PDA

View Full Version : C# Builder ؟

Sociant7
سه شنبه 20 آذر 1386, 09:59 صبح
ببخشید هرچی سعی کردم تو جستجو سایت مطلبی در این باره پیدا کنم نشد. همش ایراد میگرفت. امیدوارم مدیران سایت اول مشکل بخش جستجو رو حل کنن بعد به کاربران بگن قبل از زدن پست جستجو کنید. باعرض پوزش!

کسی از دوستان میتونه در باره C# Builder و اینکه اصلا چی هست توضیحی بده؟ از مزیت هاشو معایبش؟
خیلی ممنون میشم
موفق باشین

mr_moghimkhani
سه شنبه 20 آذر 1386, 11:00 صبح
تا اونجایی که من میدونم متعلق به گروه بورلنده. هممون خوب میدونیم که اصلیترین محصول بورلند Delphi هست که با syntax پاسکال هست. اما این شرکت در قالب همان شکل محصولات دیگری را هم برای کاربران خود فراهم کرده. از جمله C++ Builder که با Syntax زبان C است و اکنون C# Builder که با Syntax زبان C# طراحی شده. من قبلا مجبور شدم که با CBuilder کار کنم ولی با C#Builder کار نکردم. اگه با شرکت بورلند مشکل نداری میتونی به سایتش یه سری بزنی.
ببخشید بیشتر نمی دونستم.

Sociant7
سه شنبه 20 آذر 1386, 22:42 عصر
خواهش میکنم ، خیلی لطف کردی
از یکی از دوستام که پرسیدم میگفت میتونی با اون برنامه هاتو هم برای ویندوز بنویسی و هم لینوکس!
از کجا میشه گیرش آورد؟ داخل این پک های نرم افزار ی هست؟

mr_moghimkhani
چهارشنبه 21 آذر 1386, 09:33 صبح
ببین مثل دلفی و ویژوال استدیو می مونه. از هرجا که اونارو تهیه میکنی میتونی از همونجا هم اینو تهیه کنی. راجع به برنامه نویسی از تو ویندوز برای لینوکس هم یه مقاله دارم اگه به دردت میخوره بگو که برات بذارم.

hassan razavi
چهارشنبه 21 آذر 1386, 09:44 صبح
جناب مقیم خانی عزیز لطفا مقالتون رو توی یه تاپیک جدید بگذارید تا استفاده کنیم.
خیلی ممنون میشم. پیشاپیش دمت گرم.

mr_moghimkhani
چهارشنبه 21 آذر 1386, 09:56 صبح
جناب مقیم خانی عزیز لطفا مقالتون رو توی یه تاپیک جدید بگذارید تا استفاده کنیم.
خیلی ممنون میشم. پیشاپیش دمت گرم.

چشم، پس باید یکم ویرایشش کنم. به زودی قرار میدم.