش هایی که برای ساخت روبوت در نسخه قبلی به کار بردید دیگه کار نمیکنند .. دیقیقا مثل ساخت بوترها
هنوز منظرم

مبین رنجبر
پنج شنبه 22 آذر 1386, 14:17 عصر
majjj جان .. شما منتظره منی ؟ اصلا حواسم نبود ... شما چه سورسی میخوای ؟ ارسال پیام به یاهو مسنجر اگه میخوای توی همین فروم هست

majjjj
شنبه 24 آذر 1386, 03:42 صبح
[quote=Lsass.CRC32;433846]majjj جان .. شما منتظره منی ؟ اصلا حواسم نبود ... شما چه سورسی میخوای ؟ ارسال پیام به یاهو مسنجر اگه میخوای توی همین فروم هست[/quote
من یک چیز کامل میخواهم که بتونه ای دی هارو هم برام ذخیره کنه

مبین رنجبر
شنبه 24 آذر 1386, 10:18 صبح
این سورسو شرمنده ندارم .. فقط سورس ارسال پیام هست که توی همین سایت میتونی پیداش کنی

majjjj
شنبه 24 آذر 1386, 10:24 صبح
این سورسو شرمنده ندارم .. فقط سورس ارسال پیام هست که توی همین سایت میتونی پیداش کنی

سلام
این چیزی که گفتین برای تمام ورژنها میباشد

مبین رنجبر
شنبه 24 آذر 1386, 10:42 صبح
این کد ارسال پیام از طریق یاهو مسنجره ( در ضمن این کد کپی رایتش برای دوستمون __SIAVASH__ هست ) ... اما من نمیدونم که توی همه ورژن ها کار میکنه یا نه

Private Declare Function ShellExecute Lib "shell32.dll" Alias "ShellExecuteA" (ByVal hwnd As Long, ByVal lpOperation As String, ByVal lpFile As String, ByVal lpParameters As String, ByVal lpDirectory As String, ByVal nShowCmd As Long) As Long
Private Sub Command1_Click()
ShellExecute Me.hwnd, "open", "ymsgr:sendIM?" + Text1.Text + "&m=" + Text2.Text, 0&, App.Path, 0&
SendKeys "{enter}"
End Sub

در ضمن در کد بالا به جای Text1.text آی دی شخص که میخواین به او پی ام بدید قرار میگیره و به جای Text2.text متن پیام

majjjj
یک شنبه 25 آذر 1386, 10:30 صبح
متشکر که وقت گذاشتین فکر کنم با

Public Declare Function SendMessage Lib "user32" Alias "SendMessageA" (ByVal hwnd As Long, ByVal wMsg As Long, ByVal wParam As Long, lParam As Any) As Long
هم بشه یک کارایی کرد