PDA

View Full Version : عدم دسترسی کاربر به رجیستری

مهدی رحیم زاده
جمعه 23 آذر 1386, 09:24 صبح
این مسئله خیلی وقته ذهن منو مشغول کرده که چکار کنم تا کاربر نتونه تحت هیچ شرایطی تغییراتی رو که من روی رجیستری اعمال کردم ، تغییر بده .
هر کاری که کردم نتونستم . مثلا Safe mode یکی از راهاشه و یا اینکه کاربر Boot بالا بیاد و بعد یک فایل رجیستری رو با تغییرات خودش روی رجیستری سیستم کپی کنه!
شما چه راهی پیشنها می کنید !!!
مطمئنا خیلی ها با این مسئله مشکل دارن . پس ممنون میشم اگر کسی لطف کنه و راه حلی که به ذهنش میرسه رو پیشنهاد کنه .

مهدی رحیم زاده
جمعه 23 آذر 1386, 20:26 عصر
کسی راهی به نظرش نمی رسه ؟؟؟

مهدی رحیم زاده
شنبه 24 آذر 1386, 20:58 عصر
کسی تا حالا این مشکل رو نداشته ؟؟؟

beh_develop
شنبه 24 آذر 1386, 23:31 عصر
من تاحالا با این مشکل برنخوردم ولی شاید بشه که یه Windows Service نوشت که Registry رو کنترل کنه

مهدی رحیم زاده
یک شنبه 25 آذر 1386, 04:41 صبح
میشه بیشتر توضیح بدین .

linux
دوشنبه 26 آذر 1386, 00:41 صبح
این مسئله خیلی وقته ذهن منو مشغول کرده که چکار کنم تا کاربر نتونه تحت هیچ شرایطی تغییراتی رو که من روی رجیستری اعمال کردم ، تغییر بده .
هر کاری که کردم نتونستم . مثلا Safe mode یکی از راهاشه و یا اینکه کاربر Boot بالا بیاد و بعد یک فایل رجیستری رو با تغییرات خودش روی رجیستری سیستم کپی کنه!
شما چه راهی پیشنها می کنید !!!
مطمئنا خیلی ها با این مسئله مشکل دارن . پس ممنون میشم اگر کسی لطف کنه و راه حلی که به ذهنش میرسه رو پیشنهاد کنه .

تنها راهش تغییر در policy ها هست.

مهدی رحیم زاده
دوشنبه 26 آذر 1386, 05:33 صبح
تنها راهش تغییر در policy ها هست.

یعنی شما می گید با تغییر policy میشه جلو دسترسی کاربر به رجیستری رو گرفت ؟؟؟؟
اگر اینجوریه باید کدوم قسمت رو تغییر داد و دوم اینکه چطوری باید به وسیله کد نویسی این کار «تغییر Group policy» رو انجام داد ؟
ممنون