PDA

View Full Version : سطوح دسترسی

bluesea
یک شنبه 25 آذر 1386, 08:17 صبح
با سلام و خسته نباشید
من برای برنامه کتابخانه که دوستان لطف کردن گذاشتند برای کاربرuser و pass تعریف کردم.مشکل من اینه که می خوام برای کاربرها سطح دسترسی تعریف کنم به اینصورت که amin به همه گزینه ها و بقیه کاربرها فقط به گزینه مشخصات کتاب دسترسی داشته باشند ممنون میشم کمکم کنید.با اجازه دوستان برنامه رو پیوست کردم.من فکر می کنم باید از visible کردن گزینه ها استفاده کنم اما نمی دونم چه جوری ؟

mostafa-sohrablou
یک شنبه 25 آذر 1386, 08:41 صبح
سلام
برای اینکار شما یک جدول با فیلدهای که گذینه های داخل برنامه است ایجاد می کنید که به صورت چک باکس باشد بعد در رویداد ورود فرم با چک کردن فیلدهای کاربر که اجازه ورود دارد یا نه، امکان بازکردن فرم را می دهید. و یا اینکه فرم را می بندید.

bluesea
یک شنبه 25 آذر 1386, 09:30 صبح
سلام
برای اینکار شما یک جدول با فیلدهای که گذینه های داخل برنامه است ایجاد می کنید که به صورت چک باکس باشد بعد در رویداد ورود فرم با چک کردن فیلدهای کاربر که اجازه ورود دارد یا نه، امکان بازکردن فرم را می دهید. و یا اینکه فرم را می بندید.
سلام
راستش من vb خوب بلد نیستم و منظورتون رو هم متوجه نشدم .ممنون میشم اگه ممکنه روی برنامه برام تغییرات رو بدید.
با تشکر از پاسخ شما

mostafa-sohrablou
یک شنبه 25 آذر 1386, 10:16 صبح
سلام
با کاربر و رمز 1 وارد سیستم بشی در فرم اولیه در پائین برنامه نام کاربر جاری را نمایش می دهد و در گذینه مشخصات کتاب برنامه و بعد گذینه ثبت ، برای کاربر غیر فعال می باشد ولی برای مدیر با رمز 1 فعال می باشد.

mostafa-sohrablou
دوشنبه 26 آذر 1386, 14:32 عصر
سلام
این هم فایل بدونه ایراد.