PDA

View Full Version : آیا بجز اینستال شیلد راه دیگه ای برای ساختن ستاپ است

Microsoft.net
پنج شنبه 28 خرداد 1383, 15:34 عصر
آیا مثل وی بی 6 که از داخل خودش میشد برنامه نصب درست کرد در دات نت هم میشه ؟ اگه میشه از کدوم منو و چطوری ؟ ممنونم

علیرضا مداح
پنج شنبه 28 خرداد 1383, 16:13 عصر
سلام .
در وی بی دات نت هم همچین امکانی وجود داره . ابتدا پروزه ای رو که میخواین ستاپشو بسازین رو باز کنید . بعد از منوی فایل گزینه Add Project و سپس New Project را انخاب کنید . در پنجره ظاهر شده در قسمت Project Types گزینه Setup and deployment projects را انتخاب کنید و سپس در قسمت Templates در سمت راست الگوهای های مختلفی برای ساخت ستاپ مشاهده می کنید که راحت ترین اونا استفاده از الگوی Setup Wizard می باشد . :)

123
دوشنبه 31 مرداد 1384, 14:36 عصر
آیا خودت امتحان کردی؟

mehrdotnet
دوشنبه 31 مرداد 1384, 17:14 عصر
من امتحان کردم. روش خوبیه و خیلی خوب جواب می ده. مخصوصاً اگه کار ضربتی باشه و عجله داشته باشی خیلی سریع کارت رو راه می اندازه. تقریباً هم دست آدم رو باز می گذاره.

kablayi
سه شنبه 01 شهریور 1384, 10:30 صبح
یه اشکال هم داره اونم اینه که نمیشه چارچوب دات نت رو در کنار اون قرار داد تا همراه برنامه روی سیستم مقصد نصب بشه ****************** من اینستال شیلد رو پیشنهاد میکنم.***************

Ehsan Zand
چهارشنبه 02 شهریور 1384, 04:10 صبح
با سلام
اساتید در مورد این setup ساختن با خود vb.net یه راهنمایی بکنید. در ضمن بنده هر چی که
سرچ کردم همه فقط می گفتن میشه و نگفته بودن چه طوری. مثل اینکه فقط ما بلد نیستیم.
می خواستم بدونم که :
1-چه وقت از wizard باید استفاده کنیم چه وقت از موارد دیگه ساخت setup ؟
2-در wizard توی قسمت choose a project type مواردی که هست هر کدوم برای چه کاریه
و باید کدوم رو انتخاب کنیم؟
3- در قسمت choose project output to include کدومارو باید انتخاب کنیم و هر کدوم یعنی چی؟
4- در قسمت choose files to include چیارو باید اضافه کرد و مثلا اگر بخواهیم یه برنامه دیگه رو هم با این برنامه setup بکنه چکار باید بکنیم ؟ (برنامه ای که خودش setup داره)
5- اگر در برنامه از بانک SQLSERVER2000 و کریستال ریپورت استفاده کرده باشیم باید چه بکنیم؟ ( برای نصب روی سیستمی که هیچی نداره)
6- در ضمن من یه Setup ساختم و بعد از نصب نه توی start>programs و نه توی desktop هیچ آیکنی نگذاشته بود. برای این قضیه چه باید کرد؟

با تشکر از توجهتون.

parandeh1383
چهارشنبه 16 شهریور 1384, 10:14 صبح
سلام

من هم سوالاتی مثل دوستمون دارم. لطفا کسانی که تجربه در این زمینه دارند راهنمایی کنند.

با تشکر.

rezaei manesh
پنج شنبه 23 آذر 1385, 10:14 صبح
سلام
من هم همین سوالات رو دارم
در ضمن می خوام بدونم بهترین نصابی که همه امکاناتی رو که چه الان می خوایم و چه امکان داره بعدها به اون نیاز پیدا کنیم رو کدوم نرم افزار داره
من قبلا با InstallShield DevStudio 9 ستاپ درست می کردم که همیشه هم با اون مشکل داشتم مخصوصا وقتی که ویندوز عوض می کردم
اما حالا می خوام بدونم با اومدن net2005 چکار باید بکنم مثلا برای فریم ورک2 یا کریستال و..
من قبلا فریم ورک1 و ماژول های کریستال رو از اونجا انتخاب می کردم و موقع نصب می تونستیم اونهارو نصب کنیم یا نه اما حالا تو اون گزینه ها موارد مربوط به 2005 نیست
در کل یک روش و یک منبع به ما معرفی کنید که یک با روش وقت بزاریم و مشکل ما دیگه تا حد زیادی حل بشه