PDA

View Full Version : مشکل در اجرای برنامه ها در vb

saeidi_csc
جمعه 23 آذر 1386, 14:18 عصر
با سلام

چرا برنامه vb در یک کامپیوتر جواب می ده ولی در یک کامپیوتر ارور می ده میگه نمی تونه فایل

.....را پیدا کنه و اجرا نمی شه آیا باید مسیری عوض کرد :خجالت::کف::تشویق:

اوبالیت به بو
جمعه 23 آذر 1386, 16:48 عصر
اگه از مسیر ایراد بگیره بهترین کار اینه که از App.Path استفاده کنی.
البته اگه میشه بیشتر توضیح بدین.

مبین رنجبر
جمعه 23 آذر 1386, 16:52 عصر
برنامه های vb نیاز به یک سری RunTime هایی دارن که اگر نصب و رجیستر نباشن برنامه ها به وبی کار نمیکنند ... شما باید برای برنامه ات Setup بسازه تا موقع نصب تمام چیزایی که برنامه ویبی برای اجرا شدن در سیستم دیگری نیاز داره رو نصب و رجیستر کنه ...فکر کنم توی این سایت اینقدر این سوال شما رو پرسیدند دیگه همه از این موضوع بدشون میاد .. خواهشا یه سرچ توی سایت بزنید بعد تاپیک بدید

ali_habibi1384
شنبه 24 آذر 1386, 00:03 صبح
شما برای حل مشکلتون همینطور که آقای LSASS اشاره کردن OCX و DLL های برنامه رو به برنامه الصاق کنید یا بهتره بگم رجیستر کنید . شما می تونین از نرم افزارهای ست آپ ساز فراوانی استفاده کنین اما من برنامه ست آپ ساز خود وی بی رو پیشنهاد می کنم (Pakage & Diployment Wizard) که می تونین از منوی استارت پیداش کنین.
موفق باشید.

مبین رنجبر
شنبه 24 آذر 1386, 09:26 صبح
ولی من حرف جناب ali_habibi1384 رو قبول ندارم .. برنامه ستاپ سازی که خود وی بی داره یه سری مشکلاتی داره .... اول اینکه امکاناتش فوق العاده کمه .. دوم اینکه از گرافیک بسیار کمی برخورداره ... سوم اینکه حجم کلی ستاپ رو خیلی خیلی بالا میبره ...پیشنهاد من استفاده از برنامه های ستاپ ساز قوی تر هست .. مثل : Wise Installer ، Smart Install Maker ،InstallShield و ...

majjjj
شنبه 24 آذر 1386, 09:34 صبح
ولی من حرف جناب ali_habibi1384 رو قبول ندارم .. برنامه ستاپ سازی که خود وی بی داره یه سری مشکلاتی داره .... اول اینکه امکاناتش فوق العاده کمه .. دوم اینکه از گرافیک بسیار کمی برخورداره ... سوم اینکه حجم کلی ستاپ رو خیلی خیلی بالا میبره ...پیشنهاد من استفاده از برنامه های ستاپ ساز قوی تر هست .. مثل : Wise Installer ، Smart Install Maker ،InstallShield و ...

حق با شما است امکانات ستاپ بیسیک کمه ولی برای شروع خوبه