PDA

View Full Version : کد طرف سرور قابل روئیت نباشد.

a_true_2004
دوشنبه 26 آذر 1386, 06:25 صبح
سلام به اساتید عظام
برنامه های ویندوز فرم تبدیل به exe میشن و یا قسمتهایی از اونها تبدیل به dll میشن که باعث میشه هر کاربر عادی به راحتی نتونه کدهای برنامه رو مشاهده کنه.
حالا آیا در وب هم راهی هست که بشه کدهای طرف سرور به dll (یا چیزی شبیه اون) تبدیل کرد.
خب به این وسیله ما کد رو پیش خودمون داریم و به مشتری فقط dll رو میدیم که نتونه اونها رو ببینه ویا دستکاری کنه.
منتظر نظرات اساتید هستم.:متفکر:

merlin_vista
دوشنبه 26 آذر 1386, 08:43 صبح
دوست عزیز برای اینکار باید وبسایت خود را Publish کنید !!
برای اطلاعات بیشتر در همین سایت جستجو کنید !؟!

maxpayn2
دوشنبه 26 آذر 1386, 09:55 صبح
درسته با publish ( کلیک را روی سولوشن و انتخاب پابلیش ) کارت راه میافته ، در vs 2005 در صفحه پابلیش اگه گزینه دوم رو تیک بزنی کاربر سایت حتی کد های اچ تی ام ال (IE ==>view==>source) رو هم نمیتونه ببینه

shahab_ksh
دوشنبه 26 آذر 1386, 13:35 عصر
درسته با publish ( کلیک را روی سولوشن و انتخاب پابلیش ) کارت راه میافته ، در vs 2005 در صفحه پابلیش اگه گزینه دوم رو تیک بزنی کاربر سایت حتی کد های اچ تی ام ال (IE ==>view==>source) رو هم نمیتونه ببینه

به هر حال خروجی HTML به مرورگر ارسال میشه اون رو میشه دید اون چیزی که کامپایل میشه کدهای HTML شما در Host هستش

maxpayn2
دوشنبه 26 آذر 1386, 13:55 عصر
میشه بگید چه طوری ، چون از روش معک.لی ( مبتدی ) وقتی روی IE ==> view ==> source کلیک میکنی کد های HTML رو نشون نمیده ، روش دیگه ای داره ؟

shahab_ksh
سه شنبه 27 آذر 1386, 00:36 صبح
مثلا این کامپایل شده هستش و سورس html رو هم نشون میده !
http://mail65-yahoo-1.at.vwdhosting.net/

hamedgh
سه شنبه 27 آذر 1386, 09:52 صبح
اون چیزی که در viewsource می بینیم هیچ موقع کد اصلی نیست
کد تولید شده توسط خود ای اس پی است حالا من نمی دانم دعوا سر چی است
شاید منظر دوستان کد اصلی پروژه باشد که در ان حالتی که maxpayn2 گفتند می شود ان را
هم بست البته در پروژه اصلی نه در صفحه تولید شده !!!!!!

maxpayn2
سه شنبه 27 آذر 1386, 10:24 صبح
با تشکر از hamedgh ، جناب shahab_ksh هنگام پابلیش گزینه دوم رو تیک زده ؟

shahab_ksh
سه شنبه 27 آذر 1386, 11:03 صبح
جناب maxpayn2 شما کد های طرف سرورتون در هاست هست هاست هم خروجی html رو از برنامه شما میگیره برای مرورگر میفرسته اگر نفرسته شما صفحه ای دریافت نمیکنید اون گزینه که شما میفرمایید کد های HTML رو همراه کد کامپایل میکنه و این دلیل بر این نیست که بصورت کامپایل شده هم برای کامپیوتر طرف بفرسته فقط HTML میفرسته و قابل مشاهده یعنی خروجی میده بیرون کد اصلی شما رو که نشون نمیده با IE ==> view ==> source فقط HTML خروجی برنامه شما رو نشون میده و اون صفحه فعلی که شما دارید !

اون چیزی که در viewsource می بینیم هیچ موقع کد اصلی نیست
کد تولید شده توسط خود ای اس پی است حالا من نمی دانم دعوا سر چی است
شاید منظر دوستان کد اصلی پروژه باشد که در ان حالتی که maxpayn2 گفتند می شود ان را
هم بست البته در پروژه اصلی نه در صفحه تولید شده !!!!!!

منم دارم همینو میگفتم از اول

maxpayn2
چهارشنبه 28 آذر 1386, 10:05 صبح
ببخشید من در شماره گزینه اشتباه کرده بودم ، اگه گزینه اول تیک نخورده باشه این اتفاقی که من گفتم می افته

کاربر سایت حتی کد های اچ تی ام ال (IE ==>view==>source) رو هم نمیتونه ببینه

منم نگفتم کد اصلی (C# یا VB) نمایش داده نمیشه ، خوب اونا که معلومه dll میشه ، گفتم HTML رو نشون نمیده ، شما این کار رو بکن ( گزینه اول رو تیک نزن ) ببین HTML رو نشون میده یا نه ؟

merlin_vista
چهارشنبه 28 آذر 1386, 10:27 صبح
من گزینه اول را تیک نزدم ولی نشان داد کدهای HTML را !!
فکر میکنم شما دارین اشتباه میکنید ؟

Nightbat
چهارشنبه 28 آذر 1386, 10:45 صبح
اون چیزی که می گی باعث می شه کدهای aspx نوشته شده توی سرور نمایش داده نشن، یعنی اگر یه صفحه aspx که publish شده باشه ( و به قول تو گزینه اول تیک نخورده باشه ) رو باز کنی ( توی سرور بخوای کدش رو ببینی ) چیزی نشونت نمی ده.اما همون صفحه رو اگه بخوای browse کنی، یه سری کد html می بینی که مسلما چیزهایی نیست که نوشتی( تبدیل شده اند ) . یه سری برنامه ها هست که همین رو هم encode می کنه و وقتی viewSource می کنی همین رو هم نشون نمیده. ( ولی به چه درد می خوره ؟!)

hamedgh
چهارشنبه 28 آذر 1386, 10:48 صبح
من گزینه اول را تیک نزدم ولی نشان داد کدهای HTML را !!
فکر میکنم شما دارین اشتباه میکنید ؟

منم نگفتم کد اصلی (C# یا VB) نمایش داده نمیشه ، خوب اونا که معلومه dll میشه ، گفتم HTML رو نشون نمیده ، شما این کار رو بکن ( گزینه اول رو تیک نزن ) ببین HTML رو نشون میده یا نه ؟

میشه بگید چه طوری ، چون از روش معک.لی ( مبتدی ) وقتی روی IE ==> view ==> source کلیک میکنی کد های HTML رو نشون نمیده ، روش دیگه ای داره ؟

اگر با دقت یک بار دیگر کل تاپیک را بخوانید میفهمید یک سوء تفاهمی پیش امده
جناب maxpayn2 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=26437) منظورشان کد های اصلی پروژه است که حرفشان کاملا درست من هم امتحان کردم
ولی shahab_ksh (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=24304) احتمالا منظورشان در مرورگر طرف می باشد که ان کد های کامپایل شده است
و بدرد کسی نمی خورد که نخواهیم نشانش دهیم در هر صورت مشکلی نیست که زیاد بخواهد رویش بحث شود

merlin_vista
چهارشنبه 28 آذر 1386, 14:26 عصر
اگر با دقت یک بار دیگر کل تاپیک را بخوانید میفهمید یک سوء تفاهمی پیش امده
جناب maxpayn2 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=26437) منظورشان کد های اصلی پروژه است که حرفشان کاملا درست من هم امتحان کردم
ولی shahab_ksh (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=24304) احتمالا منظورشان در مرورگر طرف می باشد که ان کد های کامپایل شده است
و بدرد کسی نمی خورد که نخواهیم نشانش دهیم در هر صورت مشکلی نیست که زیاد بخواهد رویش بحث شود
درسته من هم کاملاً موافقم !!
اون کدهای که رو کامپیوتر کلاینت میاد به درد کسی نمیخوره !!