PDA

View Full Version : مشکل iis

nooshin_k
چهارشنبه 21 آذر 1386, 12:23 عصر
سلام من یک برنامه تحت وب با asp.net2005 نوشتم و این برنامه در کل شرکت باید اجرا شود البته الان هم داره اجرا میشه یعنی حدود 1700 نفر پرسنل باید گاهی شاید هم زمان وارد این برنامه شوند این را هم بگم که آنها از طریق آدرس کامپیوتر من میتوانند به این برنامه دسترسی داشته باشند یعنی آدرس کامپیو تر من به عنوان آدرس برنامه در اینترانت شرکت هست .مشکل من این است که تا وقتی عده کمی از برنامه استفاده میکنند مشکل پیش نمی یاد اما همین که تعداد زیاد بشه برنامه از کار میفته و صفحاتش بالا نمی یاد کسی منو راهنمایی میکنه که چطور این مشکل را حل کنم و وقتی این مشکل پیش میاد iisکامپیوترم هم خراب میشه آیا iis محدودیت دسترسی داره؟

حامد مصافی
چهارشنبه 21 آذر 1386, 12:52 عصر
خیر!
مشکل از IIS نیست.
در اینترنت سرور هایی مبتنی بر ویندوز سرور 2003 وجود دارند که با بازدید های 10000 در دقیقه هم از کار نمی افتند.
سایر تجهیزات شما باید پاسخگوی نیاز شما باشد. برای مثال سخت افزار کامپیوتر سرویس دهنده.

nooshin_k
چهارشنبه 21 آذر 1386, 13:03 عصر
پس به نظر شما مشکل از کجا است وقتی تعداد زیاد شد برنامه از کار میفته iis کامپیوتر من هم خراب میشه و این را بگم کامپیوتر من که serverنیست

حامد مصافی
چهارشنبه 21 آذر 1386, 13:14 عصر
یعنی کامپیوتر شما (که احتمالاً یک کامپیوتر معمولیه) باید در حالی که شما کارهاتون رو با اون انجام میدین باید به سایر مراجعین هم سرویس بده ؟
مشخصات سخت افزاریه کامپیوترتون چیه ؟

nooshin_k
چهارشنبه 21 آذر 1386, 13:28 عصر
بله همینطور هست کامپیوتر من باید سرویس بده پنتیوم 4 هست

رضا عربلو
چهارشنبه 21 آذر 1386, 18:39 عصر
بله این مشکل برای سرور پنتیوم 4 ما با 2 گیگ رم و اسکیو ال 2005 اتفاق افتاده فقط کافیه که هجم پردازش یک صفحه زیاد باشه و چهار پنج نفر همزمان بخواند اون صفحه را ببیند.

nooshin_k
یک شنبه 25 آذر 1386, 08:02 صبح
به نظر شما راه حل این مشگل چی هست من چه کار باید کنم که مشکلم حل بشه

maxpayn2
یک شنبه 25 آذر 1386, 08:50 صبح
خب همونطور که دوستان گفتن باید سرور رو از نظر سخت افزاری تقویت کنید