PDA

View Full Version : نحوه تنظیم فیش حقوقی

MeMasoole
یک شنبه 18 آذر 1386, 22:22 عصر
با سلام
دوستان عزیز همانگومه که مستحضر هستید در واحد مالی هر شرکت واداره ای واحددریافت وپرداخت فعالیت می کند که کارش پرداخت حقوق پرسنل است . و همچنین پرداخت حقوق با صدور وتحویل فیش حقوقی همراه بوده که گیرنده حقوق از نحوه دریافت و کسورات خود مطلع شودو اگر دوستان اطلاع داشته باشند هر فیش حقوقی دارای چندین ستون مثل حقوق ، کسورات قانونی که شامل مالیات . بیمه و ... و ستون وام ها وغیره می باشد.
حال سوال من این است که چگونه ممکن است که این ستون ها را در کنار هم چید(مثل فیش حقوقی) در حالی که هر بخشی از حقوق،کسورات و وامها در یک جدول مجزا نگهداری شود.
ممنون
دوستتون دارم

HAMRAHSOFT.IR
یک شنبه 18 آذر 1386, 23:00 عصر
دوست خوب اگر جستجو می کردی پیدا مکردی چون من دوجا دلخل سایت دیدم

برنامه حقوق و دست مزد

--------------------------------------------------------------------------------

امروز برنامه کاربردی حقوق و دست مزد را برای شما میگذارم ، این برنامه خیلی ساده و کار راه انداز و تا حدی سعی شده بصورت داینامیک باشه ، به راحتی میتونید اونو تو اداره و یا شرکت استفاده کنید البته ممکنه بعضی از فیلدهای مورد نظر شما را نداشته باشه چون اونو واسه یه شرکت طراحی کردم با همین مشخصات خواسته بودن. اومیدوارم تونسته باشم با این برنامه کمکی به دوستان ارایه داده باشم.
در ضمن جهت استفاده در شرکت خود بایستی ارم شرکت و نام شرکت رو در تنظیمات اختیاری تنظیم نمایید. hmd
فایل های ضمیمه Dastmozd.hmd.rar (489.0 ک

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=53141&page=4

http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=9922&d=1185858094لینک دانلود برنامه

MeMasoole
دوشنبه 19 آذر 1386, 21:16 عصر
دوست عزیز
برنامه شما را من قبلا دیده بودم .برنامه جالبی بود ولی برای سیستم های پیچیده پرداخت کارایی ندارد. لطفا فایل ضمیمه را نگاهی بیندازید . وسوال اینکه چگونه اطلاعات چندین جدول را می توان کنار هم در یک گزارش چید. همانگونه که مشاهده می کنید تعداد سطر های ستون های سه بخش نیز برابر نیستند.
از توجه شما ممنونم

MeMasoole
دوشنبه 19 آذر 1386, 21:25 عصر
دوست عزیز
برنامه شما را من قبلا دیده بودم .برنامه جالبی بود ولی برای سیستم های پیچیده پرداخت کارایی ندارد. لطفا فایل ضمیمه را نگاهی بیندازید . وسوال اینکه چگونه اطلاعات چندین جدول را می توان کنار هم در یک گزارش چید. همانگونه که مشاهده می کنید تعداد سطر های ستون های سه بخش نیز برابر نیستند.
از توجه شما ممنونم

SYNDROME
سه شنبه 20 آذر 1386, 06:23 صبح
دوست عزیز
وسوال اینکه چگونه اطلاعات چندین جدول را می توان کنار هم در یک گزارش چید. همانگونه که مشاهده می کنید تعداد سطر های ستون های سه بخش نیز برابر نیستند.

این اطلاعات از چندین جدول نمی آید و خودش یک جدول است که کلیه فیلدهای فیش حقوقی در آن قرار داد و در صفحه گزارش شما چاپ می شود.
حالا اگر طراحی جوری باشد که این اطلاعات در چندین جدول باشد مثلماً بین اطلاعات رابطه وجود دارد که با Join کردن این چند جدول یک جدول واحد به دست می آید.
حالا اگر نتوانید اطلاعات را در به دو شکل باید به دست بیاورید باید یک جدول Temp درست کنید و اطلاعات را در آن Insert کنید و سپس گزارش خود را به دست آورید.
موفق باشید

MeMasoole
سه شنبه 20 آذر 1386, 13:33 عصر
دوست عزیز
اگر به فایل پیوست توجه کنید تعداد سطر های سه بخش مساوی نیستند. درحالی که اگر بخواهم همه را دریک جدول بریزم می بایست برای هر رکورد در بخش اول یک رکورد معادل در بخش دوم وسوم داشته باشم . و تنظیم فیش حقوق بصورت ستونی ممکن نمی شود

hbahjat
سه شنبه 20 آذر 1386, 20:51 عصر
من تو اینجور موارد از ساب ریپورت استفاده می کنم . شما می تونید برای هر بخش یک ریپورت جداگانه بسازید سپس در یک ریپورت ثانویه به صورت ساب ریپورت ازش استفاده کنید .

SYNDROME
چهارشنبه 21 آذر 1386, 05:01 صبح
دوست عزیز
اگر به فایل پیوست توجه کنید تعداد سطر های سه بخش مساوی نیستند. درحالی که اگر بخواهم همه را دریک جدول بریزم می بایست برای هر رکورد در بخش اول یک رکورد معادل در بخش دوم وسوم داشته باشم . و تنظیم فیش حقوق بصورت ستونی ممکن نمی شود
هر کدام از آیتمها و مقدار روبها دو فیلد است که در یک سطر قرار دارد.
مثلا در یک فیلد "حقوق پایه" و در فیلد دیگر "100000" ذخیره شده است و به تعداد مقادیر فوق شما فیلد دارید و کل یک فیش حقوقی یک رکورد است نه هر خط آن.
موفق باشید

daskar
چهارشنبه 21 آذر 1386, 07:50 صبح
سلام
دوست عزیز
شما در حقوق دست مزد معمولان 3 جدول دارید
1- جدول حقوق و مزایا که در فایل ضمیمه شما همان قسمت اول میباشد.
2- جدول اطلاعات ماهیانه
3- جدول محاسبات که کلیه محاسبات اعم از کسورات و ... را انجام میدهد.
بدیهی است تمامی فیلدهای که در فایل ضمیمه شما وجود دارد میبایست در جدول محاسبات و جود داشته باشد .
تنها کاری که شما میکنید نحوه چیدن آنها در گزارش میباشد
در فایل نمونه حقوق و دست مزد که شما نمونه آن را دیدید جهت بدست آوردن فیش حقوقی به دلخواه خود ، فایل فیش رو در حالت طراحی باز کرده و ایتمها را مانند فیل ضمیمه خود طراحی کن .
موفق باش. hmd