PDA

View Full Version : 2 تا اشکال بعد از آپلود

maxpayn2
یک شنبه 25 آذر 1386, 18:26 عصر
سلام
پروژه ای که نوشتم روی کامپیوتر خودم کاملا درست کار میکنه ولی وقتی آپلود میکنم 2 تا مشکل داره :

1 - از یکی از صفحات این خطا رو میگیره :

Server Error in '/intranet2' Application.
--------------------------------------------------------------------------------
The conversion of a char data type to a datetime data type resulted in an out-of-range datetime value.

2 - تمام صفحات با div طراحی شدن که بعد از آپلود چیدمان div ها به هم میریزه

miladr
یک شنبه 25 آذر 1386, 22:55 عصر
اولی واسه اینه که میخاد نوع کارکتری رو به تاریخ تبدیل کنه اما موفق نمیشه.
دومی مشکلی که منم شدید دارم فکر کنم واسه اینکه relative از div استفاده میکنیم.

maxpayn2
دوشنبه 26 آذر 1386, 08:50 صبح
ممنون ، میدونم اولی مربوط به تبدیل نوع کاراکتری به تاریخه ولی چرا روی دستگاه خودم این خطا رو نمیده ، در مورد دومی میشه بیشتر توضیح بدین ؟

miladr
دوشنبه 26 آذر 1386, 09:46 صبح
در مورد اولی چک کن ببین دیتابیس رو که رو سرور ساختی اشتباه نشده باشه نوع ستون ها.
در مورد دومی من خودم هنوز مشکل دارم.

maxpayn2
دوشنبه 26 آذر 1386, 09:50 صبح
دیتا بیس رو از رو دستگاه خودم backup گرفتم روی سرور restore کردم

maxpayn2
دوشنبه 26 آذر 1386, 12:11 عصر
فکر کردم اشکال از Framework باشه ، آپدیتش کردم بازم نشد ، Regional سرور رو هم عوض کردم نشد ، من تو این صفحه از FarsiLibrary.dll استفاده میکنم که تو دستگاه خودم هیچ مشکلی نداره ، بهش مشکوکم ، ممکن از این باشه ؟

maxpayn2
دوشنبه 26 آذر 1386, 14:06 عصر
سایت رو روی یه سرور دیگه آپلود کردم ، مشکل تاریخ حل شد ، مشکل روی سرور اول چی بوده ؟

miladr
دوشنبه 26 آذر 1386, 15:37 عصر
مهم اینکه مشکلت حل شد

maxpayn2
سه شنبه 27 آذر 1386, 09:22 صبح
مشکل حل نشد ، چون باید ( باید ) روی همون سرور اولی باشه که مشکل داره

maxpayn2
چهارشنبه 28 آذر 1386, 09:06 صبح
مشکل چیدمان حل شد ، width اون div ای که می افتاد پایین رو کم کردم درست شد ، ولی چرا تو دستگاه خودم درست نشون میداد ولی بقیه جا ها نه ، بهتره بگم تو IE 7 درست نشون میداد ولی تو IE 6 نه ، مگه پیکسل تو Browser ها یا مانیتور ها فرق میکنه ؟

مشکل اول هنوز حل نشده