PDA

View Full Version : امنیت در سایت

merychobi
پنج شنبه 22 آذر 1386, 12:02 عصر
می خواهم یک کتابخانه الکترونیکی طراحی کنم میخواهم سایت به این صورت باشه که هیچ یک از محتویات را نتوان نه download ونه print ونه هیچ کار دیگر یعنی برای دیدن محتویات حتما باید به سایت متصل شد .به نظر شما چه طور امنیت را بر قرار کنم .یه چیزی می خواهم مثل سایت www.lynda.com (http://www.lynda.com)

merychobi
دوشنبه 26 آذر 1386, 16:54 عصر
کسی جواب نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا به این کار احتیاج دارم لطفا یک سایت معرفی کنید .

scorpion_man
سه شنبه 27 آذر 1386, 02:55 صبح
سلام به دوست عزیز
والا میشه امکان download رو بست البته من این کارو تو چند سایت انجام دادم ولی بستن امکان پرینت یه امر نا ممکن هست چون طرف میره از پرینت explorer که توانایی کنترل اونرو نداریم میره print میگیره ولی امکان بستن download وجود دره

miladr
سه شنبه 27 آذر 1386, 03:15 صبح
میشه یکم توضیح بدی چطوری میبندی دانلود رو

merychobi
سه شنبه 27 آذر 1386, 09:43 صبح
اگر ممکن است در مورد نحوه بستن downloadتوضیح بدهید. ایا ممکن است save as را هم بست؟ یا خاصیت popup صفحه رو غیر فعال کرد؟؟؟

shahab_ksh
سه شنبه 27 آذر 1386, 11:42 صبح
اگر ممکن است در مورد نحوه بستن downloadتوضیح بدهید

میتونید فایلها تون رو در یک دایرکتوری امن و غیر قابل دسترس بزارید و از طریق FileStream قابلیت دانلود رو ایجاد کنید اینطوری هر وقت دلتون خواست میتونید دانلود رو ببندید یا باز بزارید

merychobi
سه شنبه 27 آذر 1386, 14:57 عصر
میتونید فایلها تون رو در یک دایرکتوری امن و غیر قابل دسترس بزارید و از طریق FileStream قابلیت دانلود رو ایجاد کنید اینطوری هر وقت دلتون خواست میتونید دانلود رو ببندید یا باز بزارید

اگه ممکنه یکم بیشتر در مورد filestream توضیح بدید
فکر می کنم میتونم قابلیت popup ,وانتخاب رو از طریق کد های java بست ,ولی من می خواهم فایل رو باز کند ولی قابلیت download نداشته باشد .یعنی مثلا یک فایل flash راباز کند ولی نتواند آن را download کند.

shahab_ksh
سه شنبه 27 آذر 1386, 16:06 عصر
اگه ممکنه یکم بیشتر در مورد filestream توضیح بدید

بسرچید تو سایت مطلب پیدا میکنید

یعنی مثلا یک فایل flash راباز کند ولی نتواند آن را download کند

بحث فایلهای فلش فرق داره به هر حال وارد کامپیوتر کلاینت میشه اگه تو صفحه فراخوانی کرده باشید

merychobi
سه شنبه 27 آذر 1386, 16:31 عصر
بحث فایلهای فلش فرق داره به هر حال وارد کامپیوتر کلاینت میشه اگه تو صفحه فراخوانی کرده باشید
منظورتون از این جمله چیه ؟؟؟؟؟؟:متفکر:
دوست عزیز میخواهم سایت طوری باشه که نتوان فایل flash را download کرد تنها بتوان ان را دید یه راهنمایی کنید.

shahab_ksh
سه شنبه 27 آذر 1386, 16:52 عصر
فایل فلش رو میشه با هر دانلود منیجری دانلود کد بعضی از سایتها مثل یوتوب هم از روشهایی استفاده کردن که نشه اون رو دانلود کرد اما باز هم میشه دانلودشون کرد من که روشی ندیدم تا دیگر دوستان چی نظر بدن

merychobi
چهارشنبه 28 آذر 1386, 08:45 صبح
دوستان نظری ندارند.

merychobi
پنج شنبه 29 آذر 1386, 15:12 عصر
پس چه طوری سایت lynda این کار رو کرده خواهش می کنم راهنمایی کنید.

scorpion_man
پنج شنبه 29 آذر 1386, 22:52 عصر
پس چه طوری سایت lynda این کار رو کرده خواهش می کنم راهنمایی کنید.
با سلام خدمت دوستان
من این سایت رو که شما گفتید ندیدم ولی میشه به سیستمهای مختلف کانکت شد
مثلا من به سیستم yahoo تونستم کانکت بشم ولی به سیستمهای دیگه نه یعنی اصلا سعی نکردم

scorpion_man
پنج شنبه 29 آذر 1386, 23:04 عصر
تمامی این سیستمها یک dll خاصی دارن که پروتوکل ارتباط رو مشخص میکنن این پروتوکل ها برای سیستمهای مختلف چت با هم متفاوت هستند و توسط شرکتهای ارائه دهنده منتشر میشند که شما برای کار با این سیستمها اول باید این پروتک ها رو یک به یک بازکرده ونقشه بیتیش رو تحلیل کنید
این پروتوکل ها شامل header ها و اطلاعات خاصی هستند که معمولا شامل نام user و ip فرستنده و ip گیرنده و وضعیتهای مختلف کاربر و پیام کاربر و مشخصات مختلف دیگه ای هستند شما زمانی که این پروتکل ها رو شکافتین و قسمتهای مختلفشو فهمیدین کافی به یکی از سرورهای مسنجر شرکتی که میخواهین اون پیام رو بفرستید وصل بشید و با فرمت مورد نیاز اون سرور اطلاعاتتونو فرمت بندی کنید و با پروتکل همون مسنجر اطلاعات رو ارسال بکنید
البته باید بگم این راهو من رو سرور yahoo تست کردم و جواب گرفتم تمامی سیستمها هم به این ترتیب عمل میکنن و باید وقت بزارید البته قبل وقت گذاشتن لطفا کارتونو ارزش گذاری بکنید و ببینید کاری که میکنید ارزش وقت گذاشتن رو داره یا نه
موفق و پیروز باشید

merychobi
شنبه 01 دی 1386, 15:36 عصر
تمامی این سیستمها یک dll خاصی دارن که پروتوکل ارتباط رو مشخص میکنن این پروتوکل ها برای سیستمهای مختلف چت با هم متفاوت هستند و توسط شرکتهای ارائه دهنده منتشر میشند که شما برای کار با این سیستمها اول باید این پروتک ها رو یک به یک بازکرده ونقشه بیتیش رو تحلیل کنید
این پروتوکل ها شامل header ها و اطلاعات خاصی هستند که معمولا شامل نام user و ip فرستنده و ip گیرنده و وضعیتهای مختلف کاربر و پیام کاربر و مشخصات مختلف دیگه ای هستند شما زمانی که این پروتکل ها رو شکافتین و قسمتهای مختلفشو فهمیدین کافی به یکی از سرورهای مسنجر شرکتی که میخواهین اون پیام رو بفرستید وصل بشید و با فرمت مورد نیاز اون سرور اطلاعاتتونو فرمت بندی کنید و با پروتکل همون مسنجر اطلاعات رو ارسال بکنید
البته باید بگم این راهو من رو سرور yahoo تست کردم و جواب گرفتم تمامی سیستمها هم به این ترتیب عمل میکنن و باید وقت بزارید البته قبل وقت گذاشتن لطفا کارتونو ارزش گذاری بکنید و ببینید کاری که میکنید ارزش وقت گذاشتن رو داره یا نه
موفق و پیروز باشید
من دارم یک سایت طراحی میکنم واین سایت حتما باید این قابلیت را داشته باشد
اگه ممکنه در باره توضیحی که دادید یک منبع معرفی کنید تا من بیشتر متوجه بشم

azmoodeh
شنبه 01 دی 1386, 17:33 عصر
سلام ، ظاهرا شما می خواید کتابهاتون حالت مالتی مدیا داشته باشند.بهتره روی تکنولوژی SilverLight هم تاملی داشته باشید.

موفق باشید

merychobi
یک شنبه 02 دی 1386, 09:36 صبح
بله شما درست متوجه شدید ولی من در تولید محتوا مشکلی ندارم مشکل من در نمایش وعدم download است .حالا نمیدونم این تکنولوژی که شما گفتید در کدوم موارد به درد می خوره

azmoodeh
یک شنبه 02 دی 1386, 11:09 صبح
منظور من هم همین بود. من تا الان ترفندی برای ذخیره فایلهایی که در SilverLight هستند ندیدم. البته مدت زیادی هم نیست که سیلورلایت استفاده میشه و تا حدودی ناشناخته هست
برای نمونه این صفحه رو ببینید
http://asp.net/learn/videos/video-234.aspx

موفق باشید

merychobi
چهارشنبه 12 دی 1386, 11:28 صبح
منظور من هم همین بود. من تا الان ترفندی برای ذخیره فایلهایی که در SilverLight هستند ندیدم. البته مدت زیادی هم نیست که سیلورلایت استفاده میشه و تا حدودی ناشناخته هست
برای نمونه این صفحه رو ببینید
http://asp.net/learn/videos/video-234.aspx

موفق باشید
یعنی منظور شما اینکه فایلهایی که با silver ساخته میشوند قابل download نمیباشند.

Behrouz_Rad
چهارشنبه 12 دی 1386, 13:23 عصر
اون ویدیوها هم Stream هستند و اگر مسیرشون رو روی سرور بتونی پیدا کنی و اگر اجازه ی دسترسی به اون مسیر رو داشته باشی به راحتی می تونی دانلودشون کنی.
Silverlight در اینجا فقط نقش یک واسطه برای پخش رو بازی می کنه... مثل هر Player دیگه ای...

موفق باشید.

merychobi
چهارشنبه 12 دی 1386, 14:58 عصر
پس به نظر شما از چه روشی استفاده کنم که بتوانم اطلاعات را نمایش دهم ولی این اطلاعات قابل download نباشند.

Behrouz_Rad
چهارشنبه 12 دی 1386, 17:28 عصر
پخش کننده ی Flash زیاد هست. برخی از اونها قابلیت نمایش و لود فایل ها به صورت Stream رو دارن. در این حالت مسیر اصلی فایل مخفی میشه و فقط Player از مکان اونها آگاه هست. مجوز دسترسی به پوشه رو نیز از Anonymous حذف کن.

موفق باشید.

merychobi
پنج شنبه 13 دی 1386, 08:44 صبح
میشه یکی از این player ها رو معرفی کنید.

Behrouz_Rad
پنج شنبه 13 دی 1386, 09:24 صبح
رایگان سراغ ندارم.
http://www.wimpyplayer.com/index.html

merychobi
پنج شنبه 13 دی 1386, 10:00 صبح
این سایتی که معرفی کردید که نسخه demoرا ارائه میده !!!!!!! به نظر شما نسخه رایگان آن به درد کار من میخوره

Neo Persian
پنج شنبه 13 دی 1386, 10:28 صبح
این سایتی که معرفی کردید که نسخه demoرا ارائه میده !!!!!!! به نظر شما نسخه رایگان آن به درد کار من میخوره
آقای راد گفتن که رایگان سراغ ندارن!

و البته به نظر من انقدر روی این موضوع حساس نباشید منظورم در مورد دانلود فلش هست

تقریبا غیر ممکن هست که شما یک فلش در سایت خود داشته باشید و امکان دانلود اون رو ببندید با یک سری از برنامه ها میشه مسیر اون فایلی که به صورت stream فرستاده میشه رو پیدا کرد و در نتیجه دانلود کرد.

البته یک استثنا وجود داره و اون حالتی است که شما اطلاعاتی مثل عکس و متن رو درون فایل فلش load میکنید. در این حالت اگه فایل فلش رو کسی دانلود کنه اطلاعات شما در داخلش نیست و فقط یک فایل خام فلش که جز قالب کلی چیزی نداره دست طرف میافته!

merychobi
پنج شنبه 13 دی 1386, 10:38 صبح
حساسیت من به این دلیل است که محتوای فایل های فلش آموزش دروس میباشد که در تهیه آن زحمت وهزینه زیادی صرف شده به همین دلیل منطقی نیست که این فایل ها به صورت رایگان در دسترس همه قرار بگیرد .در آن صورت دیگر کسی در سایت ثبت نام نمیکند وهزینه ای نیز پرداخت نمیکند واین مساوی است با !!!!!!!!!!!!!!!! وهمچنین این فایل ها تنها فلش نیستند بلکه فرمتهای دیگه مولتی مدیا را نیز در بر میگیرد.

Neo Persian
پنج شنبه 13 دی 1386, 12:38 عصر
اگه دروسی که ارائه میدین به صورت داینامیک از DB خوانده شده و بصورت عکس و متن در فلش Load میشه نباید نگران اطلاعات باشین!!! ولی اگه فایل فلش شما به صورتی است که تمام اطلاعات به صورت Embed درون اون هست باید بگم خیلی دشواره که از دانلود شدنش جلوگیری کنید! حداقل اطلاعات من اینو میگه.

در مورد فرمتهای دیگه میشه بگین دیگه چیا هست؟؟

miladr
پنج شنبه 13 دی 1386, 12:43 عصر
webamooz (http://www.webamooz.ir/)

این سایت اموزش های تصویری داره که فیلم ها بعد دانلود واسه مدت خاصی یا تعداد دفعات خاصی قابل دیدن هست.سرعت لود هم بی نظیر هست.

merychobi
شنبه 15 دی 1386, 08:40 صبح
منظورم فرمتهایی مثل pdf,word,dat

miladr
شنبه 15 دی 1386, 16:15 عصر
شما هر کار هم که بکنین خونه آخرش اینه که طرف میاد با snagit از کل صفحه شما عکس میگیره.

merychobi
شنبه 22 دی 1386, 10:53 صبح
عکس تنها که کافی نیست !!!!!!!!! چون محتویات صدا هم دارد .