PDA

View Full Version : برنامه مسابقات

iiiiiibo
چهارشنبه 21 آذر 1386, 01:22 صبح
سلام دوباره بعد از مدتها (1 هفته:لبخند:)
بچه ها من یه برنامه دارم برای شهرداری منطقه 1 می نویسم که ازم خواستن که بشه یه تیم رو ثبت نام کرد (رشته والیبال) بعد بازیکنی رو که تویه 2 تا تیم باشه رو اعلام کنه تا مثلا اون تیم تنبیه بشه.
تا اینجاشو مشکل نداشتم ولی یه قسمت از برنامه ازم خواسته که توش برنامه بازیها رو بچینم البته من باید جوری ترتیب این برنامه رو بدم که به صورت Option برای کاربر باشه.یعنی چی؟
یعنی اینکه کاربر بیاد اسم تیم ها رو خودش وارد کنه. بعد هر بازی یا آخر هر بازیم نتیجه بازی + مصدومین و محرومین و داور بازی و.... رو ثبت بکنه.
حالا مشکل من تویه همین چیدن برنامه بازیهاست + چیدن تیم ها.
چی جوری باید ردیفشون کنم تویه بانک اطلاعاتی؟

iiiiiibo
چهارشنبه 21 آذر 1386, 14:50 عصر
دوستان آقایون Professional-Ali Habibi-MBt925-Lsass.CRC32 که از دوستایه گل من تویه سایت هستن اگه میشه راهنماییم کنن.

مبین رنجبر
چهارشنبه 21 آذر 1386, 17:40 عصر
حلا چرا به ما گیر دادی که کمکت کنیم ؟ ......... شما میخوای لیست تیم هاتو ردیف کنی توی بانک ؟ یه کم بیشتر توضیح بده

vbhamed
چهارشنبه 21 آذر 1386, 21:59 عصر
سلام
یک ساختار بانک اطلاعاتی با ارتباطات مربوطه براتون گذاشتم
امیدوارم بتونه مشکلتون رو حل کنه
اگر سؤالی راجع بهش داشتید بپرسید

iiiiiibo
چهارشنبه 21 آذر 1386, 22:24 عصر
پس من باید تو جدول بازیکن ها دو تا فیلد اضافه کنم:1- وضعیت مصدومیت / True - False2- وضعیت محرومیت / True - False

iiiiiibo
چهارشنبه 21 آذر 1386, 22:25 عصر
اگه لطف کنی فقط بانک اطلاعاتیش رو بهم بدی بهتر من متوجه میشم.
چون پاک قاتی پاتی کردم همه چیز رو.

vbhamed
پنج شنبه 22 آذر 1386, 10:52 صبح
سلام

من ساختار رو تو یک برنامه گرافیکی کشیدم و بانک رو ندارم

فیلد مصدومین و مجروحین یک کلید خارجی هست یعنی از نوع long که شماره Id اصلی بازیکن در جدول بازیکنان، در اون ذخیره میشه

شما با ارتباطات جداول (Relationship) و کلیدهای اصلی و فرعی تو بانک اطلاعاتی کار کردین ؟

senator_aka
پنج شنبه 22 آذر 1386, 11:01 صبح
فکر نمی کنم کار خیلی سختی باشه ؟

اینجا همه چیز معلوم هست و هیچ چیز پیچیده ای وجود نداره فقط شما باید با استفاده از یه الگوریتم نتیجه تیم ها روو که بصورت دستی وارد و چیده شدن را با اطلاعات فبلی مثل محرومیت ها چک کنی

Mbt925
پنج شنبه 22 آذر 1386, 14:42 عصر
در اسرع وقت یه نمونه ساده براتون می نویسم.

iiiiiibo
پنج شنبه 22 آذر 1386, 18:52 عصر
واقعا دستتون درد نکنه شرمندم شما خودتونم مطمئناً یه زمانی این حال و هوا و دلشوره ی منو داشتین و می دونم میفهمین که چی داره به من میگزره ولی بازم بابت همه چی ممنونم.

اوبالیت به بو
پنج شنبه 22 آذر 1386, 21:12 عصر
راستی به نظر شما چه قیمتی براش در نظر بگیرم؟
امکان جستجو+چاپ+مشاهده تمای تیم ها+ثبت نام تیم ها+راهنما+Instal +دارای نام کاربری و رمز عبور+ماشین حساب و منو و....
قیمت؟؟

Mbt925
شنبه 24 آذر 1386, 11:41 صبح
هنوز برنامه رو ننوشته براش قیمت هم درنظر می گیرین.
شانس آوردین ، چند وقت پیش گفتم یه سری به ویبی بزنم ، آخه دلم واسه کار با دیتابیس تنگ شده بود.

این برنامه چیز خاصی نداشت ، فقط شاید یکی دوتا از SQL هاش یکم آسون نیست.

اینم از برنامه :

ali_habibi1384
شنبه 24 آذر 1386, 23:58 عصر
ممنون. برنامه شما خیلی خوب بود .خدایی سنگ تموم گذاشتید
اما محض رضای خدا یکم از برنامه رو هم می ذاشتی خودش بنویسه!!!

اوبالیت به بو
یک شنبه 25 آذر 1386, 13:50 عصر
نه نه نه ! اشتباه نکنید. من 80% برنامه رو نوشتم فقط قسمت برنامه بازیها رو مشکل داشتم. که دوستمون لطف کرد گفت

Runtime_Error_999
پنج شنبه 29 آذر 1386, 10:23 صبح
نه نه نه ! اشتباه نکنید. من 80% برنامه رو نوشتم فقط قسمت برنامه بازیها رو مشکل داشتم. که دوستمون لطف کرد گفت
منظورت.ن از 80% کودومه؟ اصل برنامه رو که آقای Mbt زحمت کشیدن.