PDA

View Full Version : نصب برنامه

marmar
دوشنبه 26 آذر 1386, 13:35 عصر
سلام
من می خوام برنامم رو که با بانک SQL کار می کنه تو یه کامپیوتر دیگه اجرا کنم
روی کامپیوترم SQL2000 رو نصب کردم

EXE پروزه رو با بانکم بردم رو سیستم مقصد بانک رو ATTACH کردم تو SQL اون سیستم و لی پروژه اجرا نمی شه ERROR می ده
ERROR ها:

DENTLIB CONNECTION OPEN CONNECT() SQL SERVER DOSE NOT EXIST OR ACCESS DENIED

LIST INDEX OUT OF BOUND(1)

می شه راهنماییم کنید چی کار کنم؟

Cave_Man
دوشنبه 26 آذر 1386, 14:30 عصر
مطمئن هستی که سوریس SQL server استارت شده؟
باید بعد از Start اتچ کنی.شاید یادت رفته؟

Amir_Safideh
دوشنبه 26 آذر 1386, 16:58 عصر
با سلام.
یه احتمال دیگه که وجود داره (علاوه بر اون که به گفته دوستمون ممکنه Server هنوز Start نشده) میتونه این باشه که شما در زمان استفاده از Connection برای برقراری ارتباط با SQL Server میبایست Server name رو درست تعریف کرده باشید یعنی میبایست یا نام کامپیوتری رو که SQL Server رو روش نصب کردی در قسمت Server name مربوط به Connection نوشته باشی یا این که Server name رو به صورت Local تعریف کرده باشی یعنی در قسمت Server name نوشته باشی (Local) یا تو اون کادر یه نقطه گذاشته باشی که نقطه هم همون خاصیت Local را دربرخواهد داشت در ضمن اگر شما تصمیم دارید که Application خود رو تو یه کامپیوتر دیگه غیر از کامپیوتر Server اجرا کنید دیگه نمیتونید Server name رو به صورت Local تعریف کنید یعنی میبایست نام صحیح Server رو وارد کنید . احتمال دیگه ای علاوه بر این احتمالات وجود داره مربوط به مجوزهای دسترسی خود SQL Server هستش که باید ببینید که امکان دسترسی به بانک اطلاعاتی مورد نظرت رو به کاربر حاضر دادی یا نه .
----------------
Enjoy your life today because yesterday had gone and tomorrow may never come