PDA

View Full Version : استفاده از صفحه asp.net در front page

ehsan_2000
یک شنبه 18 آذر 1386, 11:22 صبح
سلام
من یه برنامه با asp.net نوشتم حالا میخوام اونو تو front page استفاده کنم . یعنی به صفحه asp لینک بدم . چطوری باید این کار و انجام میدم.
(وقتی لینک میدم این خطا رو میده)

The XML page cannot be displayed
Cannot view XML input using XSL style sheet. Please correct the error and then click the Refresh button, or try again later.

--------------------------------------------------------------------------------

A name was started with an invalid character. Error processing resource 'file:///C:/Documents and Settings/Ehsan Mirzaei/My...

<%@ Page Language="C#" AutoEventWireup="true" CodeFile="Default.aspx.cs" Inherits="_Default" %>
-^

ehsan_2000
یک شنبه 18 آذر 1386, 14:25 عصر
یعنی کسی نبود؟؟؟؟؟؟

Sayehzendeh
یک شنبه 18 آذر 1386, 17:23 عصر
همانطور که میدانید شما وقتی یک صفحه در VS میسازید حالا به هر زبانی که باشد براتون یک CodeFile درست میشود که میتوانید متدهای سمت سرور خود را در این قسمت بنویسید
که مثلا در C# با پسوند cs هست.
شما وقتی دارید تو Front Page این صفحه را باز میکنید Front Page این امکان نداره باید شما
فقط Html,Asp را در Fron Page بیاورید.

rezaei manesh
دوشنبه 19 آذر 1386, 09:59 صبح
علاوه بر فرمایشات دوستمون تغریبا همه کنترل های asp.net که در جعبه ابزار اون هست بجز کنترل های که تو گروه html قرار دارن برای دات نت نوشته شدند و فرانت پیج اونو نداره و..
اما یک سری نرم افزار های دیگی هستند که مشابه فرانت پیج عمل می کنند می تونی از اونا استفاده کنی
که البته من اسمشون رو نمی دونم اگه اسمشونو پیدا کردی بگو تا ما هم بگیریم استفاده کنیم و..

ClaimAlireza
دوشنبه 19 آذر 1386, 10:15 صبح
البته من اسمشون رو نمی دونم اگه اسمشونو پیدا کردی بگو تا ما هم بگیریم استفاده کنیم و..

expression web designer.

محصول سال 2007 شرکت مایکروسافت که تقریبا میشه گفت همون frontPage هست ولی کامپوننت های .NET رو هم ساپورت میکنه.

موفق باشید....

ehsan_2000
دوشنبه 19 آذر 1386, 19:07 عصر
با تشکر از جوابهاتون
ولی مشکل من اینه که وقتی من سایتم و تو IIS هم اجرا میکنم همون خطا رو میده.
یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینه که چطوری وب سایت و به حالت اجرایی در بیاریم مانند front page که وقتی سایت و ذخیره می کنیم بعد موقع باز شدن تو مرورگر باز میشه ولی تو Asp.net برنامه به صورت سورس تو Visual studio باز میشه.
بازم ممنون